- -

Відгуки

Написати відгук

  • Обов'язкові для заповнення поля позначені знаком *.
Катерина 02.08.2017
курс художнього розпису
Тиждень як закінчила базовий курс художнього розпису. Довго вагалась з вибором курсів адже пропозицій у Львові багато і хотілось не даремно витратити час і кошти і НЕ ПОМИЛИЛАСЬ :) Викладач Катерина Леньо - це професіонал своєі справи. Позитивна ,терпелива вона не втомлювалась відповідати на безліч запитань і з радістю ділилась різною інформацією. Всім раджу ці курси - професійний підхід, дружелюбні викладачі, позитивна атмосфера . Вас не відпустять поки ви не навчетесь гарно малювати ;)))
Процвітання Робочому колективу і Божоі ласки ;)))
Інна Анатоліївна 02.08.2017
курс гелевого моделювання нігтів
Сьогодні закінчила курс гелевого моделювання нігтів - дуже задоволена!!!! Мої викладачі Леся і Мар"яна - велике дякую Вам!!!Ви професіонали!!! Ви найкращі !!!
Марта27 02.08.2017
курс салонний-експерт
Вчора закінчила курс салонний-експер т,дуже багато позитивних емоцій. Чудові майстри, хочу подякувати Мар'янці та Марті,справжні професіонали,та і взагалі тепла атмосфера у вас. Професіонал щирий та приємний,обов'я зково пройду ще якісь куси. Так тримати!)
Ліля 02.08.2017
курс манікюру
Пройшла курс манікюру в цій студії...Працюю ть там професіонали... .Особливо хочу подякувати викладачу КАТІ,за її підхід до кожного з нас,за її терпіння...КАТЯ це професіонал своєї справи.Прийшовш и в цю студію,не могла навіть крапочки намалювати,а завдяки Каті,малюю шикарно.Дякую вам всім за хорошу і теплу атмосферу. Ви найкращі....
Лілічка 02.08.2017
курс манікюру
пройшла курс манікюру в цій студії....дуже задоволена всім. тут працюють лише одні професіонали своєї справи. Особливо велика подяка вчителю Каті,це майстер вищого рівня.Катя має підхід до будь-якого учня і її майстерність надихає кожного з нас.Задоволена дуже сильно і ще піду не на одні курси в цю студію. ДЯКУЮ ВАМ ВСІМ ЗА ЗАТИШНУ АТМОСФЕРУ.....
Дiана 02.08.2017
курс "Китайського розпису нiгтiв"
Дякую за цiкаву iнформацiю, i хороше ставлення, справжнi професiонали, ....Пройшла курс "Китайського розпису нiгтiв", Iванночка професiонал, дякую за iндивiдуальний пiдхiд, раджу всiм :-) ;-) :D :lol: :P :roll: :P
Дiана 02.08.2017
курс "Китайського розпису нiгтiв".
Дякую гарно за цiкаву iнформацiю, i за хороше ставлення...... ..Дуже сподобався курс "Китайського розпису нiгтiв"........ .....Iванночка Пирiг справжнiй професiонал=))) :lol: Обовязково прийду ще :P :-)
Юлія Бринь 02.08.2017
курси
Я дуже вимогливо підходила до вибору курсів. Почала з нарощування вій. Задоволена всім, починаючи від навчання і закінчуючи відношенням. Обовязково пройду ще курс нарощення нігтів. ДЯКУЮ.Маряна-- МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!
Vika 02.08.2017
подякa
Хочу подякувати викладачу масажу Соломії за її відношення і підхід до учнів, за її побудову занять...Мені все сподобалося, я задоволена і всім РЕКОМЕНДУЮ!!!! Хто хоче навчитися справжньому професійному масажу вам тільки в центр Іванни Пиріг і тільки до викладача Соломії...Солом ійка ти молодець, ти справжній професіонал... енергійна, відповідальна і взагалі дуже хороша людина...так тримати!!!! Також хочу подякувати Іванні Пиріг за створення такої чудової студії...за такий дружній колектив...Атмо сфера там справді казкова...дівча та дуже привітні...ДЯКУ Ю ВАМ!!! :lol:
Наталія, Львів 02.08.2017
дякую
Щиро і безмежно дякую Іванні Пиріг за створення навчального центру краси, гармонію в ньому, працівників.
Викладач Катерина Леньо, в якого я навчалася - це професійний підхід, позитивне налаштування, витримка, дисциплінованіс ть, вміння навчити.
Працювати в такій атмосфері легко, цікаво і результативно.
Радію першому диплому і в дорозі за наступними.
Здоров'я, процвітання, нових досягнень! Здійснення всіх задумів!