- -

Відгуки

Написати відгук

  • Обов'язкові для заповнення поля позначені знаком *.
Дiана 02.08.2017
курс "Китайського розпису нiгтiв"
Дякую за цiкаву iнформацiю, i хороше ставлення, справжнi професiонали, ....Пройшла курс "Китайського розпису нiгтiв", Iванночка професiонал, дякую за iндивiдуальний пiдхiд, раджу всiм :-) ;-) :D :lol: :P :roll: :P
Дiана 02.08.2017
курс "Китайського розпису нiгтiв".
Дякую гарно за цiкаву iнформацiю, i за хороше ставлення...... ..Дуже сподобався курс "Китайського розпису нiгтiв"........ .....Iванночка Пирiг справжнiй професiонал=))) :lol: Обовязково прийду ще :P :-)
Юлія Бринь 02.08.2017
курси
Я дуже вимогливо підходила до вибору курсів. Почала з нарощування вій. Задоволена всім, починаючи від навчання і закінчуючи відношенням. Обовязково пройду ще курс нарощення нігтів. ДЯКУЮ.Маряна-- МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!
Vika 02.08.2017
подякa
Хочу подякувати викладачу масажу Соломії за її відношення і підхід до учнів, за її побудову занять...Мені все сподобалося, я задоволена і всім РЕКОМЕНДУЮ!!!! Хто хоче навчитися справжньому професійному масажу вам тільки в центр Іванни Пиріг і тільки до викладача Соломії...Солом ійка ти молодець, ти справжній професіонал... енергійна, відповідальна і взагалі дуже хороша людина...так тримати!!!! Також хочу подякувати Іванні Пиріг за створення такої чудової студії...за такий дружній колектив...Атмо сфера там справді казкова...дівча та дуже привітні...ДЯКУ Ю ВАМ!!! :lol:
Наталія, Львів 02.08.2017
дякую
Щиро і безмежно дякую Іванні Пиріг за створення навчального центру краси, гармонію в ньому, працівників.
Викладач Катерина Леньо, в якого я навчалася - це професійний підхід, позитивне налаштування, витримка, дисциплінованіс ть, вміння навчити.
Працювати в такій атмосфері легко, цікаво і результативно.
Радію першому диплому і в дорозі за наступними.
Здоров'я, процвітання, нових досягнень! Здійснення всіх задумів!
juli 02.08.2017
курс китайського розпису
Дуже велике дякую Іванні за курс китайського розпису!!!Я дуже задоволена,тим чого мене навчили в центрі краси і всьго за два дні!!!!Я приємно вражена всім!!!!Дуже-ду же дякую!!!Окреме дякую за атмосферу )))!
Ядвіга 02.08.2017
салон
Дякую Катюші за її працю.Ядвіга. Київ.З а цей салон сказала ваша постійна клієнтка Надійка.Всі працівники щирі,милі.Буду у Львові обов"язково зайду.
Инна 02.08.2017
курси
Прыїхала з курсів нарощування вий,цилу дорогу була під враженням!!!В центрі панує чарівна атмосфера,викла дачі просто умнічки,з такою легкистю доносять материал,що все зразу стає зрозумилим!!!Ду же вдячна Иванночці за курс нарощування вій...вона дуже хороший вчитель)Також вдячна Мар`яночці за хімічну завивку війок!
Зоряна 20.07.2017
курси
Закінчувала в центрі курси, я настільки була задоволена, що з кожним днем намагалась не думати про останнє заняття. Іванка молодчинка, так гарно оформити і забезпечити місце навчання треба вміти:) В центрі панує атмосфера затишку і гармонії. Особливо хотілось відзначити викладача Катю))) вже після першого заняття , склалось відчуття, ніби ми знайомі багато років))) P.S. Якби фінансова можливість дозволяла я б пройшла усі Ваші курси, щоб тільки довше залишатись у Вас)))
Рекомендую усім усім, приходьте вчитись і не пошкодуєте!!!
Іванка, Ви і Ваш колектив- великі молодці!!! Здоров'я Вам, наснаги і успіхів у Вашій хорошій справі!!! Люблю Вас і цьомаю :-)
Остання правка: August 02, 2017, 22:35:22 користувачем admin  
Роксолана 555 20.07.2017
Дуже задоволена роботою=)
Дуже задоволена роботою=)
Дякую Вам за терпіння та хорошу майстерність=)
Остання правка: August 02, 2017, 22:34:49 користувачем admin