- -

Відгуки

Написати відгук

  • Обов'язкові для заповнення поля позначені знаком *.
Соломія 22.10.2017
Brow master
Пройшла курси Brow master (level 1) у цій школі, неймовірно задоволена!дуже сподобалась викладач - п. Галина, дякую вам за нову і цікаву інформацію, також сподобалась атмосфера, у вас тепло і люб'язно!
Хто ще сумнівається над вибором школи - зупиняйте свій вибір лише тут.
Обов'язково прийду до вас ще!
Ольга 07.10.2017
Нарощування війок 2,3,9-D ефект
Дуже дякую майстру Мар'янці за доступну інформацію та досконалу практику:)
Дуже позитивна та чарівна атмосфера панувала під час навчання)))
Навчання було на вищому рівні!!!
Мар'янка велика молодчинка;););)
Бажаю вам успіху та кар'єрного росту!!!!!!
РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!!
Анастасія 22.09.2017
Lashmaker
Дуже хочу подякувати Мар'яні, за неймовірні курси нарощення вій, чудова людина, майстер який любить свою роботу і вчить своїх учнів. В студії працюють хороші люди які завжди усміхаються і чекають в гості
Мар'яна 07.09.2017
подяка
Дуже дякую п.Лесі за чудову практикантку. За файну роботу нарощення нігтів і гель лак. Тримаються я дуже щаслива.
Також хочу подякувати п.Мар'яні і п.Галині вчителі просто супер.За чудовий макіяж.
Бажаю Вашій студії багато практикантів і успіху у праці
Світлана С. 02.08.2017
моделювання брів
Сьогодні була на прийомі у майстра з моделювання брів - пані Галини. Моя донька вперше отримала гарні нові брівки та фахову консультацію від майстра. Неймовірно вдячна та сподіваюся на подальші вдалі візити.
1Оксана 02.08.2017
курс кітайського розпису
Хочу подякувати чудовому майстру Катерині Леньо за такий швидкий і доступний курс кітайського розпису. Було тяжко, але Катя знаходила спосіб кожному пояснити і показати.Дякую за ваше вміння терпіння і доброту.
ірена 02.08.2017
макіяж
вже вдруге побувала моделлю на безкоштовному мейку..ставленн я як до віп клієнта, приємна атмосфера..нейм овірний макіяж...індиві дуальний підхід..дуже вдячна дівчатками, що мене малювали і особливо майстру Мар`яні)))
Софія 02.08.2017
курси манікюру
Закінчила курси манікюру. Дуже радили саме цю студію , а я ще думала огооо 21заняття ще й по 4 години. Алеее дівчатка, можна закінчити швидше. Чистку гарно показують, художній розпис це просто, я не могла подумати що я таке намалюю. Женічка професіонал, вміє гарно пояснити, підтримати, підсказати, говорить на різні теми, з нею не буває скучно. Дуже рада що вчилася в Жені і так буду скучати за її лагідними словами в нашу сторону.
Катерина 02.08.2017
курс художнього розпису
Тиждень як закінчила базовий курс художнього розпису. Довго вагалась з вибором курсів адже пропозицій у Львові багато і хотілось не даремно витратити час і кошти і НЕ ПОМИЛИЛАСЬ :) Викладач Катерина Леньо - це професіонал своєі справи. Позитивна ,терпелива вона не втомлювалась відповідати на безліч запитань і з радістю ділилась різною інформацією. Всім раджу ці курси - професійний підхід, дружелюбні викладачі, позитивна атмосфера . Вас не відпустять поки ви не навчетесь гарно малювати ;)))
Процвітання Робочому колективу і Божоі ласки ;)))
Інна Анатоліївна 02.08.2017
курс гелевого моделювання нігтів
Сьогодні закінчила курс гелевого моделювання нігтів - дуже задоволена!!!! Мої викладачі Леся і Мар"яна - велике дякую Вам!!!Ви професіонали!!! Ви найкращі !!!