- -

Відгуки

Написати відгук

  • Обов'язкові для заповнення поля позначені знаком *.
Мар'яна 07.09.2017
подяка
Дуже дякую п.Лесі за чудову практикантку. За файну роботу нарощення нігтів і гель лак. Тримаються я дуже щаслива.
Також хочу подякувати п.Мар'яні і п.Галині вчителі просто супер.За чудовий макіяж.
Бажаю Вашій студії багато практикантів і успіху у праці
Світлана С. 02.08.2017
моделювання брів
Сьогодні була на прийомі у майстра з моделювання брів - пані Галини. Моя донька вперше отримала гарні нові брівки та фахову консультацію від майстра. Неймовірно вдячна та сподіваюся на подальші вдалі візити.
1Оксана 02.08.2017
курс кітайського розпису
Хочу подякувати чудовому майстру Катерині Леньо за такий швидкий і доступний курс кітайського розпису. Було тяжко, але Катя знаходила спосіб кожному пояснити і показати.Дякую за ваше вміння терпіння і доброту.
ірена 02.08.2017
макіяж
вже вдруге побувала моделлю на безкоштовному мейку..ставленн я як до віп клієнта, приємна атмосфера..нейм овірний макіяж...індиві дуальний підхід..дуже вдячна дівчатками, що мене малювали і особливо майстру Мар`яні)))
Софія 02.08.2017
курси манікюру
Закінчила курси манікюру. Дуже радили саме цю студію , а я ще думала огооо 21заняття ще й по 4 години. Алеее дівчатка, можна закінчити швидше. Чистку гарно показують, художній розпис це просто, я не могла подумати що я таке намалюю. Женічка професіонал, вміє гарно пояснити, підтримати, підсказати, говорить на різні теми, з нею не буває скучно. Дуже рада що вчилася в Жені і так буду скучати за її лагідними словами в нашу сторону.
Катерина 02.08.2017
курс художнього розпису
Тиждень як закінчила базовий курс художнього розпису. Довго вагалась з вибором курсів адже пропозицій у Львові багато і хотілось не даремно витратити час і кошти і НЕ ПОМИЛИЛАСЬ :) Викладач Катерина Леньо - це професіонал своєі справи. Позитивна ,терпелива вона не втомлювалась відповідати на безліч запитань і з радістю ділилась різною інформацією. Всім раджу ці курси - професійний підхід, дружелюбні викладачі, позитивна атмосфера . Вас не відпустять поки ви не навчетесь гарно малювати ;)))
Процвітання Робочому колективу і Божоі ласки ;)))
Інна Анатоліївна 02.08.2017
курс гелевого моделювання нігтів
Сьогодні закінчила курс гелевого моделювання нігтів - дуже задоволена!!!! Мої викладачі Леся і Мар"яна - велике дякую Вам!!!Ви професіонали!!! Ви найкращі !!!
Марта27 02.08.2017
курс салонний-експерт
Вчора закінчила курс салонний-експер т,дуже багато позитивних емоцій. Чудові майстри, хочу подякувати Мар'янці та Марті,справжні професіонали,та і взагалі тепла атмосфера у вас. Професіонал щирий та приємний,обов'я зково пройду ще якісь куси. Так тримати!)
Ліля 02.08.2017
курс манікюру
Пройшла курс манікюру в цій студії...Працюю ть там професіонали... .Особливо хочу подякувати викладачу КАТІ,за її підхід до кожного з нас,за її терпіння...КАТЯ це професіонал своєї справи.Прийшовш и в цю студію,не могла навіть крапочки намалювати,а завдяки Каті,малюю шикарно.Дякую вам всім за хорошу і теплу атмосферу. Ви найкращі....
Лілічка 02.08.2017
курс манікюру
пройшла курс манікюру в цій студії....дуже задоволена всім. тут працюють лише одні професіонали своєї справи. Особливо велика подяка вчителю Каті,це майстер вищого рівня.Катя має підхід до будь-якого учня і її майстерність надихає кожного з нас.Задоволена дуже сильно і ще піду не на одні курси в цю студію. ДЯКУЮ ВАМ ВСІМ ЗА ЗАТИШНУ АТМОСФЕРУ.....