- -

Відгуки

Написати відгук

  • Обов'язкові для заповнення поля позначені знаком *.
Наталія Степанюк 14.03.2018
Re:
Я навчалась на декількох курсах відразу,
"курс з Візажу" з Мар'янкою і Мартою,
"курс художній манікюр" з Катею і Іванною,
" курс покриття гель лаком" також з Катею і Лесею,
"курс нарощення вій" з Мартою,
"курс восковаї депіляції" з Яринкою,
"курс моделювання брів" з Іванною і Галею.
Дуже задоволена! Дуже професійно викладають! Чудова атмосфера! Маю велике бажання повернутись у Львів і пройти ще які курси у Центрі Краси Іванни Пиріг. Приємно вражена ставленням до учнів, індивідуальний підхід, для мене була розроблена індивідуальна спеціальна програма, бо мала мало часу і потрібно було зробити багато курсів. Рекомендую усім хто має якісь сумніви, найкращий навчальний центр, найкращі професіонали, люди які люблять свою справу і вміють навчити. Мені абсолютно все пригодилося! Дуже вдячна усім викладачам красуням- професіоналам!
Христина 09.03.2018
Дуже задоволена курсом brow stylist з Галиною , професіоналізм , знання ,а головне БАЖАННЯ і вміння навчити і поділитися власним досвідом , за що дуже їй вдячна !!!! Велике спасибі усьому колективу за приємні емоції , дівчатка у вас хороша аура і атмосфера яку ви створили в центрі дарує натхнення
Таня Чернишова 18.02.2018
Курс Brow Stylist
Дякую за здобуті знання та вміння!
Галинка чудовий викладач, вчитель, майтер та хороша людина.
Це точно не останні курси у вашому навчальному центрі)
Остання правка: February 24, 2018, 14:57:06 користувачем admin  
Надія 26.01.2018
Курси "воскова дипіляція"
Курси проводяться на дуже високому рівні. Все доступно та зрозуміло, атмосфера надзвичайно тепла та дружня! Щира подяка майстру Ярині за професійний підхід та позитив!!! Я приїхала саме в цей навчальний центр з іншого міста, і повірте, воно того варте! Всім дякую, так тримати!)
Остання правка: February 24, 2018, 14:57:23 користувачем admin  
Марія Андрощук 16.01.2018
Re:
Дякую дівчаткам за привітність, і чудову атмосферу, особливе дякую Галині за навчання і зрозуміле пояснення, Ви дуже позитивна та щира людина!!! Бажаю Вам багато щирих і вдячних клієнтів!!! ДЯКУЮ!!!
Світлана Балицька 22.12.2017
Конкурс
Виграла в конкурсі від студії краси "Іванни Пиріг" помаду аден, тіні, і олівець шанель. Подарунки я вже отримала, також вдячна дівчатам на рецепції, хороші, привітні, допомгли з вибором відтінків подарунку. Дуже якісна косметика, Велике Дякую за прекрасний подарунок на  Миколайка !!!!:)
Ірина 20.12.2017
Курси манікюру професіонал
Щиро вдячна навчальному центру за здобуті знання, за можливість навчатись у висококваліфакованих майстрів. Особлива подяка викладачу Каті за її терпіння, розуміння і повну віддачу своїй роботі.А ще велика подяка викладачу Лесі за її терпіння і готовність допомогти в любу секунду. Також дякую Іванні Миколаївній за те що розвиває цей прекрасний центр і надає можливість всім майстрам захистити свій рівень майстерності за КССК. Щиро всім вам вдячна за гарну атмосферу та щире ставлення. Буду рада прийти до вас знову!!!
Юля 29.11.2017
Re:
Вчилися разом з подружкою в одній групі. Все дуже зрозуміло пояснюють та показують! Все, що вивчали теоретично, відразу робили на практиці. Все супер, рівень дуже високий ! Було классно , дякую!!!
Остання правка: April 18, 2018, 11:42:07 користувачем admin  
Роксолана 29.11.2017
Курси косметології
Дякую дуже за чудові курси косметології від Іванни, випускають готових спеціалістів! Можливо згодом розширю знання в інші області
Калина 15.11.2017
Курс "Майстер Манікюру Професіонал"
Успішно закінчила курс манікюру в салоні Іванни Пиріг і залишилась дуууже задоволена. Чудова викладач Женя наставниця, дуже хороша позитивна людина і професіонал в своїй справі. Чудова викладач Катя Леньо, Мар’янка та пані Леся, які завжди готові прийти на допомогу. Закінчивши курс вирішила зайнятись манікюром так мені сподобалось. Чудова дружня атмосфера, чудові умови навчання, професійний колектив. Все на найвищому рівні. Молодці!!!!! Буду звертатись до вас ще не раз =)