- -

Відгуки

Написати відгук

  • Обов'язкові для заповнення поля позначені знаком *.
Наталія, Львів 02.08.2017
дякую
Щиро і безмежно дякую Іванні Пиріг за створення навчального центру краси, гармонію в ньому, працівників.
Викладач Катерина Леньо, в якого я навчалася - це професійний підхід, позитивне налаштування, витримка, дисциплінованіс ть, вміння навчити.
Працювати в такій атмосфері легко, цікаво і результативно.
Радію першому диплому і в дорозі за наступними.
Здоров'я, процвітання, нових досягнень! Здійснення всіх задумів!
juli 02.08.2017
курс китайського розпису
Дуже велике дякую Іванні за курс китайського розпису!!!Я дуже задоволена,тим чого мене навчили в центрі краси і всьго за два дні!!!!Я приємно вражена всім!!!!Дуже-ду же дякую!!!Окреме дякую за атмосферу )))!
Ядвіга 02.08.2017
салон
Дякую Катюші за її працю.Ядвіга. Київ.З а цей салон сказала ваша постійна клієнтка Надійка.Всі працівники щирі,милі.Буду у Львові обов"язково зайду.
Инна 02.08.2017
курси
Прыїхала з курсів нарощування вий,цилу дорогу була під враженням!!!В центрі панує чарівна атмосфера,викла дачі просто умнічки,з такою легкистю доносять материал,що все зразу стає зрозумилим!!!Ду же вдячна Иванночці за курс нарощування вій...вона дуже хороший вчитель)Також вдячна Мар`яночці за хімічну завивку війок!
Зоряна 20.07.2017
курси
Закінчувала в центрі курси, я настільки була задоволена, що з кожним днем намагалась не думати про останнє заняття. Іванка молодчинка, так гарно оформити і забезпечити місце навчання треба вміти:) В центрі панує атмосфера затишку і гармонії. Особливо хотілось відзначити викладача Катю))) вже після першого заняття , склалось відчуття, ніби ми знайомі багато років))) P.S. Якби фінансова можливість дозволяла я б пройшла усі Ваші курси, щоб тільки довше залишатись у Вас)))
Рекомендую усім усім, приходьте вчитись і не пошкодуєте!!!
Іванка, Ви і Ваш колектив- великі молодці!!! Здоров'я Вам, наснаги і успіхів у Вашій хорошій справі!!! Люблю Вас і цьомаю :-)
Остання правка: August 02, 2017, 22:35:22 користувачем admin  
Роксолана 555 20.07.2017
Дуже задоволена роботою=)
Дуже задоволена роботою=)
Дякую Вам за терпіння та хорошу майстерність=)
Остання правка: August 02, 2017, 22:34:49 користувачем admin  
Ольга 20.07.2017
Семінар
Семінар по гель краскам був дуже класним! Іванночка молодець! Дуже задоволена! :-)
Остання правка: August 02, 2017, 22:33:58 користувачем admin  
Людмила 20.07.2017
курсы
Люди!!!! это не просто курсы!!!!! Там везде царит такая божественная атмосфера,что просто хочеться учиться не только тому виду деяльности,кото рый выбрал, а всему .Пусть не смущаються недоверчивые люди,что зашла не со всоей странички. Пришла обучаться в группу маникюра и педикюра...Пове рьте мне,дорогие львовчане, вам крупно повезло!Таким качественным обучающим услугам позавидуют даже кияны.Я знаю ,что это правда)Респект тебе,Иванка! Коллектив просто супер! Я уже не хочу ехать никуда,но речь не о том.В обуч. центре продуман не только процесс,но и каждая мелочь (расходные материалы,модел иоборудования даже не обсуждаеться-со ветую...Катюша! !!! Я просто склоняю голову перед твоим талантом!Ты из тех наставников,кот орые не только умеют сами делать красоту на ноготках,но можешь легко и просто-доступно научить человека,которы й (это я о себе) мягко сказано криворукий)Дево чки,никогда не поздно начинать делать что-то новое....я очень благодарна .Дай Вам Бог здравия!.Люда из Киева
Остання правка: August 02, 2017, 22:29:50 користувачем admin