- -

Відгуки

Написати відгук

  • Обов'язкові для заповнення поля позначені знаком *.
Калина 15.11.2017
Курс "Майстер Манікюру Професіонал"
Успішно закінчила курс манікюру в салоні Іванни Пиріг і залишилась дуууже задоволена. Чудова викладач Женя наставниця, дуже хороша позитивна людина і професіонал в своїй справі. Чудова викладач Катя Леньо, Мар’янка та пані Леся, які завжди готові прийти на допомогу. Закінчивши курс вирішила зайнятись манікюром так мені сподобалось. Чудова дружня атмосфера, чудові умови навчання, професійний колектив. Все на найвищому рівні. Молодці!!!!! Буду звертатись до вас ще не раз =)
Світлана 31.10.2017
Re:
Пройшла курс бров майстер.Викладач Галина.Позитивні враження не покидають мене і зараз.я далеко не синтиментальна людина,але хочу сказати,що закохалася в її манеру доносити інформацію,в її уміння слухати та навчати інших.Я схиляю голову перед вашим професіоналізмом.Я дякую вам,Галино.
Антоніна 30.10.2017
Подяка
Висловлюю щиру подяку центру краси, а також Мар'янці Бенс за навчання по нарощенню вій. Прийшовши на перший урок я навіть не планувала цим займатись, але упускати можливість навчитись теж не хотіла. Але майстерність, доброзичливість і просто хороше ставлення зробили диво, я неабияк захопилась і бажання працювати в цій сфері взяло гору. Зрозуміти і освоїти все за відведений час на курсі малоймовірно, тоді виникає багато запитань на які Мар"янка люб"язно, спокійно, без дорікань і відмовок відповідає. Ваша щирість - ваш головний козир, дякую вам за це))
Також хочу подякувати викладачам з візажу Мар"яні Юдіній, яка на уроках не лише намагається якнайбільше передати свої знання, але й старається підтримати під час невдач, які часом кожного так чи інакше спіткають у виконанні поставлених завдань, і до кінця курсу стає наче добре знайомий друг, та Галині Кравець, критика якої часом може привести вас в почуття майже односекундно, бо ви розумієте, що недоліки краще виправляти на курсі, ніж з ними піти до клієнта). Так тримати. Успіхів вам в роботі і подальших плідних професійних досягнень)
Соломія 22.10.2017
Brow master
Пройшла курси Brow master (level 1) у цій школі, неймовірно задоволена!дуже сподобалась викладач - п. Галина, дякую вам за нову і цікаву інформацію, також сподобалась атмосфера, у вас тепло і люб'язно!
Хто ще сумнівається над вибором школи - зупиняйте свій вибір лише тут.
Обов'язково прийду до вас ще!
Ольга 07.10.2017
Нарощування війок 2,3,9-D ефект
Дуже дякую майстру Мар'янці за доступну інформацію та досконалу практику:)
Дуже позитивна та чарівна атмосфера панувала під час навчання)))
Навчання було на вищому рівні!!!
Мар'янка велика молодчинка;););)
Бажаю вам успіху та кар'єрного росту!!!!!!
РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!!
Анастасія 22.09.2017
Lashmaker
Дуже хочу подякувати Мар'яні, за неймовірні курси нарощення вій, чудова людина, майстер який любить свою роботу і вчить своїх учнів. В студії працюють хороші люди які завжди усміхаються і чекають в гості
Мар'яна 07.09.2017
подяка
Дуже дякую п.Лесі за чудову практикантку. За файну роботу нарощення нігтів і гель лак. Тримаються я дуже щаслива.
Також хочу подякувати п.Мар'яні і п.Галині вчителі просто супер.За чудовий макіяж.
Бажаю Вашій студії багато практикантів і успіху у праці
Світлана С. 02.08.2017
моделювання брів
Сьогодні була на прийомі у майстра з моделювання брів - пані Галини. Моя донька вперше отримала гарні нові брівки та фахову консультацію від майстра. Неймовірно вдячна та сподіваюся на подальші вдалі візити.
1Оксана 02.08.2017
курс кітайського розпису
Хочу подякувати чудовому майстру Катерині Леньо за такий швидкий і доступний курс кітайського розпису. Було тяжко, але Катя знаходила спосіб кожному пояснити і показати.Дякую за ваше вміння терпіння і доброту.
ірена 02.08.2017
макіяж
вже вдруге побувала моделлю на безкоштовному мейку..ставленн я як до віп клієнта, приємна атмосфера..нейм овірний макіяж...індиві дуальний підхід..дуже вдячна дівчатками, що мене малювали і особливо майстру Мар`яні)))