- -

Відгуки

Написати відгук

  • Обов'язкові для заповнення поля позначені знаком *.
1Оксана 02.08.2017
курс кітайського розпису
Хочу подякувати чудовому майстру Катерині Леньо за такий швидкий і доступний курс кітайського розпису. Було тяжко, але Катя знаходила спосіб кожному пояснити і показати.Дякую за ваше вміння терпіння і доброту.
ірена 02.08.2017
макіяж
вже вдруге побувала моделлю на безкоштовному мейку..ставленн я як до віп клієнта, приємна атмосфера..нейм овірний макіяж...індиві дуальний підхід..дуже вдячна дівчатками, що мене малювали і особливо майстру Мар`яні)))
Софія 02.08.2017
курси манікюру
Закінчила курси манікюру. Дуже радили саме цю студію , а я ще думала огооо 21заняття ще й по 4 години. Алеее дівчатка, можна закінчити швидше. Чистку гарно показують, художній розпис це просто, я не могла подумати що я таке намалюю. Женічка професіонал, вміє гарно пояснити, підтримати, підсказати, говорить на різні теми, з нею не буває скучно. Дуже рада що вчилася в Жені і так буду скучати за її лагідними словами в нашу сторону.
Катерина 02.08.2017
курс художнього розпису
Тиждень як закінчила базовий курс художнього розпису. Довго вагалась з вибором курсів адже пропозицій у Львові багато і хотілось не даремно витратити час і кошти і НЕ ПОМИЛИЛАСЬ :) Викладач Катерина Леньо - це професіонал своєі справи. Позитивна ,терпелива вона не втомлювалась відповідати на безліч запитань і з радістю ділилась різною інформацією. Всім раджу ці курси - професійний підхід, дружелюбні викладачі, позитивна атмосфера . Вас не відпустять поки ви не навчетесь гарно малювати ;)))
Процвітання Робочому колективу і Божоі ласки ;)))
Інна Анатоліївна 02.08.2017
курс гелевого моделювання нігтів
Сьогодні закінчила курс гелевого моделювання нігтів - дуже задоволена!!!! Мої викладачі Леся і Мар"яна - велике дякую Вам!!!Ви професіонали!!! Ви найкращі !!!
Марта27 02.08.2017
курс салонний-експерт
Вчора закінчила курс салонний-експер т,дуже багато позитивних емоцій. Чудові майстри, хочу подякувати Мар'янці та Марті,справжні професіонали,та і взагалі тепла атмосфера у вас. Професіонал щирий та приємний,обов'я зково пройду ще якісь куси. Так тримати!)
Ліля 02.08.2017
курс манікюру
Пройшла курс манікюру в цій студії...Працюю ть там професіонали... .Особливо хочу подякувати викладачу КАТІ,за її підхід до кожного з нас,за її терпіння...КАТЯ це професіонал своєї справи.Прийшовш и в цю студію,не могла навіть крапочки намалювати,а завдяки Каті,малюю шикарно.Дякую вам всім за хорошу і теплу атмосферу. Ви найкращі....
Лілічка 02.08.2017
курс манікюру
пройшла курс манікюру в цій студії....дуже задоволена всім. тут працюють лише одні професіонали своєї справи. Особливо велика подяка вчителю Каті,це майстер вищого рівня.Катя має підхід до будь-якого учня і її майстерність надихає кожного з нас.Задоволена дуже сильно і ще піду не на одні курси в цю студію. ДЯКУЮ ВАМ ВСІМ ЗА ЗАТИШНУ АТМОСФЕРУ.....
Дiана 02.08.2017
курс "Китайського розпису нiгтiв"
Дякую за цiкаву iнформацiю, i хороше ставлення, справжнi професiонали, ....Пройшла курс "Китайського розпису нiгтiв", Iванночка професiонал, дякую за iндивiдуальний пiдхiд, раджу всiм :-) ;-) :D :lol: :P :roll: :P
Дiана 02.08.2017
курс "Китайського розпису нiгтiв".
Дякую гарно за цiкаву iнформацiю, i за хороше ставлення...... ..Дуже сподобався курс "Китайського розпису нiгтiв"........ .....Iванночка Пирiг справжнiй професiонал=))) :lol: Обовязково прийду ще :P :-)
123