- -

Відгуки

Написати відгук

  • Обов'язкові для заповнення поля позначені знаком *.
Андріана 21.01.2022
Курс "Brow stylist"
Хочу подякувати пані Галині Кравецькій - надзвичайна жінка і чудовий професіонал. Три дні минули з насолодою, але, на жаль, дуже швидко, бо атмосфера пречудова. Доступні пояснення, актуальна інформація, поради для роботи з клієнтами, постійний контроль протягом практичних занять і вчасні вказівки на помилки і недоліки. Дуже круто було отримати таку велику кількість знань і позитиву, залишились лише гарні враження!
Олена 05.03.2021
Re:
Не вперше проходжу курси у цій школі краси. Як завжди все на вищому рівні. Багато нового у сфері нігтьової естетики відкриває викладач-Катя))) Безмежно вдячна за теплий прийом,гарну подачу та приємну атмосферу.
Христина Здобиляк 24.12.2020
Макіяж
Шкода, що у "Центрі Краси Іванни Пиріг" не можна залишитись жити)) Настільки хороша і приємна атмосфера , колектив неймовірний!!! АЛЕ хочу висловити велику Подяку Юдіній Мар'яні - Мені деколи здається Мар'яна ідеальна людина ,як і у роботі так і в спілкуванні.Велику кількість разів була у ролі моделі і Макіяжі створенні учнями за участі Мар'яни просто Нереально Красиві їх шкода змивати, хочеться все життя з ними ходити.Дівчатка Жінки не думайте довго , записуйтесь до Мар'янки на навчання або Макіяж,повірте будете дуже задоволені!!
Ірина 18.10.2020
Проходження курсу «Майстер манікюру-професіонал»
Дуже сподобався курс «Професіонал». Я рада що мені дали нові знання! Задоволена на всі 100
Буду ходити часто на курси в цей прекрасний заклад до прекрасних викладачів. Окреме дякую хочу сказати Каті та Лесі❤️ ви вчили мене, принімали іспити, говорили шо правильно, а що ні. Я вам дуже вдячна
1000 цьомчиків
Юля 26.06.2020
Re:
Якби можна було залишитись навчатись тут на все життя - то я б ні секунду не задумалась)) дуже приємні враження по закінченню курсу макіяжу. Мар'яна і Галина це дві невтомні пташечки-трудівники які з великою витримкою і бажанням навчити всьому тільки кращому справляються зі своєю роботою на 5 балів в квадраті! Я дуже вдячна за ті знання, які вони мені дали. Все пройшло наскільки швидко і легко, що навіть трошки сумно, що навчання скінчилося. Окремо ще хочеться подякувати Галинці за курс бровистів, що надихнула мене і я все таки рішилась на нього піти
Оксана Беца 04.02.2020
Курси Шугарінг
Я дуже задоволена, що саме потрапила до цього навчального центру краси Іванни Пиріг. Надзвичайно вдячна за позитивну, "домашню"атмосферу зустрічі - навчання.
Щиро дякую викладачу Оксані Яремі за високий професіоналізм, доступність викладання, за зрозумілість та простоту.
Успіхів і процвітання Вам!!!
Cristina 27.01.2020
Re:
Щиро вдячна Каті за навчання! Надзвичайно позитивна людина, вмілий майстер свої справи і безперечно справедливий викладач! Дякую за всі вміння і навички які Ви мені передали! Рекомендую усім! :)
Каріна 01.12.2019
Проходження курсу «Майстер манікюру-професіонал»
Це найкращі курси,на яких я змогла побувати!
Катя ясно і чітко все пояснює,завжди з посмішкою,і не зрозуміти той матеріал мені здається-не можливо!
І Леся також завжди приділить увагу,допоможе і підскаже!
Буду ще у вас на різних курсах-і не раз!
Дуже вам дякую
Ірина 01.12.2019
Курс манікюру
Дуже дякую своїм просто бомбезним викладачами Каті та Лесі за досягнення. Викладачі від Бога. Чекайте мене ще
Софія 01.12.2019
Re:
Катя просто чудовий викладач. Майстер своєї справи. Я дуже рада що потрапила саме в центр краси Іванни Пиріг. Лемя також дуже класний викладач. Рекомендую всім проходити курси у центрі краси Іванни Пиріг.