- -
Курси манікюру та курси макіяжу » Цікава інформація

Цікава інформація

Цікава інформація

Чи шкідливо нарощувати вії ?Чи бувають негативні наслідки після процедури ?
Що важливо враховувати, плануюючи зробити очі виразними ?

Центр краси Іванни Пиріг поділиться з вами про найважливіші деталі, які майстер та клієнт повинні враховувати .
5 міфів про нарощення вій та реальність .
1.Натуральні віі обов'язково випадуть .
Навіть, якщо робити процедуру в наймоднішому салоні та професіонала своєї справи - випадуть . Справа в тому, що вії випадають по своїй природі. Життєвий цикл кожної волосини приблизно до 100 днів. Але як швидко відростають та відновлюються залежить від догляду за шкірою повік та наявність в організмі необхідної кількості вітамінів.
2.Клеючі речовини дуже шкідливі.
На питання, чим шкідливо робити дану процедуру часто відповідають : вплив клею.
Якщо використовувати дешевий, куплений в супермаркеті клей , то наслідки дійсно будуть серйозні.
В кращому випадку на повіках залишиться плівка, в гіршому- розвивається алергічна реакція та відтік. Наші майстри та викладачі Центру краси Іванни Пиріг - ніколи не візьмуться працювати на матеріалах , які не являються професійними та сертифікованими.
3. Натуральні вії будуть надломуватись.
Цей факт відносимо до найбільш негативних наслідків.
Але і тут є нюанс. Надломи натуральних вій відразу являється показником професіоналізму майстра. Наші майстри з кожним клієнтом працюють індивідуально . Підбір штучної вії повинен бути точним , а накладання - правильним.
Чітко зберігати відступ від повіки, та не допускати щоб штучні та натуральні війки склеювались . В такому випадку надлом натуральної війки майлоймовірний.
4. При знятті штучних вій страждають натуральні .
Якщо клієнт виконує зняття нарощених вій власноруч, є дуже виликий ризик видалити штучні разом з натуральними. Майстер, знімаючи нарощення, використовує спеціальний препарат- ремувер. Клейка основа швидко та безпечно розчеплюється до 10 хв. В такому випадку натуральній війки залишаються на місці та продовжують відростати.
5.Єфект тримається не довго .
Це залежить від кваліфікації майстра. Ефект дійсно може триматись до тижня часу, в тому випадку якщо майстер не професіонал. Наші майстри в Центрі краси Іванни Пиріг дають гарантію, що нарощенні вії будуть триматись до 4 тижнів.
Але також це залежить він змін в організмі клієнта ( ПМС, вагітнійсть 1 та 9 міс., хворобливий стан, стреси та нерви, лікарські препарати та вживання алкоголю - за 12 год до та після процедури не рекомендуємо вживати:)
та дотримання певних правил догляду:
*24 год не мочити нарощенні вії.
*при потреба розчісувати
* крем,олійку акуратно наносити навколо очей, щоб не попало на клей.
* зняти вії в майстра.

Залишайтесь здоровими та красивими разом з Центром краси Іванни Пиріг та командою справжніх професіоналів своєї справи .

 Статтю підготувала майстер - викладач Центру краси Іванни Пиріг - Мар*яна Бенсь.

ПЕНЗЛИКИ ДЛЯ МАКІЯЖУ

Пензлики , кісточки для макіяжу, називають їх по різному але суть одна - це найважливіший інсритрумент для візажиста. 
В Навчальному центрі Іванни Пиріг на заняттях по макіяжу дівчатка дуже часто задають питання: 
* Які бувають кісточки для макіяжу?; 
* Як правильно обрати пензлики? 
* Які ккісточки кращі : синтетичні чи натуральні? 
* яке призначення має кожен з пензликів? 
* Як правильно очищати пензлики? І таких запитань дуже і дуже багато. Отож в даній статті спробуємо знайти відповіді на всі ці запитання. 
На які деталі ми повинні звертати увагу для того щоб зробити правильний вибір це перша велика тема яку ми з дівчатами вивчаємо на теоретичні частині курсу "візажист -стиліст" та "макіяж для себе". 
Професійні пензлики для макіяжу поділяють на : 
Прошиті та клеєні; синтетичні , натуральні , комбіновані; стрижені та набірні. 
Для виготовлення пензликів використовують дуже різні матеріали та способи їх поєднання. Ворс може бути натуральний (поні, білка , соболь , єнот коза і т.д)та синтетичним , а ручки з пластику, дерева, металу. 
Натуральні ворсинки вбирають в себе будь- яку текстуру(жирну кремоподібну суху) і дають можливість візажисту нанести її на поверхню шкіри. Але разом з цим жирні і кремоподібні засоби погано вимиваються з натуральних ворсинок і пензлики швидко стають непридатними. Тому більшість візажистів і майстри салону AnIva такі засоби як : база праймер тональний крем консиллер наносять синтетичним пензликами. А для таких засобів як : тіні пудри хайлайтери румяна сипучі текстури використовують лише натуральні. 
Наступний критерій на який варто звернути увагу це: прошиті кісточки завжди дорожчі і довше служать , бо ворсинки прошиті ниткою між собою, що робить їх міцнішими , ніж ті , які лише проклеєні клеєм.
Набірні пензлики підбирають волосок до волоска природним (необрізаним)закінченням. Це дає можливість створити ідеальні переходи різними текстурами . 
Стрижені пензлики - недорогі . Контури краю ворсу кисті формується стрижкою що робить їх неприємними для клієнта. 
Також дуже важливим є жорсткість ворсу . Він має бути м'яким та ніжним але водночас тубус пензликі повинен полотно заповнюватись ворсинками. Якщо відігнути ворс в сторону і різко відпустити він повинен швидко повернутись в початкове положення.
Призначення пензликів: 
Візажисти салону АНІВА та викладачі Навчального центру Іванни Пиріг в роботі з клієнтами, на заняттях з використовують безліч пензликів . Отож далі ми розглянемо яке ж їх призначення: 
1. Пензлики для тонального крему , коректорів, консиллерів можуть бути синтетичні але якщо розглядати види натуральних то краще надати перевагу кисті з ворсу єнота. По формі : плоскі- пелюсткоподібної форми ; округлі; округілі з плоским а іноді скошеним зрізом(для густих тягучих текстур); а також кисті ДУОФІБРА - має два види і дві довжини ворсу різного кольору . Даний вид пензлика дає можливість рівномірно тонкої і головне економно нанести тонуючі засоби. 
2 . Пензлики для пудри , румян, контуруючих засобів та хайлайтерів обов'язково мають бути натуральними . Для пудри як правило використовують округлий пензлик великого розміру а для корекції овалу обличчя нанесення румян - середній або маленький розмір круглої або скошеної форми. 
3 . Віялоподібний - прибирає залишки макіяжу . 
4 .кісточки для брів - жостка скошений ворс гострий кінчик 
5 . Пензлик для губ : плоский пелюсткоподібної форми , статистика або натуральний . Найкраще для губ - соболь. 
6 . Пензлики для макіяжу очей можуть мати різну форму довжину та плотність але найважливішим є натуральний ворс. 
7 . Пензлики для підводки : тонкі з добре прилеглими ворсинками з прямою або увігнутою основою.; 
Скошені плоскі. 
8 . Для вій використовують віялоподібні пензлики (міні розміру ) для туші , а також гребінці для прочісування ( найкраще металеві).
 Очистка пензликів - це дуже важлива тема, якій в Навчальному центрі Іванни Пиріг, на заняттях по макіяжу в ми приділяємо особливу увагу. 
Для кісточок , як і для будь якого інструменту дуже важливим є правильний догляд , очистка та дезинфекція , тоді вони прослужать і не стануть причиною алергії або зараження. Для цього можна застосовувати спеціальні очисники які дезинфікують і швидко висихають. І невідємним етапом є миття пензликів під проточною водою за допомогою антибактеріального мила або шампуню і обов'язково просушування природнім шляхом.
Щиро сподіваємось що ця інформація допоможе Вам правильно вибрати пензлики для макіяжу ,а якщо виникнуть труднощі - працівники нашого Навчального центру Іванни Пиріг та AnIvabeauty shop завжди з радість Допоможуть зробити правильний вибір.
 
Статтю підготувала викладач-майстер Центру краси Іванни Пиріг - Мар*яна Юдіна.
 
Сталекс

Навчальний центр краси Іванни Пиріг та інтернет – магазин aniva.com.ua пропонує розширений асортимент професійного інструменту ТМ «Сталекс» 
Чому «Staleks»? 
По - перше, «Staleks» - провідний український виробник, відомий на ринку більше 20 років та за останній час підвищивший якість та розширивший асортимент своєї продукції до навпізнаваємості. 
Вашій увазі пропонується на вибір інструмент серій: Exclusive, Expert, Smart для майстрів манікюру, педикюру, моделювання брів і нарощування вій, який відрізняється великою різноманітністю форм, розмірів та видів, що дозволяє майстру підібрати для себе максимально зручний інструмент. 
Для виробництва інструменту на підприємстві використовується медична нержавіюча сталь, що робить інструмент стійким до корозії та простим в обслуговуванні. (Постачальник сталі Іспанія). 
На виробництві працює відділ технічного контролю, де фахівці здійснюють перевірку інструменту на відповідність встановленим вимогам та стандартам. На підприємстві встановлене обладнання провідних американських, італійських, японських та німецьких марок. Проте, не дивлячись на високотехнологічну машинну працю – заточка інструменту Staleks виконується виключно вручну. 
Ручна заточка інструменту дозволяє інструменту залишатись довго гострим і забеспечує високу якість різу. 
«Staleks” – це успішна компанія, що розвивається та цілеспрямовано обрала курс на новітні дослідження, розробки та інновації. 
Придбати інтрумент та додатковий інвентар можна в магазинах «Аніва» м. Львів, або замовити на сайті aniva.com.ua за цінами виробника.

Статтю підготувала адміністратор Навчального центру Іванни Пиріг - Наталія Збаразька
 
 
Хімічна завивка волосся 

Хімічна завивка волосся - це послуга,яка диктує beauty стиль 2018.На світових подіумах ,в модних глянцевих журналах представлені моделі з кучерями,локонами,укладкою волосся “bed hair (стилі "після сну").Власниці природних кучерів можуть без зайвих зусиль створювати для себе різні цікаві образи,а як бути тим,в кого від природи красиве,але пряме волосся? В даній статті поговоримо про сучасну послугу хімічної завивки. 

Хімічна завивка волосся користується популярністю з часів свого виникнення ,адже її поціновувачами є як і молоді дівчата,так і пані разного віку. Раніше хімічна завивка була доволі ризикованою послугою,бо згубно позначалася на здоров‘ї волосся,проте,сучасні технологї та постійне вдосконалення рецептури дають можливість створити красивий завиток і зберегти якість та красу волосся.На beauty ринку існує безліч препаратів для волосся з різною структурою. 

В Центрі краси Іванни Пиріг майстри працюють з перевіреними,якісними і сертифікованими препаратами.Їх різноманітність досволяє вибрати саме той,який потрібний для волосся нашої клієнтки.У нас вміють створювати локони на довготривалий період (до 6 місяців) та на 3-4 місяці ( біозавивка спеціальними препаратами).З біопрепаратами ,які містять білок цистеїн і м‘яко діють на волосся і шкіру голови,комфортніше виходити з процедури:якщо клієнт правильно доглядає за волоссям,через певний час його не обов‘язково зістригати ,так як волосся стане пряме,як і коріння ,хіба дещо пористе і і пухнасте. 
Також,майстри Центру краси Іванни Пиріг підберуть потрібний діаметр бігуді,адже можна створити як і пружні кучері,так і легкі хвилі.Ми радо поділимось секретами по догляду за волоссям після процедури хімічної завивки та навчимо вкладати його. 
Будь гарна, яскрава та кучерява з Центром краси Іванни Пиріг!

Статтю підготувала викладач, майстер Навчального центру Іванни Пиріг - Лєна Валько.
 
Правила дезінфекції та стерилізації в салонах краси
Для того, щоб знати як правильно дезінфікувати та стерилізувати обладнання та інструмент в салоні краси, перш за все потрібно розуміти різницю між цими двома поняттями.
Дезінфекція- це комплекс заходів, спрямованих на знищення патогенних мікроорганізмів( віруси,бактерії,грибки)/
Стерилізація - це 100% знищення усіх мікроорганізмів та їх спор.
Між цими поняттями одна ,але дуже суттєва різниця. Під час дезінфекції гинуть не всі хвороботворні мікроорганізми. Тому однозначною вимогою є наступне: всі інструменти, призначені для використання в салонах краси повинні підлягати стерилізації і тут без варіантів.
Дезінфекцію використовують лише в тих випадках, коли стерилізація неможлива. Наприклад : дезінфекція стін,підлоги, столів, ламп, рук. Ефективність стерилізації залежить від багатьох факторів : температура, концентрація речовини , тривалість дії та дотримання всіх необхідних етапів.

Дезінфекція та стерилізація в салонах краси
1.Антисептична обробка рук
Ціль гігієнічної антисептики рук- знищення тимчасової мікрофлори.(всі види мікроорганізмів, які попали на руки).
Антисептика рук проводиться дезінфікуючими препаратами, які пройшли перевірку МОЗ України та на які додається сертифікат якості:
1)АХД 2000
2)АХД2000 Експрес
3) Септодерм
4) Неосептін тощо.
Наносяться ці препарати на внутрішню частину долоні 3 натисканнями спрею, без контакту до клієнта, втирається препарат до повного висихання, при підозрі на гепатит чи СНІД варто процедуру повторити. Дія препарату- 2год, отже якщо послуга триває довше, то процедура антисептики повинна повторитись. Майстер повинен працювати в одноразових латексних або вінілових рукавицях для того, щоб уникнути прямого контакту з руками клієнта, адже 80% інфекцій передаються саме через руки. Майстер повинен нанести дез. засіб не лише на свої руки ,а й на рукавички, бо вони не є стерильними і на кожного клієнта рукавички змінюються. Обробка рук клієнта проводиться тоді, коли на нігтьовій пластині немає залишків лаку чи будь яких інших препаратів, руки в цей момент повинні бути сухі, бо впитування дез. засобу на вологій шкірі є значно гіршим.

Етапи стерилізації манікюрного інструменту
По закінченню обслуговування клієнта не лише ті інструменти, які використовувались, а й усі які були на робочому столі, повинні пройти кільки етапів обробки:
Достерилізаційна обробка, яка включає в себе кілька процедур:
Замочування інструменту в спеціальних розчинах для ДСО( достерилізаційної обробки).Кожен препарат має свою концентрацію, час експозиції та % розведення. Працівники Навчального центру Іванни Пиріг використовують під час роботи такі препарати: Лізоформін, Бланідас.
Очистка інструменту під проточною водою зі щіточкою на протязі 2 хвилин
Висушування інструменту можна здійснювати 2 методами: 12 год на чистій салфетці до повного висихання або функція просушки в сухожарі при 80 градусів 30 хвилин.
Стерилізація інструменту. Для того, щоб інструмент став стерильним ,він обовязково повинен пройти термообробку в сухожарі або автоклаві.
В автоклаві стерилізація можлива в 2 режимах: 18-22 хв. при температурі від 130-134градуси і тиску 2 атм. або 43-47хв. при температурі 118-122 градуси і тиску 1.1 атм.
В сухожарі стерилізація можлива при температурі 180 градусів- 60хв. та при 200 градусів – 30 хвилин.

Зберігання інструменту: можливе в крафт пакетах ( від 20-60 днів ),залежно від виду крафт пакету або в УФ шафці.
Дезінфекція приміщень та робочих поверхонь
Приміщення закладу повинно дезінфікуватись щоранку до початку роботи спеціальними препаратами, які призначені спеціально для очистки поверхонь таких як меблі, стіни, підлога, поверхня обладнання. Після дезінфекції, приміщення повинно провітрюватись на протязі 30 хвилин.
Робочі поверхні такі як лампа ,стіл, фрезери повинні дезінфікуватись до і після кожного відвідувача, препаратами Аеродезин,АХД2000 Експрес, Дескосепт…Розпилення з відстані 30 см залишається на 30 секунд, після чого витирається насухо.
Всі розхідні матеріали майстра( рушники, рукавички, маски, повинні бути одноразовими).
Якщо ви дбаєте про своє здоров”я та безпеку своїх клієнтів, ви повинні дотримуватись всіх необхідних етапів дезінфекції та стерилізації. Якщо неправильно виконати хоча б один із етапів стерилізації, то кінцевий результат буде відповідним: інструмент залишиться нестерильним. Сподіваюся, що дана інформація допоможе вам кваліфіковано проводити методи обробки інструменту та завжди залишатись спокійними за здоров”я ваших клієнтів.
Статтю підготувала викладач, майстер Навчального центру Іванни Пиріг - Катерина Леньо.
 
 
  Ботокс вій
 
Працюючи в Центрі Краси Іванни Пиріг досить часто в клієнтів, та й в учнів, виникає питання, що таке ботокс? В багатьох асоціюється з великим об'ємом. Насправді це не зовсім так. Тому, вирішила поділитись, що ж насправді є ботокс вій і які його властивості. 
Перш за все, Ботокс вій- це вигладження та зволоження волосини. Ботокс приносить лише користь і, звісно, лікування. 
Ботокс- це комплекс поживних речовин. До складу входить колаген, який додає пружності та еластичності волосині. 
Вітамін " Е" - живить повіку, що сприяє швидкому оновленню вій, зароджуються нові. 
Партенол- відновлює волосину, реанімує, заповнює тріщини. 
Гіалуронова кислота- зволожує та вигладжує волосину. 
Кератин- додає об'єму, наповнює волосину, додає блиску та шовковистості. 
Ботокс вій- це реконструкція пошкоджених, тонких та ламких вій. Проте, є важливий аспект - клієнти очікують довгих, промальованих та підкручених вій. Тому, ботокс вій найкраще робити в комплексі з ламінуванням. Адже, видимий ефект в поєднанні з лікуванням приносить найбільше користі. З такими війками зручно щодня, немає потреби підфарбовувати, не потребують спеціального бережного поводження. Найважливішим є захист вій від: 
Морської води, пекучого сонця, вітрів і морозів, від хлорованої води в басейнах. 
Ламінування вій- це і красивий завиток, і, колір, і наповнення протеїнами, що зміцнює вію, сприяє росту та покращує стан волосини. 
Єдиним мінусом є- добу війки не мочити, щоб зберегти завиток і краще захистити. 
Отже, ботокс вій - це лише корисна процедура. Сміливо користуйтесь послугою. А, якщо бажаєте навчитись, як правильно робити ламінування та ботокс вій - завітайте в Навчальний Центр Краси Іванни Пиріг - з радістю поділюся!
 
Статтю підготувала викладач, майстер Навчального центру Іванни Пиріг - Галина Кравецька.
 
 

Працюючи не один рік в навчальному центрі Іванни Пиріг з учнями і з клієнтами, стикаєшся з безліччю питань, таких як: а як часто можна мити волосся? Скільки разів треба наносити шампунь? Як наносити бальзам на волосся? Часте миття шкідливе?

Більшість людей процедуру миття волосся виконують з помилками. А як Ви миєте волосся? Адже зовнішній вигляд і здоров'я волосся залежить від правильного догляду за ними.
Давайте розбиратися які ж нюанси можуть бути в такій на перший погляд не хитрій справі, як миття волосся.
Як часто слід мити волосся?
Як правило, частота миття волосся залежить від типу шкіри голови. Чим волосся жирніше- тим частіше його потрібно мити. Але, крім цього, на частоту миття волосся можуть впливати і інші фактори. Наприклад, пора року, вік, фізичні навантаження, головні убори, засоби догляду, стайлінг.

Жирний тип шкіри вимагає частого миття, кожні 1-2 дні, нормальне волосся 2 рази на тиждень, суха шкіра раз в 4-10 днів. Складніше зі змішаним типом волосся, як правило це довге волосся- жирне біля коріння і сухе на кінцях. Вони вимагають скомбінованого догляду.

Температура води
Не варто мити голову сильно гарячою водою, це призводить до пересушення шкіри і підсилює роботу сальних залоз. В результаті прикоренева зона волосся забруднюватися буде ще скоріше. Висока температура води шкідлива для всіх типів волосся, вона пересушує волосся по довжині, роблячи їх тьмяними і ламкими. Холодна вода також не підходить для миття волосся, так як жири погано відмиваються при низьких температурах . Волосся дуже швидко набуває не свіжий вигляд.
Вода при митті повинна бути приємною і комфортною, рекомендовано дотримуватися температури 35-50 градусів.
А ось завершити процедуру миття обполіскуванням прохолодною водою, дуже навіть корисно для всіх. Шкіра стимулюється приливом крові, зовнішній чешуйчатый шар волосся закриється і як результат здорове, блискуче волосся.
Шкода від частого миття - це міф.
Шкіра голови і волосся набагато сильніше страждають віддзеркалення забруднення ніж від частого миття. Сальний секрет якій зібрався в при кореневій зоні голови є сприятливим середовищем для розмноження бактерій. Що може викликати висипання, свербіж і запалення. Жир, пил, бруд, ороговілий шар шкіри, стайлінг перешкоджають диханню шкіри. Живильні речовини не доходять до волосся тим самим сповільнюючи їх ріст і навіть випадання.

Наносимо шампунь правильно!
Шампунь слід налити на долоню (а не на голову) і іншою рукою потроху розподілити по зонах на шкіру голови масажними рухами. При першому нанесенні піни багато не буде. Додавати шампунь знову не варто. Правильно буде змити волосся і повторити процедуру. При другому нанесенні піна буде густа і рясна, ось тепер розподіляємо по довжині.
Порада
На кінчики волосся перед миттям можна нанести трохи олії для волосся, це захистити їх від пересихання.

Маски і бальзами!
Щоб волосся ввібрало компоненти догляду, обов'язково приберіть надлишки води. Обережно (адже в мокрому вигляді волосся легко пошкодити) відіжміть їх, а ще краще промокніть рушником. Ось тепер наносимо бальзам або маску на всю довжину, відходячи від поверхні шкіри на пару сантиметрів.
Бальзам додасть волоссю блиск, роблячи його шовковистим і м'якими прямо під руками. Згладжуючи зовнішній шар (кутикулу) і відновлюючи pH волосся, після лужного впливу шампуню.Не варто забувати, що люди всі різні і для кожного все індивідуально.
Якщо у Вас виникнуть питання, двері навчального центру краси Іванни Пиріг завжди відкриті.Мийте із задоволенням і на здоров'я!

Статтю підготувала викладач, майстер Навчального центру Іванни Пиріг - Інна Бессараб.

 

 

Пилочки для нігтів

Пилочка для нігтів - це один із основних інструментів під час манікюру. Правильно підібрана пилочка це 30% вдалого манікюру.
Навчальний центр Іванни Пиріг із задоволенням розкаже як правильно підібрати пилочку для Ваших нігтиків. 
Як відомо перші пилочку для нігтиків з'явились, ще у часи Клеопатри. Тоді пилочку для нігтів виготовляли з вулканічної лави. З розвитком індустрії краси змінювалися і матеріали для виготовлення пилок. 
Отже,у даній статті Навчальний центр Іванни Пиріг допоможе розібратись як підібрати пилочку для ваших нігтиків, що таке абразивність та які бувають пилочки. 
Розпочнемо із Металічних пилок - перевагою є довговічність. Досить розповсюджені,піддаються дезинфекції. Навчальний центр Іванни Пиріг радить використовувати металічну пилочку тільки для штучних нігтиків. Звертаємо увагу що даний вид пилочок не підходить для натуральних нігтиків,особливо для тонких та ослаблених. Застерігаємо: часте використання металевих пилок може ослабити та розслоїти навіть міцні нігтики! 
Наступний вид НАЖДАЧНА ПИЛОЧКА - ці пилки є м*якими,зроблені на м*якій полімерній основі. Дані пилочки є не дорогими та доступними. Ми, Навчальний центр Іванни Пиріг, радимо цей вид пилок для натуральних та штучних нігтиків. Все залежить від абразивності пилочки,про що згодом поговоримо у даній статті. Одним із недоліків даної пилки, є те що погано піддається дезинфекціїї, її не можна мити під проточною водою та замочувати у засобах дезинфекції. Можна застосувати спрей для дезінфекції. 
Також є КЕРАМІЧНІ ПИЛКИ - підходять для м*яких та ослаблених нігтиків. Перевагою цих пилок є те що при обпилі вони не розслоюють нігтиків та згладжують огрубівшу шкіру навколо нігтиків. Піддаються дезінфекції. 
Наступний вид СКЛЯНІ ПИЛОЧКИ або як їх ще називають" хрустальні пилочки". Ідеально підходять для натуральних та штучних нігтиків. Ці пилочки добре шліфують нігтики та не розслоюють їх. Скляні пилочки можна мити, замочувати в розчинах дезинфекції. Одним із недоліків даного виду пилок є їх крихкість. При обережному ставленні до них прослугують багато часу) ПИЛОЧКИ для полірування нігтиків стануть у нагаді,якщо ви бажаєте надати нігтям блиску,  підійде для вирівняння нігтьової пластини. 
Абразивність - визначає жорсткість пилок,одиниці виміру ГРИТ(це кількість частинок абразиву на одиницю площини). Чим більше число грит - тим м*якша пилочка. 
Давайте розберемося з цими загадковими цифрами на пилочці: 
80/100 грит - у цих межах пилочки дуже жорсткі,використовуємь тільки для штучних нігтиків; 
180/240- ці пилочки призначені для натуральних нігтиків; 
240/500- з цією абразивність пилочки підходять для шліфування; 
500/1000 - це є для поліровки нігтиків. 
І на останок Навчальний центр Іванни Пиріг поділиться з Вами декількома порадами що до обпилювання нігтиків: 
1) Нігтики підпилюйте тільки сухими. Якщо використовувати пилочку на вологі нігтики це призведе до розслоєння та ламкості! 
2)Починайте обпил нігтиків із зовнішньої сторони,зверніть увагу пиляємо тільки в одну сторону. 
3)Після цього переходимо на середню частину нігтика. 
4)Візьміть шліфувальну пилочку і обробіть крайнігтя,якщо клієнт бажає додати блиску на нігтиках використовуйте полірувальну пилочку. Зверніть вагу якщо клієнт бажає покривати нігтики гель лаком полірувати нігтики не можна! 

Надіємося ми, Навчальний центр Іванни Пиріг, допомогли розібратись Вам з такою необхідною річчю у манікюрі як пилочка для нігтів

Статтю підготувала адміністратор Центру краси Іванни Пиріг - Софія Бура


Шугаринг

В нашому салоні АніВа та навчальному центрі Іванни Пиріг дуже актуальною послугою є шугарінг .
Дуже часто на заняттях епіляції дівчатка задають питання: що таке шугарінг? які його переваги?
В даній статті будемо шукати відповіді на ці питання...

Цукрова депіляція, або шугарінг – це давня східна методика видалення небажаного волосся за допомогою цукрової пасти. На відміну від воскової депіляції, шугарінг є менш болючим та травматичним.Основою пасти є натуральні компоненти такі як цукор,лимон та вода тому після процедури не виникає алергічних реакцій та побічних дій.Якщо регулярно робити процедуру ,то волосся стає набагато тоншим та зменшується його кількість.Цукрова паста підходить для любого типу волосся та практично забирає волосся з усіх ділянок тіла, крім вушних раковин та носових пазухах.

Постає питання чи є якісь протипоказання?
Звісно є, але їх не так багато:
- варикоз
- епилепсія
- алергія
- доброякісні або злоякісні пухлини
- захворювання шкірного характеру
- вагітність

Пам’ятайте, що більшість негативних наслідків є результатом косметичних експериментів в домашніх умовах. Найкраще звернутись до фахівця, який працює на професійній косметиці та уточнить нюанси для безпечного проведення процедури.Такий підхід до процедури вбереже вас від неприємностей….

В наших магазинах ви можете придбати професійну продукцію. Наші продавці-консультанти нададуть професійну консультацію та індивідуальний підхід до кожного покупця.

Статтю підготувала викладач - майстер Центру краси Іванни Пиріг - Ярина Левик.

 

Зажимання арки в гелевому моделюванні


  В Навчальному центрі Іванни Пиріг проходить навчання по арочному моделюванні нігтів. В гелевій технології моделювання, зажимаємо арку завжди при будь-якій формі - квадрат, овал, мигдальна форма.
Арка зажимається під час полімеризації матеріалу. Полімеризація - це затвердівання гелю в лампі. Процес полімеризації включає в себе декілька фаз в одній з яких і відбувається зажим, на 10-40сек,залежно від матеріалу яким користується майстер.

  В Навчальному центрі Іванни Пиріг використовуємо гелі таких марок: DIS, KODI, MAGIC. Зажим арки напряму залежить від гелю, чи гель прозорий самовирівнюючий, чи гель насичений пігментами, камуфлюючий, желеподібний. Самовирівнюючий гель Dis Thick Clear або Dis Pink повністю полімеризується в лампі на протязі 3 хв., час зажимання арки, пік полімеризації 10-17сек. Камуфлюючі гелі в яких більше пігменту полімеризуються в лампі 4-5 хв., а час зажимання арки 30-40сек.

 Процент зажимання арки напряму залежить від форми і довжини нарощених нігтів. При довжині вільного краю більше нігтьової пластини і при квадратній формі рекомендуємо зажимати арку 50% кола. При моделюванні не довгих нігтів салонного варіанту квадратної форми - 25% кола.
Зажим арки в моделюванні робить нарощені нігті більш міцнішими і виглядають вони природними, завдяки чого ми можемо випиляти товщину приблизно натурального нігтя, бокові сторони рівні і правильно зажата арка видовжує нігтьову пластину.
  Квадратна форма підходить тим клієнтам які мають нігтьову пластину звужену, видовжену. Коли нігтики ростуть трапецією, розширюються в зоні лінії стресу, таким клієнтам рекомендуємо овальну форму, яка в процесі зажиму арки звужує вільний край і тому нігтики виглядають більш вужчими.
  Зажимати арку можна за допомогою пінцетів або тонкогубців, для кращого фіксування арки ставило прищепку, яка не дає змодельованому нігтю розжатися в лампі. І ще дуже важлива правильна підстановка шаблонів яка дозволяє правильно зажати арку. При моделюванні квадратної форми шаблон підставляємо рівно, вигляд збоку - продовження нігтя. При овальній або мигдальній формі шаблон підставляємо трохи донизу, щоб можна було змоделювати природній апекс - найвища точка нігтя. Нігтики в такому випадку виглядають більш природними.

Статтю підготувала викладач Навчального центру Іванни Пиріг - Леся Воробей.

 

"Ідеальні пропорції обличчя"

Кожна жінка прагне виглядати ідеально . Але який "він - цей ідеал"?
Дуже часто дівчата запитують:
- Яка форма обличчя є ідеальною ;
- Які очі вважають ідеальними;
- Як правильно повинні брови розташовуватись на обличчі;
- А якими повинні бути ідеальні губи?
В кожного з нас є свої смаки та уподобання. І кожна жінка красива та індивідуальна по своєму. Та все ж є певні пропорції та правила які візажисти використовують при моделюванні обличчя та його деталей.
На заняттях по макіяжу в Навчальному Центрі Іванни Пиріг, ми детально вивчаємо тему пропорції обличчя . Тож в даній статті розглянемо особливості морфології обличчя:
- еталоном ідеально- пропорційного обличчя вважають форму - овал;
- лінія ,яка ділить обличчя на дві рівні частини проходить через внутрішні і зовнішні кути очей ( AD=DF);
- відстань від лінії росту волосся до лінії брів = відстані від лінії брів до кінчика носа = відстані від кінчика носа до підборіддя (BC= CE = EF);
- відстань між очима = довжина одного ока . Внутрішній кут ока ,зіниця і зовнішній кут повинні лежати на одній лінії;
- відстань між очима =відстані між бровами= відстані між крилами носа;
- відстань від внутрішнього кута ока до початку брови повинна бути не менше ніж половина довжини ока .
- брова повинна закінчуватись на перетині лінії яка виходить від крила носа і проходить через зовнішній кут ока;
- губи по довжині = відстані між внутрішніми краями райдужок очей;
- нижній край губи знаходиться по середині нижньої частини обличчя .
При моделюванні обличчя візажисти використовують засоби на 2 - 3 тони темніші та світліші за шкіру це можуть бути кремоподібні текстури , жирні або сухі. Детальніше як правильно їх використовувати ми розглянемо вже в наступних публікаціях.

Сподіваємось, що ця інформація допоможе Вам при створенні ідеального макіяжу. А також запрошуємо Вас в Навчальний центр Іванни Пиріг на професійний курс "Візажист - Стиліст", а також бажаючим навчитися створювати красиві макіяжі для себе , пропонуємо курс "Самомакіяж".
http://ivanna-purig.com.ua/courses/kursy-makijazhu

 Статтю підготувала майстер - викладач Центру краси Іванни Пиріг - Мар*яна Юдіна.
 
 
 
Все що Вам потрібно знати про сухий шампунь

Ви, певно, знаєте як надати волоссю об'єму, а чи знаєте Ви, як швидко повернути волоссю свіжість?
В літній період наше волосся швидко жирніє і стає брудним. Саме час почати користуватись сухим шампунем. Більшість дівчат вже випробували його на собі, однак не отримали бажаного результату. Зазвичай, негативний досвід пов'язаний із неправильним використання сухого шампуню. Сьогодні ми розкажемо як правильно ним користуватись і у яких випадках його слід використовувати.
Як саме працює сухий шампунь?
В основі сухого шампуню - рослинний крохмаль (зазвичай кукурудзяний або рисовий), він адсорбує надлишки шкірного сала. Шампунь слід наносити лише на корені волосся, потім розчесати, і вуаля - волосся свіже і виглядає чистим!
Як часто слід користуватись сухим шампунем?
Сухий шампунь не передбачений для щоденного використання. Це експрес-засіб виключно для екстрених випадків, коли Ви не встигаєте помити волосся (перед побаченням або важливою нарадою) або Ви в дорозі і просто не маєте такої можливості.
Як користуватись сухим шампунем?
Перед тим, як використовувати сухий шампунь, добре стряхніть його (якщо він у вигляді спрею). Розділіть волосся на окремі прядки, припідніміть коріння кожної прядки і нанесіть на них шампунь на відстані 15-20 см. Приділіть особливу увагу верхній частині голови. За кілька хвилин цей засіб вбере шкірне сало, після чого необхідно помасувати кінчиками пальців прикореневу зону і розчесати волосся, щоб видалити залишки сухого шампуню. Не слід наносити сухий шампунь на вологе або мокре волосся, це не дасть бажаного ефекту.
Після використання чудо-шампуню, не забудьте його ретельно вимити!
І пам'ятайте: зловживання таким SOS-засобом може призвести до сухості шкіри голови і навіть викликати свербіж!
Нехай Ваше волосся завжди залишається чистим і свіжим разом із косметикою від Beauty Shop ANIVA.
 
Статтю підготувала майстер - викладач Центру краси Іванни Пиріг - Оля Жучок. 
 
 

Що робити, якщо у клієнта після процедури нарощення вій - червоні очі ? 


Навчальний центр краси Іванни Пиріг підскаже вам вирішення такої проблеми !

Червоні очі можуть бути у таких випадках :

1. При роботі майстер використовує коллагенові,гідрогелеві патчі або пластирь, які розїдають та подразнюють слизову. Можливе натерання яблука ока.

Щоб такого не було, потрібно дуже акуратно клеяти патчі не торкаючись слизової, та спостерігати щоб вони не сповзали під час процедури.

2.Сильно заклеяна нижня повіка ока. 
В такому випадку клієнт не до кінця зможе закрити око, відповідно випари з клею попадають прямо на слизову і роз'їдають її. Потрібно ще раз переклеяти патч.

3. У клієнта не до кінця закривається око. 
І знову попадання випарів на слизову. Лайфхак- приклеяти невеликий шматок пластиря на верхню повіку та натягнути вниз. Також можна декілька вій з нижнього ряду приклеяти до патчу.

4. Майстер використовує неякісний та густий клей в якому може бути підвищенна кількість випарів . 
Придбайте у нас клей рідкої консистенціїї ( @anivabeautyshop)

5 .Клієнт відкриває очі під час процедури. 
Перед процедурою, наші майстри обов'язково наголошують що це заборонено. Навіть одним оком ( інше привідкривається автоматично).

Також, почервоння може виникнути через повишену чутливість сосудів або світла від лампи .

Але якщо випадок повторюється неодноразово- майстри та викладачі НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ КРАСИ ІВАННИ ПИРІГ нададуть вам поради для вирішення всіх проблем .

Мало хто знає, що бувають випадки при яких в жодному разі не можна робити процедуру нарощення вій. Або варто зачекати .

Давайте розглянемо абсолютні та відносні протипокази. Отже:

Абсолютні протипокази: 
Запальні захворювання очей ( коньюктивіт,блефарит,ячмінь ) 
Захворювання шкіри обличчя ( дерматит,псоріаз ,екзема) 
Алергія на деякі компоненти матеріалів для нарощення ( випари клею, патчі ,обезжирювач, закріплювач ) 
Простудні захворювання ( ОРЗ,ОРВИ, грип ) 
Бронхіальна астма 3 ст. 
Аллопеція 
Онкологія

Відності протипоказання : 
Прийом гормонів або антибіотика . 
Гормональне порушення організму 
Підвищенна чутливість очей 
Сльозливість 
Пофарбування вій фарбою (раніше чим 3 дня до процедури) 
Ламінування або ботокс вій (раніше ніж 2 тижня до процедури)

Якщо у вас є один з протипоказів перечислених вище , обовязково повідомте майстра перед процедурою . В кращому випадку нарощенні вийки носитись не будуть .

Статтю написала майстер - викладач Центру краси Іванни Пиріг - Маряна Беньсь.