- -
Курси манікюру та курси макіяжу » Цікава інформація

Цікава інформація

Цікава інформація

Чи шкідливо нарощувати вії ?Чи бувають негативні наслідки після процедури ?
Що важливо враховувати, плануюючи зробити очі виразними ?

Центр краси Іванни Пиріг поділиться з вами про найважливіші деталі, які майстер та клієнт повинні враховувати .
5 міфів про нарощення вій та реальність .
1.Натуральні віі обов'язково випадуть .
Навіть, якщо робити процедуру в наймоднішому салоні та професіонала своєї справи - випадуть . Справа в тому, що вії випадають по своїй природі. Життєвий цикл кожної волосини приблизно до 100 днів. Але як швидко відростають та відновлюються залежить від догляду за шкірою повік та наявність в організмі необхідної кількості вітамінів.
2.Клеючі речовини дуже шкідливі.
На питання, чим шкідливо робити дану процедуру часто відповідають : вплив клею.
Якщо використовувати дешевий, куплений в супермаркеті клей , то наслідки дійсно будуть серйозні.
В кращому випадку на повіках залишиться плівка, в гіршому- розвивається алергічна реакція та відтік. Наші майстри та викладачі Центру краси Іванни Пиріг - ніколи не візьмуться працювати на матеріалах , які не являються професійними та сертифікованими.
3. Натуральні вії будуть надломуватись.
Цей факт відносимо до найбільш негативних наслідків.
Але і тут є нюанс. Надломи натуральних вій відразу являється показником професіоналізму майстра. Наші майстри з кожним клієнтом працюють індивідуально . Підбір штучної вії повинен бути точним , а накладання - правильним.
Чітко зберігати відступ від повіки, та не допускати щоб штучні та натуральні війки склеювались . В такому випадку надлом натуральної війки майлоймовірний.
4. При знятті штучних вій страждають натуральні .
Якщо клієнт виконує зняття нарощених вій власноруч, є дуже виликий ризик видалити штучні разом з натуральними. Майстер, знімаючи нарощення, використовує спеціальний препарат- ремувер. Клейка основа швидко та безпечно розчеплюється до 10 хв. В такому випадку натуральній війки залишаються на місці та продовжують відростати.
5.Єфект тримається не довго .
Це залежить від кваліфікації майстра. Ефект дійсно може триматись до тижня часу, в тому випадку якщо майстер не професіонал. Наші майстри в Центрі краси Іванни Пиріг дають гарантію, що нарощенні вії будуть триматись до 4 тижнів.
Але також це залежить він змін в організмі клієнта ( ПМС, вагітнійсть 1 та 9 міс., хворобливий стан, стреси та нерви, лікарські препарати та вживання алкоголю - за 12 год до та після процедури не рекомендуємо вживати:)
та дотримання певних правил догляду:
*24 год не мочити нарощенні вії.
*при потреба розчісувати
* крем,олійку акуратно наносити навколо очей, щоб не попало на клей.
* зняти вії в майстра.

Залишайтесь здоровими та красивими разом з Центром краси Іванни Пиріг та командою справжніх професіоналів своєї справи .

 Статтю підготувала майстер - викладач Центру краси Іванни Пиріг - Мар*яна Бенсь.

 
ПЕНЗЛИКИ ДЛЯ МАКІЯЖУ

Пензлики , кісточки для макіяжу, називають їх по різному але суть одна - це найважливіший інсритрумент для візажиста. 
В Навчальному центрі Іванни Пиріг на заняттях по макіяжу дівчатка дуже часто задають питання: 
* Які бувають кісточки для макіяжу?; 
* Як правильно обрати пензлики? 
* Які ккісточки кращі : синтетичні чи натуральні? 
* яке призначення має кожен з пензликів? 
* Як правильно очищати пензлики? І таких запитань дуже і дуже багато. Отож в даній статті спробуємо знайти відповіді на всі ці запитання. 
На які деталі ми повинні звертати увагу для того щоб зробити правильний вибір це перша велика тема яку ми з дівчатами вивчаємо на теоретичні частині курсу "візажист -стиліст" та "макіяж для себе". 
Професійні пензлики для макіяжу поділяють на : 
Прошиті та клеєні; синтетичні , натуральні , комбіновані; стрижені та набірні. 
Для виготовлення пензликів використовують дуже різні матеріали та способи їх поєднання. Ворс може бути натуральний (поні, білка , соболь , єнот коза і т.д)та синтетичним , а ручки з пластику, дерева, металу. 
Натуральні ворсинки вбирають в себе будь- яку текстуру(жирну кремоподібну суху) і дають можливість візажисту нанести її на поверхню шкіри. Але разом з цим жирні і кремоподібні засоби погано вимиваються з натуральних ворсинок і пензлики швидко стають непридатними. Тому більшість візажистів і майстри салону AnIva такі засоби як : база праймер тональний крем консиллер наносять синтетичним пензликами. А для таких засобів як : тіні пудри хайлайтери румяна сипучі текстури використовують лише натуральні. 
Наступний критерій на який варто звернути увагу це: прошиті кісточки завжди дорожчі і довше служать , бо ворсинки прошиті ниткою між собою, що робить їх міцнішими , ніж ті , які лише проклеєні клеєм.
Набірні пензлики підбирають волосок до волоска природним (необрізаним)закінченням. Це дає можливість створити ідеальні переходи різними текстурами . 
Стрижені пензлики - недорогі . Контури краю ворсу кисті формується стрижкою що робить їх неприємними для клієнта. 
Також дуже важливим є жорсткість ворсу . Він має бути м'яким та ніжним але водночас тубус пензликі повинен полотно заповнюватись ворсинками. Якщо відігнути ворс в сторону і різко відпустити він повинен швидко повернутись в початкове положення.
Призначення пензликів: 
Візажисти салону АНІВА та викладачі Навчального центру Іванни Пиріг в роботі з клієнтами, на заняттях з використовують безліч пензликів . Отож далі ми розглянемо яке ж їх призначення: 
1. Пензлики для тонального крему , коректорів, консиллерів можуть бути синтетичні але якщо розглядати види натуральних то краще надати перевагу кисті з ворсу єнота. По формі : плоскі- пелюсткоподібної форми ; округлі; округілі з плоским а іноді скошеним зрізом(для густих тягучих текстур); а також кисті ДУОФІБРА - має два види і дві довжини ворсу різного кольору . Даний вид пензлика дає можливість рівномірно тонкої і головне економно нанести тонуючі засоби. 
2 . Пензлики для пудри , румян, контуруючих засобів та хайлайтерів обов'язково мають бути натуральними . Для пудри як правило використовують округлий пензлик великого розміру а для корекції овалу обличчя нанесення румян - середній або маленький розмір круглої або скошеної форми. 
3 . Віялоподібний - прибирає залишки макіяжу . 
4 .кісточки для брів - жостка скошений ворс гострий кінчик 
5 . Пензлик для губ : плоский пелюсткоподібної форми , статистика або натуральний . Найкраще для губ - соболь. 
6 . Пензлики для макіяжу очей можуть мати різну форму довжину та плотність але найважливішим є натуральний ворс. 
7 . Пензлики для підводки : тонкі з добре прилеглими ворсинками з прямою або увігнутою основою.; 
Скошені плоскі. 
8 . Для вій використовують віялоподібні пензлики (міні розміру ) для туші , а також гребінці для прочісування ( найкраще металеві).
 Очистка пензликів - це дуже важлива тема, якій в Навчальному центрі Іванни Пиріг, на заняттях по макіяжу в ми приділяємо особливу увагу. 
Для кісточок , як і для будь якого інструменту дуже важливим є правильний догляд , очистка та дезинфекція , тоді вони прослужать і не стануть причиною алергії або зараження. Для цього можна застосовувати спеціальні очисники які дезинфікують і швидко висихають. І невідємним етапом є миття пензликів під проточною водою за допомогою антибактеріального мила або шампуню і обов'язково просушування природнім шляхом.
Щиро сподіваємось що ця інформація допоможе Вам правильно вибрати пензлики для макіяжу ,а якщо виникнуть труднощі - працівники нашого Навчального центру Іванни Пиріг та AnIvabeauty shop завжди з радість Допоможуть зробити правильний вибір.
 
Статтю підготувала викладач-майстер Центру краси Іванни Пиріг - Мар*яна Юдіна.
 
Сталекс

Навчальний центр краси Іванни Пиріг та інтернет – магазин aniva.com.ua пропонує розширений асортимент професійного інструменту ТМ «Сталекс» 
Чому «Staleks»? 
По - перше, «Staleks» - провідний український виробник, відомий на ринку більше 20 років та за останній час підвищивший якість та розширивший асортимент своєї продукції до навпізнаваємості. 
Вашій увазі пропонується на вибір інструмент серій: Exclusive, Expert, Smart для майстрів манікюру, педикюру, моделювання брів і нарощування вій, який відрізняється великою різноманітністю форм, розмірів та видів, що дозволяє майстру підібрати для себе максимально зручний інструмент. 
Для виробництва інструменту на підприємстві використовується медична нержавіюча сталь, що робить інструмент стійким до корозії та простим в обслуговуванні. (Постачальник сталі Іспанія). 
На виробництві працює відділ технічного контролю, де фахівці здійснюють перевірку інструменту на відповідність встановленим вимогам та стандартам. На підприємстві встановлене обладнання провідних американських, італійських, японських та німецьких марок. Проте, не дивлячись на високотехнологічну машинну працю – заточка інструменту Staleks виконується виключно вручну. 
Ручна заточка інструменту дозволяє інструменту залишатись довго гострим і забеспечує високу якість різу. 
«Staleks” – це успішна компанія, що розвивається та цілеспрямовано обрала курс на новітні дослідження, розробки та інновації. 
Придбати інтрумент та додатковий інвентар можна в магазинах «Аніва» м. Львів, або замовити на сайті aniva.com.ua за цінами виробника.

Статтю підготувала адміністратор Навчального центру Іванни Пиріг - Наталія Збаразька
 
 
Хімічна завивка волосся 
 

Хімічна завивка волосся - це послуга,яка диктує beauty стиль 2018.На світових подіумах ,в модних глянцевих журналах представлені моделі з кучерями,локонами,укладкою волосся “bed hair (стилі "після сну").Власниці природних кучерів можуть без зайвих зусиль створювати для себе різні цікаві образи,а як бути тим,в кого від природи красиве,але пряме волосся? В даній статті поговоримо про сучасну послугу хімічної завивки. 

Хімічна завивка волосся користується популярністю з часів свого виникнення ,адже її поціновувачами є як і молоді дівчата,так і пані разного віку. Раніше хімічна завивка була доволі ризикованою послугою,бо згубно позначалася на здоров‘ї волосся,проте,сучасні технологї та постійне вдосконалення рецептури дають можливість створити красивий завиток і зберегти якість та красу волосся.На beauty ринку існує безліч препаратів для волосся з різною структурою. 

В Центрі краси Іванни Пиріг майстри працюють з перевіреними,якісними і сертифікованими препаратами.Їх різноманітність досволяє вибрати саме той,який потрібний для волосся нашої клієнтки.У нас вміють створювати локони на довготривалий період (до 6 місяців) та на 3-4 місяці ( біозавивка спеціальними препаратами).З біопрепаратами ,які містять білок цистеїн і м‘яко діють на волосся і шкіру голови,комфортніше виходити з процедури:якщо клієнт правильно доглядає за волоссям,через певний час його не обов‘язково зістригати ,так як волосся стане пряме,як і коріння ,хіба дещо пористе і і пухнасте. 
Також,майстри Центру краси Іванни Пиріг підберуть потрібний діаметр бігуді,адже можна створити як і пружні кучері,так і легкі хвилі.Ми радо поділимось секретами по догляду за волоссям після процедури хімічної завивки та навчимо вкладати його. 
Будь гарна, яскрава та кучерява з Центром краси Іванни Пиріг!

Статтю підготувала викладач, майстер Навчального центру Іванни Пиріг - Лєна Валько.
 
Правила дезінфекції та стерилізації в салонах краси
 

Для того, щоб знати як правильно дезінфікувати та стерилізувати обладнання та інструмент в салоні краси, перш за все потрібно розуміти різницю між цими двома поняттями.
Дезінфекція- це комплекс заходів, спрямованих на знищення патогенних мікроорганізмів( віруси,бактерії,грибки)/
Стерилізація - це 100% знищення усіх мікроорганізмів та їх спор.
Між цими поняттями одна ,але дуже суттєва різниця. Під час дезінфекції гинуть не всі хвороботворні мікроорганізми. Тому однозначною вимогою є наступне: всі інструменти, призначені для використання в салонах краси повинні підлягати стерилізації і тут без варіантів.
Дезінфекцію використовують лише в тих випадках, коли стерилізація неможлива. Наприклад : дезінфекція стін,підлоги, столів, ламп, рук. Ефективність стерилізації залежить від багатьох факторів : температура, концентрація речовини , тривалість дії та дотримання всіх необхідних етапів.

Дезінфекція та стерилізація в салонах краси
1.Антисептична обробка рук
Ціль гігієнічної антисептики рук- знищення тимчасової мікрофлори.(всі види мікроорганізмів, які попали на руки).
Антисептика рук проводиться дезінфікуючими препаратами, які пройшли перевірку МОЗ України та на які додається сертифікат якості:
1)АХД 2000
2)АХД2000 Експрес
3) Септодерм
4) Неосептін тощо.
Наносяться ці препарати на внутрішню частину долоні 3 натисканнями спрею, без контакту до клієнта, втирається препарат до повного висихання, при підозрі на гепатит чи СНІД варто процедуру повторити. Дія препарату- 2год, отже якщо послуга триває довше, то процедура антисептики повинна повторитись. Майстер повинен працювати в одноразових латексних або вінілових рукавицях для того, щоб уникнути прямого контакту з руками клієнта, адже 80% інфекцій передаються саме через руки. Майстер повинен нанести дез. засіб не лише на свої руки ,а й на рукавички, бо вони не є стерильними і на кожного клієнта рукавички змінюються. Обробка рук клієнта проводиться тоді, коли на нігтьовій пластині немає залишків лаку чи будь яких інших препаратів, руки в цей момент повинні бути сухі, бо впитування дез. засобу на вологій шкірі є значно гіршим.

Етапи стерилізації манікюрного інструменту
По закінченню обслуговування клієнта не лише ті інструменти, які використовувались, а й усі які були на робочому столі, повинні пройти кільки етапів обробки:
Достерилізаційна обробка, яка включає в себе кілька процедур:
Замочування інструменту в спеціальних розчинах для ДСО( достерилізаційної обробки).Кожен препарат має свою концентрацію, час експозиції та % розведення. Працівники Навчального центру Іванни Пиріг використовують під час роботи такі препарати: Лізоформін, Бланідас.
Очистка інструменту під проточною водою зі щіточкою на протязі 2 хвилин
Висушування інструменту можна здійснювати 2 методами: 12 год на чистій салфетці до повного висихання або функція просушки в сухожарі при 80 градусів 30 хвилин.
Стерилізація інструменту. Для того, щоб інструмент став стерильним ,він обовязково повинен пройти термообробку в сухожарі або автоклаві.
В автоклаві стерилізація можлива в 2 режимах: 18-22 хв. при температурі від 130-134градуси і тиску 2 атм. або 43-47хв. при температурі 118-122 градуси і тиску 1.1 атм.
В сухожарі стерилізація можлива при температурі 180 градусів- 60хв. та при 200 градусів – 30 хвилин.

Зберігання інструменту: можливе в крафт пакетах ( від 20-60 днів ),залежно від виду крафт пакету або в УФ шафці.
Дезінфекція приміщень та робочих поверхонь
Приміщення закладу повинно дезінфікуватись щоранку до початку роботи спеціальними препаратами, які призначені спеціально для очистки поверхонь таких як меблі, стіни, підлога, поверхня обладнання. Після дезінфекції, приміщення повинно провітрюватись на протязі 30 хвилин.
Робочі поверхні такі як лампа ,стіл, фрезери повинні дезінфікуватись до і після кожного відвідувача, препаратами Аеродезин,АХД2000 Експрес, Дескосепт…Розпилення з відстані 30 см залишається на 30 секунд, після чого витирається насухо.
Всі розхідні матеріали майстра( рушники, рукавички, маски, повинні бути одноразовими).
Якщо ви дбаєте про своє здоров”я та безпеку своїх клієнтів, ви повинні дотримуватись всіх необхідних етапів дезінфекції та стерилізації. Якщо неправильно виконати хоча б один із етапів стерилізації, то кінцевий результат буде відповідним: інструмент залишиться нестерильним. Сподіваюся, що дана інформація допоможе вам кваліфіковано проводити методи обробки інструменту та завжди залишатись спокійними за здоров”я ваших клієнтів.
Статтю підготувала викладач, майстер Навчального центру Іванни Пиріг - Катерина Леньо.
 
 
  Ботокс вій
 
Працюючи в Центрі Краси Іванни Пиріг досить часто в клієнтів, та й в учнів, виникає питання, що таке ботокс? В багатьох асоціюється з великим об'ємом. Насправді це не зовсім так. Тому, вирішила поділитись, що ж насправді є ботокс вій і які його властивості. 
Перш за все, Ботокс вій- це вигладження та зволоження волосини. Ботокс приносить лише користь і, звісно, лікування. 
Ботокс- це комплекс поживних речовин. До складу входить колаген, який додає пружності та еластичності волосині. 
Вітамін " Е" - живить повіку, що сприяє швидкому оновленню вій, зароджуються нові. 
Партенол- відновлює волосину, реанімує, заповнює тріщини. 
Гіалуронова кислота- зволожує та вигладжує волосину. 
Кератин- додає об'єму, наповнює волосину, додає блиску та шовковистості. 
Ботокс вій- це реконструкція пошкоджених, тонких та ламких вій. Проте, є важливий аспект - клієнти очікують довгих, промальованих та підкручених вій. Тому, ботокс вій найкраще робити в комплексі з ламінуванням. Адже, видимий ефект в поєднанні з лікуванням приносить найбільше користі. З такими війками зручно щодня, немає потреби підфарбовувати, не потребують спеціального бережного поводження. Найважливішим є захист вій від: 
Морської води, пекучого сонця, вітрів і морозів, від хлорованої води в басейнах. 
Ламінування вій- це і красивий завиток, і, колір, і наповнення протеїнами, що зміцнює вію, сприяє росту та покращує стан волосини. 
Єдиним мінусом є- добу війки не мочити, щоб зберегти завиток і краще захистити. 
Отже, ботокс вій - це лише корисна процедура. Сміливо користуйтесь послугою. А, якщо бажаєте навчитись, як правильно робити ламінування та ботокс вій - завітайте в Навчальний Центр Краси Іванни Пиріг - з радістю поділюся!
 
Статтю підготувала викладач, майстер Навчального центру Іванни Пиріг - Галина Кравецька.
 
 

Працюючи не один рік в навчальному центрі Іванни Пиріг з учнями і з клієнтами, стикаєшся з безліччю питань, таких як: а як часто можна мити волосся? Скільки разів треба наносити шампунь? Як наносити бальзам на волосся? Часте миття шкідливе?

Більшість людей процедуру миття волосся виконують з помилками. А як Ви миєте волосся? Адже зовнішній вигляд і здоров'я волосся залежить від правильного догляду за ними.
Давайте розбиратися які ж нюанси можуть бути в такій на перший погляд не хитрій справі, як миття волосся.
Як часто слід мити волосся?
Як правило, частота миття волосся залежить від типу шкіри голови. Чим волосся жирніше- тим частіше його потрібно мити. Але, крім цього, на частоту миття волосся можуть впливати і інші фактори. Наприклад, пора року, вік, фізичні навантаження, головні убори, засоби догляду, стайлінг.

Жирний тип шкіри вимагає частого миття, кожні 1-2 дні, нормальне волосся 2 рази на тиждень, суха шкіра раз в 4-10 днів. Складніше зі змішаним типом волосся, як правило це довге волосся- жирне біля коріння і сухе на кінцях. Вони вимагають скомбінованого догляду.

Температура води
Не варто мити голову сильно гарячою водою, це призводить до пересушення шкіри і підсилює роботу сальних залоз. В результаті прикоренева зона волосся забруднюватися буде ще скоріше. Висока температура води шкідлива для всіх типів волосся, вона пересушує волосся по довжині, роблячи їх тьмяними і ламкими. Холодна вода також не підходить для миття волосся, так як жири погано відмиваються при низьких температурах . Волосся дуже швидко набуває не свіжий вигляд.
Вода при митті повинна бути приємною і комфортною, рекомендовано дотримуватися температури 35-50 градусів.
А ось завершити процедуру миття обполіскуванням прохолодною водою, дуже навіть корисно для всіх. Шкіра стимулюється приливом крові, зовнішній чешуйчатый шар волосся закриється і як результат здорове, блискуче волосся.
Шкода від частого миття - це міф.
Шкіра голови і волосся набагато сильніше страждають віддзеркалення забруднення ніж від частого миття. Сальний секрет якій зібрався в при кореневій зоні голови є сприятливим середовищем для розмноження бактерій. Що може викликати висипання, свербіж і запалення. Жир, пил, бруд, ороговілий шар шкіри, стайлінг перешкоджають диханню шкіри. Живильні речовини не доходять до волосся тим самим сповільнюючи їх ріст і навіть випадання.

Наносимо шампунь правильно!
Шампунь слід налити на долоню (а не на голову) і іншою рукою потроху розподілити по зонах на шкіру голови масажними рухами. При першому нанесенні піни багато не буде. Додавати шампунь знову не варто. Правильно буде змити волосся і повторити процедуру. При другому нанесенні піна буде густа і рясна, ось тепер розподіляємо по довжині.
Порада
На кінчики волосся перед миттям можна нанести трохи олії для волосся, це захистити їх від пересихання.

Маски і бальзами!
Щоб волосся ввібрало компоненти догляду, обов'язково приберіть надлишки води. Обережно (адже в мокрому вигляді волосся легко пошкодити) відіжміть їх, а ще краще промокніть рушником. Ось тепер наносимо бальзам або маску на всю довжину, відходячи від поверхні шкіри на пару сантиметрів.
Бальзам додасть волоссю блиск, роблячи його шовковистим і м'якими прямо під руками. Згладжуючи зовнішній шар (кутикулу) і відновлюючи pH волосся, після лужного впливу шампуню.Не варто забувати, що люди всі різні і для кожного все індивідуально.
Якщо у Вас виникнуть питання, двері навчального центру краси Іванни Пиріг завжди відкриті.Мийте із задоволенням і на здоров'я!

Статтю підготувала викладач, майстер Навчального центру Іванни Пиріг - Інна Бессараб.

 

 

Пилочки для нігтів

Пилочка для нігтів - це один із основних інструментів під час манікюру. Правильно підібрана пилочка це 30% вдалого манікюру.
Навчальний центр Іванни Пиріг із задоволенням розкаже як правильно підібрати пилочку для Ваших нігтиків. 
Як відомо перші пилочку для нігтиків з'явились, ще у часи Клеопатри. Тоді пилочку для нігтів виготовляли з вулканічної лави. З розвитком індустрії краси змінювалися і матеріали для виготовлення пилок. 
Отже,у даній статті Навчальний центр Іванни Пиріг допоможе розібратись як підібрати пилочку для ваших нігтиків, що таке абразивність та які бувають пилочки. 
Розпочнемо із Металічних пилок - перевагою є довговічність. Досить розповсюджені,піддаються дезинфекції. Навчальний центр Іванни Пиріг радить використовувати металічну пилочку тільки для штучних нігтиків. Звертаємо увагу що даний вид пилочок не підходить для натуральних нігтиків,особливо для тонких та ослаблених. Застерігаємо: часте використання металевих пилок може ослабити та розслоїти навіть міцні нігтики! 
Наступний вид НАЖДАЧНА ПИЛОЧКА - ці пилки є м*якими,зроблені на м*якій полімерній основі. Дані пилочки є не дорогими та доступними. Ми, Навчальний центр Іванни Пиріг, радимо цей вид пилок для натуральних та штучних нігтиків. Все залежить від абразивності пилочки,про що згодом поговоримо у даній статті. Одним із недоліків даної пилки, є те що погано піддається дезинфекціїї, її не можна мити під проточною водою та замочувати у засобах дезинфекції. Можна застосувати спрей для дезінфекції. 
Також є КЕРАМІЧНІ ПИЛКИ - підходять для м*яких та ослаблених нігтиків. Перевагою цих пилок є те що при обпилі вони не розслоюють нігтиків та згладжують огрубівшу шкіру навколо нігтиків. Піддаються дезінфекції. 
Наступний вид СКЛЯНІ ПИЛОЧКИ або як їх ще називають" хрустальні пилочки". Ідеально підходять для натуральних та штучних нігтиків. Ці пилочки добре шліфують нігтики та не розслоюють їх. Скляні пилочки можна мити, замочувати в розчинах дезинфекції. Одним із недоліків даного виду пилок є їх крихкість. При обережному ставленні до них прослугують багато часу) ПИЛОЧКИ для полірування нігтиків стануть у нагаді,якщо ви бажаєте надати нігтям блиску,  підійде для вирівняння нігтьової пластини. 
Абразивність - визначає жорсткість пилок,одиниці виміру ГРИТ(це кількість частинок абразиву на одиницю площини). Чим більше число грит - тим м*якша пилочка. 
Давайте розберемося з цими загадковими цифрами на пилочці: 
80/100 грит - у цих межах пилочки дуже жорсткі,використовуємь тільки для штучних нігтиків; 
180/240- ці пилочки призначені для натуральних нігтиків; 
240/500- з цією абразивність пилочки підходять для шліфування; 
500/1000 - це є для поліровки нігтиків. 
І на останок Навчальний центр Іванни Пиріг поділиться з Вами декількома порадами що до обпилювання нігтиків: 
1) Нігтики підпилюйте тільки сухими. Якщо використовувати пилочку на вологі нігтики це призведе до розслоєння та ламкості! 
2)Починайте обпил нігтиків із зовнішньої сторони,зверніть увагу пиляємо тільки в одну сторону. 
3)Після цього переходимо на середню частину нігтика. 
4)Візьміть шліфувальну пилочку і обробіть крайнігтя,якщо клієнт бажає додати блиску на нігтиках використовуйте полірувальну пилочку. Зверніть вагу якщо клієнт бажає покривати нігтики гель лаком полірувати нігтики не можна! 

Надіємося ми, Навчальний центр Іванни Пиріг, допомогли розібратись Вам з такою необхідною річчю у манікюрі як пилочка для нігтів

Статтю підготувала адміністратор Центру краси Іванни Пиріг - Софія Бура


Шугаринг

В нашому салоні АніВа та навчальному центрі Іванни Пиріг дуже актуальною послугою є шугарінг .
Дуже часто на заняттях епіляції дівчатка задають питання: що таке шугарінг? які його переваги?
В даній статті будемо шукати відповіді на ці питання...

Цукрова депіляція, або шугарінг – це давня східна методика видалення небажаного волосся за допомогою цукрової пасти. На відміну від воскової депіляції, шугарінг є менш болючим та травматичним.Основою пасти є натуральні компоненти такі як цукор,лимон та вода тому після процедури не виникає алергічних реакцій та побічних дій.Якщо регулярно робити процедуру ,то волосся стає набагато тоншим та зменшується його кількість.Цукрова паста підходить для любого типу волосся та практично забирає волосся з усіх ділянок тіла, крім вушних раковин та носових пазухах.

Постає питання чи є якісь протипоказання?
Звісно є, але їх не так багато:
- варикоз
- епилепсія
- алергія
- доброякісні або злоякісні пухлини
- захворювання шкірного характеру
- вагітність
Пам’ятайте, що більшість негативних наслідків є результатом косметичних експериментів в домашніх умовах. Найкраще звернутись до фахівця, який працює на професійній косметиці та уточнить нюанси для безпечного проведення процедури.Такий підхід до процедури вбереже вас від неприємностей….В наших магазинах ви можете придбати професійну продукцію. Наші продавці-консультанти нададуть професійну консультацію та індивідуальний підхід до кожного покупця.

Статтю підготувала викладач - майстер Центру краси Іванни Пиріг - Ярина Левик.

 Зажимання арки в гелевому моделюванні

 В Навчальному центрі Іванни Пиріг проходить навчання по арочному моделюванні нігтів. В гелевій технології моделювання, зажимаємо арку завжди при будь-якій формі - квадрат, овал, мигдальна форма.
Арка зажимається під час полімеризації матеріалу. Полімеризація - це затвердівання гелю в лампі. Процес полімеризації включає в себе декілька фаз в одній з яких і відбувається зажим, на 10-40сек,залежно від матеріалу яким користується майстер.
В Навчальному центрі Іванни Пиріг використовуємо гелі таких марок: DIS, KODI, MAGIC. Зажим арки напряму залежить від гелю, чи гель прозорий самовирівнюючий, чи гель насичений пігментами, камуфлюючий, желеподібний. Самовирівнюючий гель Dis Thick Clear або Dis Pink повністю полімеризується в лампі на протязі 3 хв., час зажимання арки, пік полімеризації 10-17сек. Камуфлюючі гелі в яких більше пігменту полімеризуються в лампі 4-5 хв., а час зажимання арки 30-40сек.
Процент зажимання арки напряму залежить від форми і довжини нарощених нігтів. При довжині вільного краю більше нігтьової пластини і при квадратній формі рекомендуємо зажимати арку 50% кола. При моделюванні не довгих нігтів салонного варіанту квадратної форми - 25% кола.
Зажим арки в моделюванні робить нарощені нігті більш міцнішими і виглядають вони природними, завдяки чого ми можемо випиляти товщину приблизно натурального нігтя, бокові сторони рівні і правильно зажата арка видовжує нігтьову пластину.
  Квадратна форма підходить тим клієнтам які мають нігтьову пластину звужену, видовжену. Коли нігтики ростуть трапецією, розширюються в зоні лінії стресу, таким клієнтам рекомендуємо овальну форму, яка в процесі зажиму арки звужує вільний край і тому нігтики виглядають більш вужчими.
  Зажимати арку можна за допомогою пінцетів або тонкогубців, для кращого фіксування арки ставило прищепку, яка не дає змодельованому нігтю розжатися в лампі. І ще дуже важлива правильна підстановка шаблонів яка дозволяє правильно зажати арку. При моделюванні квадратної форми шаблон підставляємо рівно, вигляд збоку - продовження нігтя. При овальній або мигдальній формі шаблон підставляємо трохи донизу, щоб можна було змоделювати природній апекс - найвища точка нігтя. Нігтики в такому випадку виглядають більш природними.

Статтю підготувала викладач Навчального центру Іванни Пиріг - Леся Воробей.

 

 "Ідеальні пропорції обличчя"


Кожна жінка прагне виглядати ідеально . Але який "він - цей ідеал"?
Дуже часто дівчата запитують:
- Яка форма обличчя є ідеальною ;
- Які очі вважають ідеальними;
- Як правильно повинні брови розташовуватись на обличчі;
- А якими повинні бути ідеальні губи?
В кожного з нас є свої смаки та уподобання. І кожна жінка красива та індивідуальна по своєму. Та все ж є певні пропорції та правила які візажисти використовують при моделюванні обличчя та його деталей.
На заняттях по макіяжу в Навчальному Центрі Іванни Пиріг, ми детально вивчаємо тему пропорції обличчя . Тож в даній статті розглянемо особливості морфології обличчя:
- еталоном ідеально- пропорційного обличчя вважають форму - овал;
- лінія ,яка ділить обличчя на дві рівні частини проходить через внутрішні і зовнішні кути очей ( AD=DF);
- відстань від лінії росту волосся до лінії брів = відстані від лінії брів до кінчика носа = відстані від кінчика носа до підборіддя (BC= CE = EF);
- відстань між очима = довжина одного ока . Внутрішній кут ока ,зіниця і зовнішній кут повинні лежати на одній лінії;
- відстань між очима =відстані між бровами= відстані між крилами носа;
- відстань від внутрішнього кута ока до початку брови повинна бути не менше ніж половина довжини ока .
- брова повинна закінчуватись на перетині лінії яка виходить від крила носа і проходить через зовнішній кут ока;
- губи по довжині = відстані між внутрішніми краями райдужок очей;
- нижній край губи знаходиться по середині нижньої частини обличчя .
При моделюванні обличчя візажисти використовують засоби на 2 - 3 тони темніші та світліші за шкіру це можуть бути кремоподібні текстури , жирні або сухі. Детальніше як правильно їх використовувати ми розглянемо вже в наступних публікаціях.

Сподіваємось, що ця інформація допоможе Вам при створенні ідеального макіяжу. А також запрошуємо Вас в Навчальний центр Іванни Пиріг на професійний курс "Візажист - Стиліст", а також бажаючим навчитися створювати красиві макіяжі для себе , пропонуємо курс "Самомакіяж".
http://ivanna-purig.com.ua/courses/kursy-makijazhu

 Статтю підготувала майстер - викладач Центру краси Іванни Пиріг - Мар*яна Юдіна.
 
 Все що Вам потрібно знати про сухий шампунь
 
Ви, певно, знаєте як надати волоссю об'єму, а чи знаєте Ви, як швидко повернути волоссю свіжість?
В літній період наше волосся швидко жирніє і стає брудним. Саме час почати користуватись сухим шампунем. Більшість дівчат вже випробували його на собі, однак не отримали бажаного результату. Зазвичай, негативний досвід пов'язаний із неправильним використання сухого шампуню. Сьогодні ми розкажемо як правильно ним користуватись і у яких випадках його слід використовувати.
Як саме працює сухий шампунь?
В основі сухого шампуню - рослинний крохмаль (зазвичай кукурудзяний або рисовий), він адсорбує надлишки шкірного сала. Шампунь слід наносити лише на корені волосся, потім розчесати, і вуаля - волосся свіже і виглядає чистим!
Як часто слід користуватись сухим шампунем?
Сухий шампунь не передбачений для щоденного використання. Це експрес-засіб виключно для екстрених випадків, коли Ви не встигаєте помити волосся (перед побаченням або важливою нарадою) або Ви в дорозі і просто не маєте такої можливості.
Як користуватись сухим шампунем?
Перед тим, як використовувати сухий шампунь, добре стряхніть його (якщо він у вигляді спрею). Розділіть волосся на окремі прядки, припідніміть коріння кожної прядки і нанесіть на них шампунь на відстані 15-20 см. Приділіть особливу увагу верхній частині голови. За кілька хвилин цей засіб вбере шкірне сало, після чого необхідно помасувати кінчиками пальців прикореневу зону і розчесати волосся, щоб видалити залишки сухого шампуню. Не слід наносити сухий шампунь на вологе або мокре волосся, це не дасть бажаного ефекту.
Після використання чудо-шампуню, не забудьте його ретельно вимити!
І пам'ятайте: зловживання таким SOS-засобом може призвести до сухості шкіри голови і навіть викликати свербіж!
Нехай Ваше волосся завжди залишається чистим і свіжим разом із косметикою від Beauty Shop ANIVA.
 Статтю підготувала майстер - викладач Центру краси Іванни Пиріг - Оля Жучок. 
 
 Що робити, якщо у клієнта після процедури нарощення вій - червоні очі ? 

Навчальний центр краси Іванни Пиріг підскаже вам вирішення такої проблеми !

Червоні очі можуть бути у таких випадках :

1. При роботі майстер використовує коллагенові,гідрогелеві патчі або пластирь, які розїдають та подразнюють слизову. Можливе натерання яблука ока.Щоб такого не було, потрібно дуже акуратно клеяти патчі не торкаючись слизової, та спостерігати щоб вони не сповзали під час процедури.
2.Сильно заклеяна нижня повіка ока. 
В такому випадку клієнт не до кінця зможе закрити око, відповідно випари з клею попадають прямо на слизову і роз'їдають її. Потрібно ще раз переклеяти патч.
3. У клієнта не до кінця закривається око. 
І знову попадання випарів на слизову. Лайфхак- приклеяти невеликий шматок пластиря на верхню повіку та натягнути вниз. Також можна декілька вій з нижнього ряду приклеяти до патчу.
4. Майстер використовує неякісний та густий клей в якому може бути підвищенна кількість випарів . 
Придбайте у нас клей рідкої консистенціїї ( @anivabeautyshop)
5 .Клієнт відкриває очі під час процедури. 
Перед процедурою, наші майстри обов'язково наголошують що це заборонено. Навіть одним оком ( інше привідкривається автоматично).Також, почервоння може виникнути через повишену чутливість сосудів або світла від лампи .Але якщо випадок повторюється неодноразово- майстри та викладачі НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ КРАСИ ІВАННИ ПИРІГ нададуть вам поради для вирішення всіх проблем .Мало хто знає, що бувають випадки при яких в жодному разі не можна робити процедуру нарощення вій. Або варто зачекати .

Абсолютні протипокази: 
Запальні захворювання очей ( коньюктивіт,блефарит,ячмінь ) 
Захворювання шкіри обличчя ( дерматит,псоріаз ,екзема) 
Алергія на деякі компоненти матеріалів для нарощення ( випари клею, патчі ,обезжирювач, закріплювач ) 
Простудні захворювання ( ОРЗ,ОРВИ, грип ) 
Бронхіальна астма 3 ст. 
Аллопеція 
Онкологія

Відності протипоказання : 
Прийом гормонів або антибіотика . 
Гормональне порушення організму 
Підвищенна чутливість очей 
Сльозливість 
Пофарбування вій фарбою (раніше чим 3 дня до процедури) 
Ламінування або ботокс вій (раніше ніж 2 тижня до процедури).Якщо у вас є один з протипоказів перечислених вище , обовязково повідомте майстра перед процедурою . В кращому випадку нарощенні вийки носитись не будуть .

Статтю написала майстер - викладач Центру краси Іванни Пиріг - Маряна Беньсь.

 Догляд за волоссям після біозавивки

Твоя мрія здійснилась і ти стала власницею розкішного кучерявого волосся! Майстри Центру краси Іванни Пиріг радять дотримуватись деяких правил по догляду за твоїми кучерями.
Отже:
- Після хімічної реакції кератин волосся поновлюється протягом 48 годин. Бажано деякий час не накручувати волосся на бігуді , не укладати феном, і сушити природнім шляхом або феном з дифузорною насадкою.
- Розчісувати волосся гребінцем із широкими зубцями, допомагаючи рукою формувати локони.
- Якомога менше відтягувати волосся у мокрому стані.
- Після миття промокнути волосся рушником.
- Використовувати шампунь і кондиціонер ,які працюють на зволоження і живлення волосся.
- Використовувати маски, до складу яких входять вітаміни, емульсії, сироватки, а також відновлюючі рідини для кінчиків волосся.
- Миємо волосся не частіше, чим 1 раз в 3 дні.
- Після кожного миття використовуємо бальзам
- Щоб не пересушити волосся з хімічною завивкою, слід оберігати його від дії прямих сонячних променів, солоної і хлорованої води.
- Влітку обов’язково застосовувати препарати з ультрафіолетовим захистом для волосся.
- Серед засобів для укладання волосся перевага надається мусам, які мають властивості кондиціонера.
- Фарбувати волосся як мінімум через тиждень після хімічної завивки.
- Не застосовувати засоби «2 в1». Силіконові масла, які містяться в них, посилюють блиск і полегшують розчісування. При надмірному використанні силікон накопичується у волоссі, утворює плівку і закриває пори. Волосся стає важким і завивка на ньому не тримається.
- Іноді після хімічної завивки волосся втрачає яскравість і природною пігментацію. Відновити колір можна за допомогою відтінюючих засобів на рослинній основі. Вони вкриють роговий шар волосся захисною плівкою і захистять пігментні клітини.
Будь гарною і доглянутою з Центром краси Іванни Пиріг!

 Статтю написала майстер - викладач Центру краси Іванни Пиріг - Лєна Валько!
 
Стерилізація!!! На сьогоднішній день, це основне в бютііндустрії, в нашому житті, а також і в інших сферах діяльності.

Існує безліч способів стерилізації, сьогодні ми хочемо розповісти про один з найефективніший з них, це стерилізація в сухожаровій шафі, в тому числі про сухожари торгової марки Мікростоп. Які представлені в мережі магазинів Центру Іванни Пиріг, а також, сухожари ТМ Мікростоп, використовують в роботі, як майстри салонів Аніва, так і викладачі навчального центру під час навчального процесу.
На ринку України представлено власне виробництво цієї торгової марки. Сухожарові шафи ТМ Мікростоп, допомагає майстрам бютііндустрії, а також їх клієнтам вберегти себе від захворювань, які передаються через інструмент і приладдя для манікюру, педикюру, татужу, косметологічних процедур.
Як він працює?
Сухожарова шафа, відповідає всім правилам МОЗ України! Стерилізує інструменти гарячим сухим повітрям, розігрітим до 180°С або 200°С віжповідно на 60 або 30хв. Гарантійний термін обслуговування 12місяців.
Щоб перконатися, що даний товар дійсно відповідає своїм характеристикам і властивостям, майстри нашого навчального центру Іванри Пиріг, простерилізувавши інструмент в цьому сухожарі, подали його на експертизу у Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України. Вони, в свою чергу, провівши санітарнр мікробіологічне дослідження, надали нам протокол з висновком, що інструмент стерильний на всі 100%.
Ми, як навчальний центр, який в першу чергу дбає про стерильність наших інструментів та захищеність наших клієнтів, рекомендуємо і радимо сухожари ТМ Мікростоп!
Ознайомитись з товарами цієї ТМ, Ви маєте змогу на нашій сторінці в інтернет магазині www.aniva.com.ua або в нашому магазині при Навчальному центрі Іванни Пиріг.
 

Статтю написала адміністратор Центру краси Іванни Пиріг - Оксана Ярема.

 Фарбування

Іноді людині хочеться експериментувати зі своєю зовнішністю, щоб виглядати інакше, по-іншому. В особливості дівчаткам! Як це зробити,з чого почати ? Ну, звичайно ж, потрібно пофарбувати волосся ! Хтось змінює колір залежно від пори року, а хтось – від настрою. Блондинки хочуть стати брюнетками, а брюнетки – блондинками. Багато жінок при виборі фарби довіряють рекламі, порадам подружок, красивій упаковці або фотографії на ній. Ще, звичайно ж, звертають увагу на ціну: чим вона вище – тим, мовляв, якісніша і безпечніша фарба. Як в цьому розібратись ? Потрібна кваліфікована порада ! Таку пораду можливо отримати в нас, Навчальному Центрі Краси Іванни Пиріг ! Наші майстри порадять та порекомендують з чого почати. Допоможуть розібратись, які бувають фарбники, та вибрати бажаний колір. Так які бувають фарби ? Фарби для волосся бувають трьох типів: перманентні, напівперманентні і відтінкові. Існують також натуральні барвники. Перманентні (стійкі) фарби забарвлюють волосся на тривалий час, мають широку палітру кольорів. Вони містять в своєму складі речовини, які можуть негативно вплинути на здоров'я волосся і організму в цілому, якщо не дотримуватися інструкції або зловживати ними. Напівперманентні (напівстійкі) схожі з перманентними, але фарбують волосся на менш тривалий час. Не містять аміаку. Відтінкові фарби менш травматичні, але менш стійкі. Для нефарбованого волосся, яке не містить сивину, підійдуть тонуючи засоби, що входять до складу відтінкових шампунів та бальзамів. Наші наступні поради та застереження допоможуть Вам уникнути помилок і нанесення шкоди своєму здоров'ю: - Не радимо фарбувати волосся, якщо на голові присутні висипання або подразнення. - Іноді фарба після нанесення «щипає» або «пече». Це свідчить не про те, що вона «добре бере», а про те, що відбувається алергічна реакція. В такому випадку фарбу потрібно негайно змити. - Бажано перед процедурою фарбування провести "тест на алергію" - Не залишайте фарбу на голові довше часу, зазначеного в інструкції. Перевищення цього нормативу не підвищить стійкість фарбування, а ще більше зруйнує волосся, і може пошкодити шкіру голови. - Ретельно змивайте фарбу після фарбування. Якщо застосовувати фарби для волосся з розумом, дотримуючись рекомендацій майстрів нашого Центру Краси, а не стереотипів і чужої думки, то ваше волосся буде здоровим і красивим ! Нехай наведені вище поради допоможуть у правильному виборі засобу для фарбування волосся, а увага чоловіків, що озираються на Вас, піднімає настрій. З повагою до Вас ! Навчальний Центр краси Іванни Пиріг ! 
Статтю написала майстер - викладач Центру краси Іванни Пиріг - Сафонова Катерина.

Депіляція

В нашому салоні АніВа та навчальному центрі Іванни Пиріг дуже актуальною послугою воскова депіляція.Воскова депіляція один з найпоширеніших способів видалення небажаного волосся, при якому цілісність волосяної цибулини залишається незмінною. Перед використанням, віск треба розтопити, а потім нанести його одним шаром на поверхню шкіри. Зачекайте кілька секунд і за допомогою спеціальної тканини, видаліть волосся, швидко потягнувши її в напрямку протилежному росту волосся. Температура воску не повинна перевищувати 42 °C, тому що віск тане одразу і може обпекти шкіру.
Воскова депіляція відрізняється, залежно від типу і росту волосся, в кожної жінки. Тим не менше, рекомендовано застосовувати її кожні 3 тижні, але пам’ятайте про запобіжні заходи. Наприклад, одразу після процедури не можна виставляти на сонце місце, де ви зробили депіляцію.
Після депіляції шкіра може почервоніти, можуть з’явитися подразнення і біль, проте це абсолютно нормально. Існують певні креми, які наносять після воскової депіляції, вони знімають всі болісні відчуття буквально за декілька хвилин.
Переваги та недоліки:
Переваги
Воскова депіляція має довготривалий ефект, тому її потрібно робити максимум один або два рази на місяць.
Ще однією перевагою є відчуття шовковистої та здорової шкіри. Тому що, волосся видаляється повністю разом із коренем і шкіра стає бездоганною.
Недоліки
Першим недоліком воскової депіляції є те, що цей метод може бути дуже болісним для деяких людей. Втім, якщо регулярно робити воскову депіляцію, шкіра до неї звикає і біль, як правило, відходить на другий план.

Рекомендаці:
Не засмагайде до після процедури.Скрабування два або три рази на тиждень та часте зволоження.
Завітайте до нас в салон і наші майстри -професіонали нададуть Вам консультацію та компетентні послуги.
З поваю Центр краси Іванни Пиріг.
Статтю написала майстер - викладач Центру краси Іванни Пиріг - Ярина Левик.

 
Догляд за волоссям в літній період

Літо - це довгоочікувана пора для всіх нас, але, на жаль, для волосся цей період вважається стресом. Давайте разом розберемось, що саме так негативно впливає на наше волосся в літній період.
Сонце.
Під впливом сонця відбувається зневоднення нашого волосся, воно стає сухим, слабким та ламким. Крім того, сонце випромінює кілька видів ультрафіолетових променів, які є шкідливими для волосся. Бета-промені руйнують пігмент волосся (природній та штучний), а Альфа-промені руйнують кутикулу волосся, тому наше волосся стає тьмяним, сухим і втрачає свою еластичність.
Морська вода та вітер
Молекули морської солі руйнують волосся зсередини, однак для шкіри голови вони корисні, оскільки містять велику кількість мінералів та мікроелементів.
Основні правила догляду
1. Миття голови. В літній період волосся забруднюється швидше, тому миття стає достатньо частою процедурою. Необхідно правильно підібрати шампунь (із зволожувальними компонентами), вода повинна бути теплою, але негарячою, а також мити волосся за потребою (навіть і кожен день), оскільки бруд і шкірне сало закупорюють пори і кисень не проникає всередину цибулини.
2. Маски, бальзами та незмиваючі засоби захисту волосся повинні бути із поміткою SPF.
3. Головні убори є обов'язковими на пляжі, вони не тільки захистять Ваше волосся від ультрафіолетового випромінювання, але й захистять Вас від сонячного удару.
4. Зменшити частоту використання інструментів для укладки (утюжки/плойки) і завжди пам'ятати про термозахист.
5. Не забувайте про зволоження волосся зсередини. У літній період не допускайте зневоднення організму, пийте достатню кількість води.
Залишайтесь завжди гарними та здоровими разом з Центром краси Іванни Пиріг.
Статтю підготувала майстер - викладач Центру краси Іванни Пиріг - Ольга Жучок!
 
Ламінування волосся!

Якщо стан Вашого волосся бажає кращого, Центр краси Іванни Пиріг допоможе Вам вирішити будь-яку Вашу проблему.
Ламінування волосся – це новий підхід до відновлення структури пошкодженого волосяного покриву голови, який допомагає створити тривалий оздоровчий ефект вашому волоссю. Це дозволить будь-якій красуні насолоджуватися пишними, красивими і здоровими локонами.
Ламінування - процедура, яка полягає в нанесенні на волосся спеціальної огортаючої речовини, в результаті чого на ньому утворюється прозора дихаюча мікроплівка. 
Ламінування волосся схоже на ламінування паперу — воно робить волосся  міцнішим, протистоїть його пошкодженню. Крім того, ламінування покращує зовнішній вигляд волосся, робить його гладеньким, а також захищає його від шкідливого впливу навколишнього середовища. 
Засіб для ламінування від Kemon захистить волосся від вільних радикалів, шкідливого впливу частого фарбування та сушіння феном, а також від сонячного уф-випромінювання. Після ламінування волосся стане м'яким та слухняним. 
Залишайся красивою та усміхненою, а команда професіоналів Центру краси Іванни Пиріг допоможе тобі у цьому!!! 
Статтю підготувала адміністратор Центру краси Іванни Пиріг - Підгайна Марта.
 
ПОНЯТТЯ "свіло " , "тінь" , "півтінь" в макіяжі. 

В ПОПЕРЕДНІХ публікаціях ми розповідали про те , Яка ідеальна пропорційність обличчя . А сьогодні розглянемо, які прийоми використовують візажисти НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ІВАННИ ПИРІГ та салону АНІВА, при створенні макіяжу. 
Робота візажиста схожа на роботу художника . В макіяжі використовують образотворчі прийоми та поняття : 
Малюнок, Лінія, Світло, Полиск (відблиск), Тінь,Півтінь , Рефлекс , Лінія.
За допомогою ліній ми окреслюємо контур предметів, фігур, створюємо лінійний ритм. Лінії в макіяжі ми можемо назвати: брови, очі, губи ,лінія росту волосся. Дуже важливо правильно побудувати лінійний ритм всіх деталей обличчя в залежності від морфологічних особливостей . 
Світло - це освітлене місце предмету. Найсвітліші зони обличчя - це зони найбільшого об'єму тобто: центр чола , надбровний та підбровний простір , найбільш виступаюча ділянка вилиці, спинка носа, підборіддя. 
Полиск (відблиск) - це найсвітліша пляма , яка наноситься на найбільш випуклі участки " світла ", з метою створення максимального об'єму 
Тінь найбільш затемнена частина предмету. Півтінь - це поступовий перехід від тіні до світла. Саме такий перехід людське око сприймає обємно. 
Лице людини - це готовий об'єм зумовлений анатомією . Візажист імітує збільшення або зменшення об'єму за допомогою професійної косметики. 
На заняттях по макіяжу в Навчальному Центрі Іванни Пиріг ми розглядаємо та вивчаємо основні функції кольорів : 
Темні кольори візуально звужують, віддаляють, поглиблюють. 
Світлі - розширюють , збільшують приближають. 
Теплі візуально здаються ближче і об'ємніше ніж холодні . 
Для зменшення певних ділянок обличчя використовують засоби на 2-3 тони темніші за шкіру , а для збільшення на 2-3 тони світліші. Це можуть бути жирні текстури, сухі або кремоподібні. 
Саме цей прийом використовують візажисти при моделюванні обличчя та його деталей. 
Отож основним завданням будь якого майстра макіяжу полягає не тільки в тому , щоб наблизити обличчя клієнта до ідеалу але й не зробити його плоским. 
Будьте красиві разом з НАВЧАЛЬНИМ ЦЕНТРОМ ІВАННИ ПИРІГ.
 Статтю підготувала майстер-викладач Юдіна Маряна.
 
Чому бувають відслойки в гелевому моделюванню?

На сьогоднішній день досить популярний вид манікюру це нарощені нігті. Гелеве моделювання одна із найбільш популярних технологій довгострокового манікюру. В навчальному центрі Іванни Пиріг ви можете розраховувати на якісне навчання по моделюванню гелями а також досить новим на сьогоднішній день препаратом акри гелем (поєднання гелю та акрилу). За допомогою прозорих та камуфляжних гелів ми можемо створювати оригінальні дизайнерські оформлення, коригувати форму та збільшувати довжину нігтиків. Клієнти, які не можуть відростити достатньої довжини в силі крихкості нігтьової пластини або ламкості, можуть розраховувати на красиві та міцні нарощені нігтики. Досить часто майстри нігтьової естетики стикаються з такою проблемою як відслойки гелю.
Чому вони утворюються і як досягнути результату без відслойок?
В першу чергу розглянемо цей факт, як ми підготовлюємо нігтьову пластину до нарощення: потрібно досить уважно забафовувати ізоляційну поверхню нігтя, або запиляти її пилкою 240 ГРТ. , більше приділяємо увагу в зоні біля кутикули та бокових валиків. Якщо добре не зняти ізоляційний слой в цих зонах, можуть піти відслойки, тому що там не відбудеться достатньої адгезії (сцепки) гелю. Якщо перепиляти ці зони також можуть піти відслойки, занадто перепиляний ізоляційний слой також може привести до відслойок. Підготовка нігтів до моделювання, це не тільки забафовування, це і правильне нанесення ґрунтовок. Коли наносимо ультра бонд, його потрібно наносити тонким слоєм, товстий слой ультра бонду не встигне випаровуватися на протязі 2 хв.і адгезія в даному випадку не буде достатньо хорошою. При нанесенню гелю також можна припуститися помилок: моделювання досить товстого шару гелю призводить також до відслойок, при опилі таких нігтів, розривається сцепка ще не повність дополірезованих нігтів. Пам'ятаємо: повна полімеризація відбувається на протязі двох суток, не можна стукати і вдаряти тільки що змодельовані нігті, повинна відбутися осадка матеріалу. Якщо маємо необережність затекти гелем по кутикулі, там також може утворитися відслойка, нам здається що ми її випиляли, але не відбулася достатня сцепка і маємо відслйку. Ще досить часто, майстри, які починають працювати забувають просушувати гель до повної полімеризації, це обов'язково призведе до відслойок під час опилу. Надіємось що наші консультації допоможуть вам в такій не легкій роботі як моделювання нігтиків. Адже ми майстри нігтьової естетики і повинні створювати красиві та природні змодельовані нігтики.
Статтю підготувала майстер-викладач - Воробей Леся.
 
Як підібрати ефект в нарощуванні вій? Що це означає ?
 
Говорячи простими словами "Як підібрати правильне моделювання погляду?"
Зробити погляд виразним , правильним по посадці очей, а головне щоб носився , не обтяжувати важкими віями зовнішній кут і не навантажити їх довгими віями як 12 мм.
Наростити внутрішній куточок коротенькими віями не тільки для зручності клієнта, а й для довгої носки і збереження ефекту.
Багато починаючих майстрів , або майстри з досвідом більше 6 місяців не до кінця розуміють як потрібно і як правильно працювати з очима.
Наприклад, на маленькі та вузькі очі ліплять "Лисий ефект С вигину" і тим самим ще більше закривають очі.
Багато хто вважає, що ЗАВЖДИ потрібно ліпити довгі вії в зовнішньому кутку навіть якщо вони маленькі та слабі.
Відкриємо Вам страшну таємницю : Ви робите помилку!
Будь-ефект потрібно підбирати не тільки за бажанням клієнта, але виходячи з розрізу, посадки очей та багатьох інших моментів .
Орієнтуватись на ріст вій,напрямок та їх структуру .
Це тільки частина складових для моделювання. Складно? Ні! Це цікаво .
Робіть фото до і після. Аналізуйте. І під кожен тип дівчини складайте список помилок і завдань. Звичайно, ефектів може бути багато для одного клієнтка але важливо розуміти що не підходить .
Важливо знати основні прості правила для моделювання:
1. Великі очі звузити
2. Вузькі очі розкрити
І якими вигинами, довжинами і за якою схемою працювати Ви самі вирішуєте на місці по факту .
Сподіваюся, ми донесли до Вас свої думки і дуже сподіваємося, що більшість клієнтів ходить з правильними нарощеними війками .
Статтю написала майстер-викладач Центру краси Іванни Пиріг - Бенсь Маряна.
 
Чому майстри вибирають ТМ «Hug Professional» лінійку гель-лаків Chiodi Milano?
 
Вибір! Розкішна палітра відтінків порадує навіть найвибагливіших клієнтів.
Матеріал європейської якості, гіпоалергенний, не потребує попередньої обробки нігтьової пластини праймером. Не псує нігтьову пластину, що дозволяє Вашим клієнтам завжди бути красивими і доглянутими.
Швидкість! Ідеальна консистенція дозволяє зробити манікюр швидко не докладаючи особливих зусиль.
Стійкість! Матеріал європейської якості, носиться без сколів і тріщин від 3 до 4 тижнів. Має ідеальне глянцеве покриття.
Творчість! Велика палітра відмінних відтінків,які чудово змішуються між собою,що дозволить вам створювати неповторні дизайни.
Приємної Вам творчості з ТМ «Hug Professional»!
Придбати продукцію Chiodi можна у Навчальному центрі Іванни Пиріг та мережі магазинів Aniva.
 
Статтю написала адміністратор Центру краси Іванни Пиріг - Наталія Збаразька
 
Сезонне випадіння волосся

Тема випадіння волосся, настільки актуальна, що її ми не змогли обійти стороною. Цілий рік наші клієнти скаржаться, переживають, шукають причини. Центр краси Іванни Пиріг дає відповіді, на питання з чим це пов'язано і як зупинити випадінняволосся? 
Випадіння волосся - це природний процес організму, в нормі в день ми втрачаємо від 50 до 120 волосин. І зазвичай це відбувається непомітно. Випадання відбувається поступово і якийсь час волосок ще залишається прикріпленим, хоча життєвий цикл його вже завершений.Але іноді волосся починає випадати більш активно. Це може бути викликано агресивними зовнішніми факторами або ж проблемами зі здоров'ям. Але існує і так зване сезонне випадіння волосся, що спостерігається в певні періоди року. 

ВИПАДіННЯ ВОЛОССЯ ВЗИМКУ 
Взимку головне джерело небезпеки - це холод, який уповільнює кровопостачання. Зіткнутися з сильним випадінням волосся можуть люди, що люблять ходити взимку без шапки. Коли людина виходить з приміщення на холод, відбувається різкий спазм судин, в тому числі і голови. В умовах недостатнього кровопостачання волосяних фолікулів, харчування і зростання волосся погіршуються, тому вони і випадають. 
Як же зменшити випадіння волосся взимку? Носіть шапку. Віддавати перевагу слід головним убором з натуральних тканин. Шкіра голови під шапкою з синтетики не може нормально «дихати», посилюється робота потових залоз, що призводить до закупорювання волосяних фолікулів секретом. 

ВИПАДіННЯ ВОЛОССЯ НАВЕСНІ
Навесні природа знову оживає. Так і у людини прискорюються обмінні процеси, посилюються процеси росту. Але нерідко саме у весняний період люди стикаються з проблемою випадіння волосся. Найчастіше це пов'язано з дефіцитом вітамінів і мінеральних речовин. В цьому немає нічого дивного. Взимку свіжі овочі, ягоди і фрукти стають малодоступними. В цей період року раціон людини досить одноманітний і переважно представлений кашами, борошняними, м'ясними виробами. Через такого харчування організм не в повній мірі отримує вітаміни і мінеральні речовини. Що робити? 

Вітамінізовані! Їсти більше свіжих овочів і фруктів (по можливості), зелень, кисломолочні продукти і рибу. Як варіант, порадитися з лікарем і пропити вітамінні комплекси. 

ВИПАДАННЯ ВОЛОССЯ ВЛІТКУ 
Влітку наші волосся росте максимально швидко. Але навіть в літню пору у людей може спостерігатися посилене випадіння волосся. У чому ж криється основна причина? Перш за все, це згубний, агресивне вплив ультрафіолетових променів. Сонячні промені висушують поверхню волосяного стрижня, позбавляючи їх міцності, а також підвищуючи ламкість. Крім того, влітку все прагнуть поїхати на курорт. Тут основна небезпека полягає у впливі морської води на локони. Сіль, що міститься в морській воді іссушівает шкіру голови, коріння волосся, через що волосся можуть ламатися і випадати. Щоб запобігти випаданню волосся влітку слід: Використовувати спеціальні косметичні засоби з позначкою UF-захист. Особливо, якщо ви збираєтеся на море. Використовувати головні убори. Ретельно промивати волосся прісною водою після купання в морі. Підтримувати оптимальний водний баланс організму, випиваючи не менше 1,5 літра води в день. 

ВИПАДіННЯ ВОЛОССЯ ВОСЕНИ 
Восени імунна система людини стає дуже вразливою. Для багатьох людей осінь абсолютно справедливо асоціюються з ГРЗ. Наслідком інфекційних захворювань можуть стати не тільки швидка стомлюваність і слабкість, але і випадання волосся, ламкість нігтів. Крім того, восени, в період дощів людей наздоганяє легка депресія. Відомо, що випадання волосся може бути викликане стресами, а також депресією. До речі, при розумовому перенапруженні, стресі активно організмом витратяться вітаміни групи В. Що вже говорити про волосся, в таких умовах вони отримують ці вітаміни в мінімальній кількості. Поряд з цими порадами, існує безліч народних рецептів від випадіння волосся, які може зробити кожен, без особливих на те навичок. 
Гірчична маска від випадіння волосся. 2 столові ложки сухого гірчичного порошку змішати з 3 столовими ложками міцного чорного чаю, 5 крапель реп'яхової олії і жовтка. Наносити на шкіру голови. Змивати через 15 хвилин і тільки теплою водою. 
Маска на основі реп'яхової олії для лікування випадіння волосся. Необхідні інгредієнти: мед, жовток, реп'яхову олію, бальзам. Всі перераховані інгредієнти змішати. Нанести на шкіру і волосся, залишити на 1 годину. Після ретельно змити. 
Вітаміни групи В. При кожному митті голови додавайте по одній ампулі вітаміну В7, і В1. Це хороший стимулятор росту нових волосинок і зміцнення старих. 
Настоянка кропиви і мати-мачухи. Для приготування настоянки необхідно взяти по 3 столових ложок кожної трави і залити окропом. Через годину процедіть.Полоскать після кожного миття волос.Після полоскання волосся не витирати, а дати їм висохнути самим. 
Центр краси Іванни Пиріг бажає Вам шикарних і здорових локонів, які сповнені блиску, сил і природної краси!

Статтю написала майстер - викладач Центру краси ІВанни Пиріг - Інна Бессараб.
 
Гель-лак: міфи і реальність 

Останнім часом гель-лак (шелак) стає все популярнішим і популярнішим. Але буквально якихось 5 років тому, про нього мало хто чув. І таке покриття, начебто без мінусів дуже швидко знайшло величезну популярність і стало номером 1 для всіх манікюрних салонів. Але ми вирішили розповісти вам про те, небезпечний гель-лак, і про найстрашніші міфи про нього. 
УФ-лампа викликає захворювання шкіри 
Це один з найпоширеніших і найстрашніших міфів. Деякі навіть говорять, що ця лампа може викликати рак шкіри на руках. Але всі фахівці і вчені кажуть, що це все не більше, ніж звичайні вигадки. За їх підрахунками, 10 хвилин перебування під сонячними променями впливають на шкіру так само, як рік під УФ-лампою. Так що, якщо вас бентежить лампа, то і засмагати вам вже точно не потрібно. 

Гель-лак викликає алергію 
І це не зовсім міф. Звичайно, гель-лак може викликати алергію, але таких випадків дуже мало. У однієї людини на тисячу може бути алергія на шелак. Про це кажуть і лікарі. Сказати, що це велика проблема не можна, адже вихід очевидний: просто не користуватися гель-лаком, якщо у вас на нього алергія. Все геніальне – просто. 

Через гель-лак ніготь втрачає повітря 
І це не брехня. Звичайно, це дуже погано для нігтів, тому між процедурами покриття нігтів гель-лаком потрібно робити перерву приблизно на тиждень. Але крім цього, основний вплив на ваші нігті виходить зсередини організму. Так що, після покриття нігтів гель-лаком у вас почалися проблеми з руками, то, швидше за все, проблема не тільки в самому манікюрі. 

Тепер ви знаєте найголовніші і можливі проблеми гель-лаку. Ця стаття допоможе вам уникнути їх. 
Статтю написала майстер Центру краси Іванни Пиріг - Галина Кореновська-Дацко
 
Як доглядати за шкірою після епіляції?

Будь-який вид епіляції доставляє нашій шкірі "незручності". 
Епілятор або бритва травмують верхній шар шкіри, тому при неправильному догляді це може призвести до запалення, подразнення, вростання волосся в шкіру, пігментації та інших неприємних наслідків. Уникнути проблем зі шкірою після епіляції можна, дотримуючись наступних порад. 
захисту. 
Рекомендується кілька разів на день змащувати шкіру спеціальними засобами для уповільнення росту волосся і пом'якшення шкіри. 
Після епіляції не засмагати 48 годин ні на сонці, ні в солярії, інакше можна "заробити" пігментацію шкіри або запалення.Також не варто відвідувати лазню та саону. 
Після епіляції воском: 
Якщо після прцедури ви помітили залишки восків на шкірі, їх можна легко видалити за допомогою будь-якого косметичної олійки. 
Після епіляції воском роздратування виникають рідко, тому якщо у вас з'явився висип, є велика ймовірність, що це алергія. Вам допоможуть антигістамінні препарати. Якщо висип не проходить, краще звернутися до алерголога. 
Щоб уникнути після процедури вростаня волосся обов'язкове скрабування та часте зволоження шкіри.

Статтю написала майстер - викладач Центру краси Іванни Пиріг - Ярина Левик.
 
Нарощування брів?!!! 

Таке роблять? Хто хоче? 
Здивування майстрів та клієнтів зобов'язує розповісти про дану послугу. 
Щоб нарощування брів набуло попиту, звісно, має бути пропозиція. Як правильно пропонувати і кому? 
Не раз майстри в роботі стикаються з важкими бровами. А саме: перещипані брови, брови зі шрамом, рідкі, не вистачає початку або хвостика...Власне, ці брови потребують нарощування. Але, як правильно це подати, бо, звісно, окремо оплачувати клієнт не хоче? 
Кожен майстер повинен бути хорошим експертом! А для цього потрібно постійно вдосконалюватися. 
В Навчальному Центрі Іванни Пиріг проходить підвищення кваліфікації "Brow Master" - 2 level. 
В прейскуранті майстра- бровіста мінімум дві послуги. 
1) корекція+ фарбування брів 
2) моделювання брів 
А ще - ламінування, фіксація брів, реконструкція.... 
Детальніше про моделювання. Це складні брови, включає виведення форми, корекція будь- яким методом ( трідінг, віск, пінцет) та фарбування. 
Реконструкція- окрім фарбування, застосовується нарощування в потрібні ділянки брови. 
При записі, клієнта потрібно проконсультувати і виявити, яку послугу плануєте надати. Буде доречним озвучити ціну послуги. 
Пам'ятаймо! Клієнт від майстра виходить з ідеальними бровами. А, яким чином зробити чудо- вирішуєте самі. 
Надіюсь, що дана інформація допоможе знайти правильний підхід до клієнтів.

Статтю написала майстер - викладач Навчального центру Іванни Пиріг - Галина Кравецька!
 
Гребінці
 
Чи знаєте ви, що гребінець - одне з найдавніших винаходів людини. Найстаріший гребінь був виявлений при розкопках на території Давнього Риму. Він був зроблений з кістки тварини і мав 8 зубчиків. У Європі перші гребені виготовляли з коров'ячого рогу. У слов'ян гребені і шпильки вважалися магічними предметами, вони були неодмінним атрибутом російських казок, та й відьми і ворожки часто використовували гребені і шпильки в чаклунстві. Зараз у кожної жінки є кілька гребінців. Це і щітки, гребінці з рідкими зубчиками, часті гребінці. І всі вони вимагають ретельного догляду. Як правильно доглядати за гребінцями? Невеликі поради майстрів Центру Краси Іванни Періг допоможуть вам! Перш ніж приступати до цієї процедури, зверни увагу - з якого матеріалу виготовлені твої гребінця. Найбільш просто доглядати за пластмасовою гребінцем - досить прибрати з неї волосся і ретельно промити її - хоча б навіть звичайним шампунем (ще краще - в комбінації з розведеним у воді нашатирним спиртом). Однак пластмасові гребінці можуть електризувати і пошкоджувати волосся, тому багато хто віддає перевагу натуральним матеріалам, і найпоширеніший - дерево. Таку гребінець також потрібно спочатку очистити від застряглих волосся і лусочок шкіри (для цього знадобиться зубочистка), а потім промити. Однак краще без шампуню - він вбереться в дерево, і відмити його буде нелегко. Потрібно також враховувати, що тримати дерев'яний гребінець в воді дуже довго не варто. А сушка її потребують чималого часу. Ще один спосіб ретельно очистити простір між зубчиками - це взяти ватяну паличку, змочену в спирті, і ретельно пройтися нею уздовж всього гребінця.Будьте обережні: гребінці з дерева або з гумовими елементами не можна мити дуже гарячою водою! Краще взяти ледь теплу. В кінці процедури миття не забудь прополоскати гребінець чистою водою! Щітки варто мити раз в три дні, гребінці - раз в тиждень.
 
Статтю написала майстер-викладач Центру краси Іванни Пирі г- Катерина Сафонова.
 

ЯК ВИБРАТИ ЛАМПУ ДЛЯ ГЕЛЬ-ЛАКУ?
ВИДИ ЛАМП.

Дуже багато майстрів, учнів запитують: Яку обрати лампу? 
Сьогодні Центр краси Іванни Пиріг розповість які бувають лампи для нігтів і як правильно вибрати лампу для манікюру
Існують наступні типи ламп для полімеризації: 
Ультрафіолетові (UV) ,Світлодіодні (LED) Флуоресцентної, з холодним катодом (CCF), (Гібридна лампа) 
В ультрафіолетових і світлодіодних лампах в якості джерела світла встановлені флуоресцентні і LED лампи відповідно, а в люмінесцентних лампах – електроди без нитки розжарювання. 
Вибираючи лампу, слід мати на увазі таку її характеристику, як потужність. Виробляють лампи з потужністю 9W, 18W, 36W, 54W. Потужність однієї лампочки дорівнює 9 ватам. Тому чим більше встановлено лампочок, тим вище потужність приладу. Зі збільшенням потужності підвищується якість полімеризації і зменшується час просушування гелю. Оптимальним вибором буде лампа 36W, яка має 4 лампочки і кожен шар гель-лаку відмінно сохне за 2 хвилини. 
Важлива деталь – наявність таймера. У моделях простіше таймер встановлюється на певний час – 1 хвилина, 2 хвилини, і так далі. Також популярні моделі з 2 режимами таймера – 2 хвилини і “безкінечнсть”, тобто постійний режим, коли лампа відключається, якщо натиснути кнопку. У більш дорогих – по секундах, такий режим вважають економнішим. 
LED лампи 
Не так давно з’явилися в торговельній мережі LED лампи. Їх головне достоїнство – висока швидкість полімеризації гель-лаків, гелю. Вартість їх вище, ніж UV-ламп, що компенсується довговічністю світлодіодів. Навіть якщо один з них вийде з ладу, потужності, що залишилися, буде достатньо для продовження роботи. 
Світлодіодні лампи кращі за потужністю від UV-ламп, тому і час сушіння у них набагато швидший. В цьому і полягає великий плюс LED лампи — гель-лак сохне в ній за 30 секунд, топ і база – 1 хв. Це значно економить і скорочує час на манікюр. LED лампи великої потужності та великого розміру мають високу ціну, але останнім часом з’явилися недорогі моделі. 
Для рівномірної полімеризації світлодіоди повинні розташовуватися зверху і з боків лампи. Корпус у LED ламп компактний, деякі моделі оснащені сенсорним включенням і відключенням (реагують на руку всередині лампи). 
До мінусів можна віднести те, що LED лампи сушать не всі гель-лаки, тому потрібно враховувати цей факт. Так само як і флуоресцентні лампи, LED-лампи випромінюють ультрафіолетове світло. Але відрізняється цей світ більш вузьким діапазоном. Полімеризація гель-лаків відбувається при впливі світла з певною довжиною хвилі. І якщо для гель-лаку необхідна довжина хвилі не входить в випромінювані лампою діапазон, то лак не полімеризується. А ось у флуоресцентної лампи, де діапазон довжин хвиль ширше, будуть полімеризовані всі гель-лаки. 
Флуоресцентної, з холодним катодом (CCF) (Гібридна лампа) 
Відрізняються низьким енергоспоживанням, довговічністю, не сушать шкіру, полімеризуються всі лаки і гелі. Комбіновані лампи, що поєднують в собі LED і CCFL, сьогодні є найбільш функціональними. У них відбувається полімеризація всіх гель-лаків, а також гелів для моделювання. Час сушіння залежить від типу впливає лампи і може тривати від 30 секунд до 3 хвилин.
Статтю написала адміністратор Навчального центру Іванни Пиріг - Бура Софія!


Скільки потрібно використовувати клею для нарощення вій?

Напевно це найактуальніше питання серед майстрів : «скільки брати клею під час нарощення вій щоб ваш клієнт носив нарощення як найдовше ?» 
Розберемо цю тему на товщині штучної віі 0.07мм.•
Мала к-ть клею
Каплі клею на штучній вії не видно, коли її дістаємо з робочого клею

Плюси ( їх багато, тому майстри працюють таким чином)
1. Чиста робота
2. Швидка сцепка
3. Мала ймовірність склейок
4. Швидке зняття ( якщо щось залишиться після 3-4 тижнів )
1. Не можна терти війки
2. Заборонена підвищена вологість ( вмивати верхню повіку)
3. Будь яка косметика та жир спровокують посипку нарощеної війки
4. Невідомо скільки часу протримається .. 1 тиждень, 2 чи 3
•Середня к-ть клею ( видно 1 каплю на штучній вії )

Плюси 
1. Добре тримається на пористих натуральних віях 
2. Середня швидкість сцепки з натуральною 
3. Склейки розбирати не дуже складно 
4. Будь які водні процедури не впливають на носку нарощених вій
Мінус 
1. Потрібно уважно проставляти щоб не зробити склейки 
2. На гладкій віі буде не достатньо клею і буде посипка 
3. Терти очі можна але акуратно
•Велика к-ть клею ( на штучній вії видно 2-3 каплі клею )
Плюси 
1. Можна терти очі, спати обличчям в подушку и тд 
2. Ні вода ні жир не пошкодять нарощення 
3. Максимально довго тримаються , поки натуральна не відпаде . Не залежить від ступеню пористості натуральнї
Мінус 
1. Швидкість полімеризаціі довга 
2. Потрібно розприділяти клей на натуральну вію методом промащування зоб по закінченю робота виглядала чисто 
3. Уважно проставляти кожну натуральну вію щоб не утворились склейкі, без ремувера буде практично не можливо розділити 
4. Зняття виконується довше та з більшою к-ть ремувера
Для роботи з маленькою к-ть клею багато розуму не треба , а вот робота на великій кількості , не допускаючи склейок та правильно розприділити його по вії - це дійсно ювелірна робота.
Статтю написала майстер-викладач Навчального центру Іванни Пиріг - Маряна Бенсь.

КРАСИВИЙ БЛОНД

Чоловіки,як відомо,надають перевагу блондинкам і тому міліони жінок по всьому світу стають білявками різними способами-обезбарвлюють волосся,мелірують,тонують,навіть якщо від цього страждає його якість. 
У Центрі краси Іванни Пиріг майстри знають як підібрати гарний блонд для того чи іншого кольоротипу зовнішності клієнтки, і ось деякі поради: 
-блондинкам з холодним кольором очей,прозорою шкірою і рум‘яними щічками підійдуть холодні відтінки,які також будуть нейтралізувати почервоніння шкіри;
-красуням з горіховими,медовими,зеленими очима підійде тепла гама блондів. 
Клієнткам,які сумніваються у виборі кольору ми створимо індивідуальний відтінок блонду,який пасуватиме саме Вам! 
В наступній статті ми розкажемо блондинкам як правильно доглядати за волоссям,щоб колір радував якомога довше! 
Будьте блондинками разом з Центром краси Іванни Пиріг!

Статтю написала майстер-викладач Центру краси ІВАННИ ПИРІГ - ЛЄНА ВАЛЬКО!

Щипці для прикореневого об’єму, які купити i як користуватись? 

Не всім представницям прекрасної статі пощастило з густою, об’ємної шевелюрою. Сьогодні виробники iнструментiв для перукарства пропонують безліч варіантів того, як можна за кілька хвилин створити об’єм на абсолютно будь-якому волоссі. Одним з таких  пристроїв є щипці-гофре. 
Що таке щипці-гофре для прикореневого об’єму?
Одним з найбільш зручних інструментів для створення прикореневого об’єму є 
щипці-гофре, які буквально за кілька хвилин створять на вашій головi красиву зачіску. 
Прилад являє собою щипці з гофрованою поверхнею, яка нагрівається і робить пасма злегка 
хвилястими. Цей інструмент дуже популярний серед дівчат і жінок, які люблять міняти свої 
образи день у день за допомогою простих рішень. Використовуються вони і для 
прикореневого об’єму. 
Як вибрати щипці-гофре? 
При виборі будь-якого інструменту для створення зачіски потрібно звертати увагу на те, наскільки дбайливо він буде ставитися до вашого волосся, чи не пошкодить його структуру, зробивши волосся більш сухими та ламкими. У сучасних магазинах можна знайти широкий асортимент дешевих або дорогих щипців. Їх відмінності не тільки в ціні, але і в якості використаних матеріалів, наявності 
додаткових функцій, покритті нагрівального полотна. Існує декілька видів покриттів: 
металеве, керамічне, турмалінове. Металеве покриття є найбільш небезпечним, тому використовувати такий інструмент регулярно не рекомендують. 
Що стосується керамічного або турмалінового покриття, то такі прилади часто коштують значно дорожче, але ефект створюють значно кращий. У салонах краси використовують тільки такі моделі, щоб клієнт був задоволений не лише результатом, але й станом волосся після процедури. В якості корисних функцій щипців-гофре можна відзначити 
регулювання температури та іонізацію. 
Як правильно користуватись?
Крім того, що потрібно вибрати хороші щипці для створення об’єму, важливо знати 
основні принципи роботи з ними: 
1. Ніколи не починайте роботу зі щипцями на вологому волоссі, лише на сухому. 
2. Якщо ваші щипці мають функцію регулювання температури, то не лініться користуватись цією функцією: тонкому та блондованому волоссю підійде більш низька температура, ніж густому та натуральному. 
3. Бажано перед використанням щипців нанести спеціальний термозахисний засіб. 
4. Насадку гофре для об’єму біля коріння не потрібно щільно притискати до голови, інакше можна отримати опік шкіри голови. 
5. Після укладання можна скористатись лаком, щоб зафіксувати результат. 
Залишайтесь красивими та здоровими разом з Центром краси Iванни Пиріг.
 
Статтю написала майстер - викладач Центру краси Іванни Пиріг - Оля Жучок.
 
"Аерографія"

Аерографія - надзвичайно цікавий курс, надзвичайно красиві і неперевершені дизайни на ваших нігтиках. 
А чи якісними фарбами Ви користуєтесь?
Лінійка фарб OneAir Profesional створеніза участю провідних технологів і професійного художника - аерографіста. Повністю гіпералергенні і немають різкого запаху.
Підходять для будь-яких аерографів з будь-яким діаметром сопла.
При розпиленні створюють тонку елестичну плівку, не тріскають при носці під топовим покриттям.
Фарби чудово міксуються між собою, дозволяючи створити ексклюзивні відтінки.
Повністю готові до роботи!
Вся гама кольорів представлена для продажу в Центрі Іванни Пиріг. Приходьте і обирайте свої відтінки для створення неперевершених дизайнів на нігтиках своїх клієнтів, адже вони цього варті!
А хто ще не знайомий з аерографією, тоді Вам до нас на навчання в Навчальний Центр Іванни Пиріг.

Статтю написала адміністратор Центру краси Іванни Пиріг - Оксана Ярема.


Маєте сумніви, чим пофарбувати брови? Яка різниця між хною і фарбою?

Кожен майстер Центру Іванни Пиріг знає, що краще порекомендувати клієнту.
Перш за все розглянемо барвники:
Фарба, яка профарбовує лише волосину- тримається до трьох тижнів. Легка, гіпоалергійна. Малює кутикулу волосини, за три тижні ороговілий шар злітає разом з фарбою.
Фарба напівперманентна- проникає в контекс волосини, тому стійкість триває до шести тижнів.
Хна- штучний барвник з вмістом натуральної хни. До складу входить парафенілендіамін, що проникає в дерму та кортекс волосини. Стійкість не однозначна. На волосині- понад три тижні, на шкірі- 5-12днів. Креми денного та нічного використання, демакіяж, тип шкіри мають велике значення. Хна пересушує брови- не зловживайте!!
Маєте питання? Хочете про брови знати все? Звертайтесь до експертів!
Центр Іванни Пиріг.

Статтю написала майстер - викладач Навчального центру Іванни Пиріг - Галина Кравецька!

Як підібрати форму при моделюванні нігтів. 

Багато дівчат та жінок задумуються перед відвідування майстра манікюру, яку форму нігтів вибрати.  
Природно і привабливо виглядає манікюр, який найкраще підходить до пальців і рук. При виборі бажаної форми звертають увагу на природні дані нігтьових пластин, вигин кутикули, довжину пальців. І звичайно, важливо відчувати себе комфортно і впевнено, нігті повинні подобатися. Будова пальців і форма рук роблять великий вплив на вибір і підбір форми. Пальці бувають товстими, довгими, тонкими або короткими, отже, різні форми виглядають по-різному.Круглі нігтики вважаються універсальними і підійдуть консервативним жінкам. Вони ідеальні для повсякденного манікюру. Така форма рекомендується жінкам з широкими долонями і пальцями. Гармонійно виглядають нігтики середні чи короткі. Округла форма відрізняється більшою міцністю. Нігті рідше ламаються, особливо, коли доводиться багато працювати руками.Квадратні нігтики стануть ідеальним доповненням тонких і довгих пальців. Квадратна форма чудово дивиться при будь-якій довжині. До тонких пальцях підійде квадратний варіант манікюру з звуженням до краю. Квадратні нігті з округленнями з боків відрізняються практичністю, рідше ламаються і нічого не зачіпають. Краще робити їх середніми або короткими.Овальний манікюр здатний візуально подовжити короткі пальці. З овальним нігтьовим ложем вони будуть здаватися більш тонкими.Квадратно-овальний манікюр найкраще гармоніює з довгими і великими пальцями.Загострені або трикутні нігті додадуть вишуканості тонким пальцях і кистях. Форма відрізняється підвищеною крихкістю і вимагає обережного виконання ручних маніпуляцій.До акуратних ручок з маленькими пальцями підійде мигдалеподібна форма, яка візуально звужує і подовжує пальці.В Центрі краси Іванни Пиріг та АнІва майстри манікюру прислухаються до побажань клієнтів на рахунок форми нігтів, але і рекомендують більш влучний варіант до рук клієнта.

Статтю підготувала майстер - викладач Навчального центру Іванни Пиріг - Леся Воробей.

 Тема : особливості макіяжу губ , модні тенденції.

Губи – одна з найважливіших деталей обличчя для кожної жінки. Клієнти салону АНІВА, звертаючись до професійних візажистів , прагнуть досягнути ідеального ефекту та при цьому виглядати стильно ,вишукано , модно. Які ж вони , «ідеальні губи»?????На заняттях в навчальному центрі Іванни Пиріг ми вивчаємо як правильно коректувати різні форми губ, .Які засоби , методі, текстури використовуються для досягнення того чи іншого ефекту. Але й не забуваємо про те, що на макіяж губ впливають різноманітні модні тенденції.

в сезоні осінь - зима 2019 на піку популярності залишається ефект «безконтурних губ», модними вважають дуже велику кількість кольорів від ніжно – рожевих до зелених та синіх. Ягідні, коричневі відтінки та всі варіанти червоного, не втрачають своєї популярності і в цьому сезоні. А для тих хто надає перевагу романтичним образам візажисти пропонують ніжні напівпрозорі відтінки в стилі «нюд» , або текстури «матовий металік»(Це косметика для губ з матовою текстурою, в складі якої якої є велика кількість шимеру)В макіяжі ,як і в моді на одяг ,тренди змінюються щосезону. Але є певні правила які не змінюються ніколи : Губи з опущеними кутами зустрічаються доволі часто . При моделюванні такої форми губ не промальовують контури кутиків, таким чином непривертається увага до даного нюансу. Також рекомендуємо не збільшувати (v -подібну форму)верхньої губи.Тонкі вузькі губи : для візуального збільшення можна промалювати контури на 1-2 мм вище основної лінії контуру губ. Краще використовувати світлі , теплі відтінкипомад, блиски або створювати додатковий обєм за допомогою висвітлення центральної частини і затемнення (2-3 темніше помада)куточків.Товсті , широкі губи притоновують за допомогою коректуючих засобів . Помади краще використовувати матові холодних відтінки.Якщо непропорційно великий ніс то при макіяжі губ, не потрібно збільшувати верхню губу , тому що зменшиться простір між губою і носом. Теплі відтінки помад візуально створюють більший об’єм на губах ніж холодні. Темні помади візуально зменшують губи а світлі збільшують. Якщо жовтувата емаль зубів не слід використовувати помад , що містять фіолетовий підтон.Сучасний макіяж дуже різноманітний і має велику кількість модних версій. Ми впевнені, що завітавши в салон АНІВА ви зможете отримати від наших фахівців ще дуже багато корисної та цікавої інформації , скориставшись якою ви з легкістю завжди будете, модними та красивими.

Статтю написала майстер-викладач Центру краси Іванни Пиріг - Маряна Юдіна.

Процедури, на які варто звернути увагу з приходом осені!
 
Ми часто радимо звернути увагу на те, що з приходом холодів Ваша шкіра і волосся потребують особливого догляду, і нарешті вирішили зібрати всі наші рекомендації в одному місці Беріть на замітку і будьте у всеозброєнні !
ТОП-5 процедур для осені:
1. Пілінг обличчя
Глибоке очищення і відлущування ороговілих частинок шкіри не тільки додасть особі більш здоровий і акуратний вигляд, але і поліпшить загальний тонус шкіри, якої доводиться ой як непросто з настанням холодної вітряної погоди.
2. Масаж
З неочевидного: масаж сприяє виробленню гормонів щастя і покращує настрій А про його користь для загального тонусу організму, який зараз і так ослаблений, не варто і говорити!
3. Відновлення волосся.
Сухість і ламкість - і ось, у вас вже не блискуча шевелюра, а тьмяне волосся і посічені кінчики. Насичення волосся вітамінами і кератином допоможе їм зберегти красу і здоров'я
4. Зміцнення нігтів
Підійде всім, а особливо тим, чиї нігтики втомилися від нарощувань або різноманітних покритів.
5. Спа-догляд для брів
"Ниточки" вже давно відійшли в минуле, тому що зараз в моді здорові густі брови акуратної форми. А щоб вони радували око, та й фарбування трималося довше, спа-догляд буде просто незамінний!

Приходьте до нас в Центр краси Іванни Пиріг і ми з радістю розповімо Вам про кожну з процедур І пам'ятайте: краще один раз спробувати, ніж сто разів прочитати 
 
Статтю написала адміністратор Центру краси Іванни Пиріг - Підгайна Марта.
 
Догляд після шугарингу
 
На різних ділянках дерми своя товщина.Саме цим і визначається чутливість шкіри. Важливо знати, які ділянки потребують зволоженні, а які не виносять косметичного впливу.Шугарінг - це звичайна процедура, яка не вимагає якихось особливих методів з видалення волосся.Всі дії, проведені після шугаринга, спрямовані на те, щоб швидко відновити цілісність шкірного покриву. На 5-6 день після процедури варто провести легкий пілінг з використанням скрабу, і після цього слід обробити зволожуючим кремом. Такий догляд за тілом потрібно проводити 2-3 рази на тиждень.
Любіть свою шкіру і дбайливо доглядайте за нею.
Статтю написала майстер-викладач Центру краси Іванни Пиріг - Ярина Левик.
 
Принцип роботи фрези для апаратного манікюру
 
Апарат для манікюру часто жартівливо називають «дриль для манікюру» і це словосполучення має частку правди. По суті, прилад - не що інше, як варіація тієї ж стоматологічної бор-машинки, яка вирішила оперативно перекваліфікуватися в іншу сферу. Ми вже розповідали про широкий спектр застосування такого чуда-техніки, зараз же більш детально розберемо особливості його конструкції.
Отже, якщо поглянути на апарат з технологічної точки зору, то можна виділити кілька основних складових частин, серед яких:
• ручка-корпус (як правило, вироблена з легкого, вологостійкого пластика, рідше - з нержавіючої сталі);
• вбудований мотор (про його потужності і характеристиках вибору ми розповімо пізніше);
• комплект елементів живлення або мережевий кабель (для підживлення від джерела енергії - побутової електромережі);
• регулятор швидкості обертання.
Власне, об'єднавши всі ці комплектуючі воєдино, ми і отримаємо жаданий електричний манікюрний набір нового покоління. Часто в коробці ви можете знайти додаткові насадки з міцного, високоякісного металу. Вони стануть в нагоді для обробки нігтів, шліфування й полірування пластин, видалення розм'якшеної кутикули і відсунення бічних валиків, а також для спилювання ороговілого шару шкіри. У найкрутіших моделях часто вже є вбудований манікюрний пилосос, який не просто поглинає пил і хімічні речовини при процедурі стайлінгу, але і фільтрує повітря в приміщенні.
Принцип роботи також наочно простий: при включенні приладу мотор змушує обертатися абразивную насадку на високих оборотах, а вона, в свою чергу, спилює ороговілу шкіру і ділянки нігтів, що вимагають корекції. Залежно від потужності вбудованого двигуна кількість обертів фрези може варіюватися від 5 до 60 тисяч об/хв.
Апарат для манікюру і педикюру - основні види.
Глобально апарати для манікюру і педикюру, виходячи зі сфери застосування, поділяють на два види:
• апарат для домашнього манікюру (функціональна, ергономічна машинка компактних розмірів);
• професійний апарат для манікюру (відрізняється відносно великими габаритами і кращої продуктивністю).
Природно, немає ніякого сенсу купувати великий прилад для того, щоб обробляти нігтики і стопи виключно собі коханій. Але і практикуючому майстру негоже користуватися крихітної машинкою. Крім того, при стабільних постійних навантаженнях вона не пропрацює довго.
Апарат для манікюру в домашніх умовах перш за все відрізняється своїм незначним розміром і вагою. Як правило, він має вбудований акумулятор або ж харчується від електромережі. Його корпус покритий пластиком, а управління зводиться до мінімуму кнопок
Такий інструмент обертає фрезу на швидкості до 20 тисяч об / хв, але цього цілком достатньо для усунення кутикули, відсунення бічних валиків, зняття лаку або полірування нігтьової поверхні.
Статтю написала адміністатор Центру краси Іванни Пиріг - Наталія Збаразька.
 
Яким же повинен бути правильний фрезер для манікюру?
 
Існує кілька важливих параметрів, на які необхідно орієнтуватися при виборі інструмента. Основним фактором є максимальна швидкість, з якою обертається мікромотор. Ця швидкість не повинна бути менше 20 тисяч обертів на хвилину, в іншому випадку ряд насадок фрезера не працюватимуть коректно. Вибираючи фрезер для манікюру, звертайте увагу на його потужність, малопотужний інструмент може не впоратися зі своїм головним завданням. 
Професійний фрезер для манікюру має автозажім, або цанговий затискач. Він забезпечує обертання, як за годинниковою стрілкою, так і проти. Важливим елементом є система охолодження наконечника. Роботу майстра полегшать невелика вага наконечника, а також педаль, яка плавно регулює швидкість обертання мікромотора. Слід звертати увагу також і на країну — виробника. Професійний фрезер для манікюру обов’язково повинен мати такі параметри : максимальна швидкість мікромотора — від 20 тисяч об / хв, вихідна потужність — не менше 40 ват, крутний момент — від 2,5 Н / см. 
Кожен майстер бажає, щоб фрезер був надійним і справно служив не один рік. Тому краще купувати апарати з тривалим терміном гарантії, а також у яких передбачено післягарантійне обслуговування. Обраний Вами апарат повинен володіти запасом міцності. Вона визначає швидкість виконання майстром різних процедур. Відсутність вібрації — дуже важлива характеристика інструменту, так як вібрація веде до швидкого зношування ручки, знижує якість роботи, а до кінця робочого дня викликає біль у руці. 
Обов’язково при виборі фрезера для манікюру, звертайте уваги на ці характеристики. Це допоможе зробити роботу не тільки якісною, але і зручною для Вас! 
Статтю написала майстер - викладач Центру краси Іванни Пиріг - Галина Дацько.
 

Пучки, пучки, пучки


Ви навчаєтесь у різних майстрів і викладачів того самого заповітного, рівномірному, красивому, "правильному" пучку.Скільки різних технік Ви освоюєте, для того, щоб знайти той самий простий, швидкий зручний, дієвий для себе спосіб.І можна вічно шукати і ходити на навчання, але так і не знайти ..А знаєте чому? Тому що найважливіше це не те, що у одного викладача техніка хороша і проста, а в іншого погана і складна, а в тому що Ви повинні навчитися відчувати себе для того, щоб отримувати результати!

1 * Відчувати свої руки.
2 * Відчувати вії, як вони себе ведуть від вашого руху руки, в той момент коли ви робите пучок. І якщо ви не бачите результату, то мабуть варто щось змінити в підході до справи ..?
3 * Відчувати інструмент: де його робоча зона, а де ні, і якщо ні , то чи можеш ти якось вплинути на це? Вплинути за допомогою більш сильного або навпаки слабкого затиснення або як то ще.
Потрібно відчувати себе, то що ти робиш, і як ти це робиш. Досвід він не в тому, скільки років ти робиш одне й те саме, від моменту свого початку, а в тому наскільки ти просунувся і виріс над самим собою, за той час коли ти стартанув!
Більшою мірою все залежить від тебе, повір ..як ти відчуваєш себе і те що ти робиш, як ти ставишся до тієї справи за яку взявся на скільки ти мотивований і що саме тебе мотивує, на що ти готовий ради досягнення результату. І тоді якісне навчання + то про що написано вище зроблять чудеса.

Статтю написала майстер-викладач Навчального центру Іванни Пиріг - Маряна Бенсь!

 Що таке напилення брів?
 

Ефект напилення створюється за рахунок піксельного розтушовування фарбувального пігменту у верхніх шарах шкіри. Результат виходить натуральним — адже це не класичний татуаж, а створення більш природного образу: грубі контури відсутні, додається легкість і обсяг. Брови виглядають так, наче трохи підфарбовані. Такий візуальний ефект досягається за рахунок точкового (піксельного) нанесення фарби, яка розпилюється найдрібнішими крапельками. Це надає легку, матову тінь натурального кольору.

Особливість процедури:
Ця процедура не травмує шкіру, барвний пігмент вводиться тільки в поверхневі шари епідермісу. Майстер легко може регулювати інтенсивність, глибину кольору і створювати гарний вигин. Обличчя виглядає красиво відразу після сеансу, що вигідно відрізняє процедуру від інших технік перманентного татуажу — немає набряклості, все заживає швидко, без болю і кірочок на місцях уколів.
Завітайте в Центр краси Іванни Пиріг і наші майстри з радістю зроблять красиві й природні брівки.

Статтю написала майстер-викладач Центру краси Іванни Пиріг-Галина Кравецька!

Які бувають гелі?
 
Гелеві нігті в наш час досить популярне і практичне покриття на натуральних нігтях з видовженням вільного краю до досягнення бажаної довжини.
Гелі легко накладаються і досить швидко опилюються, за таким видом манікюру досить легко доглядати. Також важливо, що сучасні гелі не мають практично запаху. В формулі моделюючого гелю міститься речовина - фото ініціатор, який активується під дією ультрафіолету, запускає процес полімеризації гелю. Оскільки реакція між ініціатором і УФ-променями не викликає випаровувань, процес полімеризації проходить без запаху. Чим більша концентрація даного ініціатору в гелі, тим менша сила УФ-освітлення потрібна для моделювання.
Гелі по своїй консистенції бувають густими (желеподібні) і рідкими (самовирівнюючі), прозорі, рожеві, кольорові, камуфлюючі, - які повинні маскувати дефекти нігтів і при цьому натурально виглядати. Єдина відмінність, чим більше пігментований гель тим більшого часу полімеризації він потребує.Гелеві системи бувають трьох видів: однофазні, двохфазні і трьохфазні. Кожна із фаз це етап нарощування. Перша фаза - забезпечення адгезії (зчеплення) штучного матеріалу з нігтем, для цього використовуються ґрунтовки (праймер, ультра бонд) і база під гель. Друга фаза - моделювання нігтя на тіпсі або шаблоні. Третя фаза - закріплення гелю, надання йому блискучої поверхні фінішним покриттям.
Однофазний гель, це коли всі три фази містяться в одному гелю, його часто використовують для клієнтів з підвищеною чутливість шкіри і слабкими нігтями. Двохфазний - моделюючий гель з адгезією і фініш в іншому гелю. Трьохфазний - три гелі які виконують різні фази, сцепка, моделювання, фініш.
Однією із переваг гелевих нігтів є їх структура, схожа зі структурою натурального нігтя, правильної форми з натуральним блиском. До недоліків ми можемо віднести крихкість матеріалу, при сильних ударах може сколюватись вільний край.
Популярність нарощення нігтів змушує виробників гелю активно розширювати спектр продукції. В цьому не має нічого дивного, чим більший вибір матеріалу, тим більше шансів підібрати гель під кожного клієнта індивідуально. В Навчальному центрі Іванни Пиріг є широкий вибір гелевої продукції на ваш вибір.
 
Статтю написала майстер-викладач Центру краси Іванни Пиріг - Леся Воробей. 

5 причин чому обирають Навчальний центр Іванни Пиріг

Ви маєте змогу навчатись у висококваліфікованих викладачів, кожен з яких має особливі досягнення у сфері краси. З чим ви можете переконатись зайшовши до нашого Навчального центру Іванни Пиріг Ви побачите велику кількість різноманітних дипломів які підтверджують кваліфікацію викладачів, також у нашій колекції нагород є медалі та кубки. 
Ви можете бути впевнені, що ми зможемо знайти підхід саме до Вас! За 12 років викладацької діяльності ми змогли найти підхід майже до кожного учня!
Ви можете переконатись, що Навчальний центр Іванни Пиріг має широкий спектор курсів у різноманітних напрямках сфери краси. Зайдіть на наш офіційний сайт http://ivanna-purig.com.ua відкрийте вкладку "КУРСИ" і оберіть курс який цікавить саме Вас!
У Вас не буде довгих теорій! Практика веде до ідеалу, тому наша програма побудована на 90% практичних занять! Ми випускаємо практикуючих майстрів, а не теоретиків.
При успішній здачі екзаменів ви отримуєте авторський диплом нашої школи,який визнається по усій Україні. У сфері манікюру та перукарського мистецтва Ви матимете змогу підтвердити свою кваліфікацію за стандартами КССК!
У нас є ще багато причин чому обирають саме наш Навчальний центр Іванни Пиріг, з якими Ви можете ознайомитись обравши нашу школу!
Статтю написала адміністратор Центру краси Іванни Пиріг - Бура Софія.

Як зберегти колір фарбованого волосся? 
Але як при цьому ще й подбати про якість волосся?

Майстри Центру краси Іванни Пирiг з радiстю допоможуть знайти вiдповiдi на ці питання !
В такому випадку:
1) Не робить ніяких агресивних процедур за два тижні до фарбування: жодних хімічних завивок, фенів, щипців і бігудей.
2) Не мийте голову після фарбування протягом двох діб. Фарбувальні пігменти в ці 48 годин закріплюються всередині волосся, а ви їх просто змиєте, не давши процесу початися.
3) Звичайно ж використовувати лінійку для фарбованого волосся!Лінійки для фарбованого волосся дають додатковий догляд (окрім того, що сприяють збереженню кольору).Після процедури фарбування перші 2 тижні використовувати шампунь, бальзам, і догляд, що не змивається.
4) Після 2-х тижнів - користуємось шампунем для фарбованого волосся, а бальзам міняємо на той, який підходить по типу вашого волосся (це може бути зволоження, якщо волосся зневоднене або живлення, якщо волосся пошкоджене).За необхідності можна замінити і маску на зволожуючу.Догляд, що не змивається продовжуємо використовувати для фарбованого волосся.Ось такі прості правила допоможуть вам подбати про ваше волосся!
Статтю написала майстер-викладач Центру краси Іванни Пиріг - Катерина Сафонова.

 

Как сохранить цвет окрашенных волос?Но как при этом еще и позаботиться о качестве волос? 

Мастера Центра Красоты Иванни Периг с радостью помогут найти ответы на эти вопросы !

- За 2 недели до окрашивания не делать никаких агрессивных процедур: никаких химических завивок, фенов, щипцов и бигудей.

- Не мойте голову после окрашивания в течение двух суток. Красящие пигменты в эти 48 часов закрепляются внутри волос, а вы их просто смоете, не дав процессу начаться.Конечно же используйте ленейку для окрашеных волос !

- Ленейки для окрашенных волос дают дополнительный уход (кроме того, способствуют сохранению цвета).После процедуры окрашивания первые 2 недели нужно использовать шампунь, бальзам, и уход, который не смывается.
Посля 2-х недель - пользуемся шампунем для окрашенных волос, а бальзам меняем на тот, который подходит по типу ваших волос (это может быть увлажнение, если волосы обезвожены или питание, если волосы повреждены).При необходимости можно заменить и маску на увлажняющую или для питания .Уход, который не смывается продолжаем использовать для окрашеных волос.
Вот такие простые правила помогут вам позаботиться о ваших волосах и сохранить их сияние и блеск надолго.
Статтю написала майстер-викладач Центру краси Іванни Пиріг - Катерина Сафонова.

 А яка чолка підійде саме Вам?

Чолка ніколи не виходить з моди, вона лише поповнюється новими варіаціями, дозволяє ще краще підкреслити достоїнства обличчя і приховати недоліки. Багато дівчат сьогодні задають питання: «Як дізнатися - яка чілка мені підійде?». Скачують спеціальні програми, в яких можна накласти волосся, експериментують з заколюванням пасом, щоб відтворити потрібний ефект. Адже ця деталь стрижки має ряд переваг:
покращує пропорції обличчя ,
привертає увагу до очей,
приховує мімічні зморшки на лобі ... За допомогою правильно підстриженої чілки майстер може скорегувати будь-яку форму обличчя і максимально наблизити його до овалу. Звичайно враховуючи при цьому такі нюанси як: тип обличчя , структуру волосся (густе чи тонке, хвилясте чи пряме), індивідуальні особливості обличчя , навіть тип шкіри.Жирна шкіра на лобі буде постійно робити пасма над чолом сальними і їх доведеться мити щодня. Тому так важливо правильно підібрати форму і врахувати всі параметри.

Чолка може бути різною - рівною, косою, довгою, короткою, рваною, густою, багатошаровою....
Широкі варіанти чубчика дозволять зробити ширше худе обличчя, а вузькі - вирівняти пропорції обличчя , наприклад, квадратної форми, або ж пом'якшити масивне підборіддя. Власницям високого чола варто звернути увагу на прямі, довгі форми пасом у лоба, або ж градуйовані чілки, які можна укласти на один бік або на два.
Коса. Такий вид відмінно підійде власницям прямокутного або квадратного обличчя , так як він дозволяє вирівняти пропорції. Також ця зачіска підійде до круглого обличчя, адже вона дозволить візуально подовжити його.
Даний вид чілки є універсальним, гарно виглядає як на довгому, так і на короткому волоссі. Власницям кучерів варто уважніше віднестися до такого вибору, деякі косі моделі необхідно буде постійно укладати.

Пряма довга. Чубків такого підвиду - дуже багато, але сьогодні на піку популярності варіанти з довжиною нижче брів або на їх рівні. Вони добре підійдуть власницям овального і овально-круглого обличчя , в деяких випадках - і прямокутного.
Чим рівніше буде лінія волосся, тим акуратніше буде ваш образ, філировать краще косі або короткі варіанти. Якщо хочете експериментів, то затонуйте кілька пасом в зачісці.Пряма коротка. Вона підійде власницям круглої і серцеподібної форми обличчя . Її можна зробити рівною або рваною, важливо також врахувати, яка у вас стрижка, щоб вона поєднувалася з чілкою. Якщо ви хочете пом'якшити велике підборіддя, вибирайте прямі моделі.
Багатошарова. Вона дуже популярна у сучасних модниць, добре виглядає на мелірованих та колорованих пасмах. Підходить жінкам практично всіх форм обличчя , але вибір цього варіанту повинен залежати і від структури волосся.Хоч форма обличчя і є основним фактором при підборі чілки, все ж варто звертати увагу і на інші моменти. Якщо пряма густа гривка підійшла одній дівчині з овальним обличчям, не означає, що вона підійде і інший з такою ж формою обличчя. Тут немає строгих правил і рамок. Обличчя кожної людини унікальне. Експериментуйте, міняйте свій образ з центром краси Іванни Пиріг!
Статтю написала майстер-викладач Центру краси Іванни Пиріг - Інна Бессараб. 

Тренди макіяжу 2019 
 
Золотий макіяж
Головний колір Нового року 2019 - жовтий і похідні від нього (золотий, пісочний, охра). Тому використовуємо цей тренд по повній! Неймовірно красиво і незвично виглядає макіяж очей з використанням золотистих кремових тіней - немов чистий метал розлили на шкіру. Для ефектного візажу можна вибрати насичену або напівпрозору текстуру в залежності від бажаного ефекту. Доповнити такий макіяж можна нюдовими губами і коричневими ледве помітними рум'янами. Не забудь нанести на вилиці краплю хайлайтера в золотистому відтінку - так образ буде більш гармонійним і завершеним.
 
Червоні губи
Класика поза часом, але зараз червоні губи особливо актуальні. Червоні губи жінки використовують споконвіку, адже він завжди працює! Головне в цьому випадку підібрати відтінок помади, який буде ідеально підходити саме тобі. Віддай перевагу лаковому фінішу, щоб губи виглядали більш об'ємними і красивими. Також не забувай, що твоя шкіра повинна виглядати ідеально, адже яскраві помади підкреслюють всі недоліки на обличчі.

Широкі стрілки
Новий і поки не сильно популярний тренд - різнокольорові широкі стрілки. Вони надають очам виразності, роблять їх кокетливими і спокусливими. Щоб створити більш нестандартний спосіб, використовуй темно-синю, темно-зелену або коричневу підводку. В цьому випадку макіяж ідеально доповнять бежевий або ніжно-рожевий блиск для губ.
 
Нюдовий макіяж
Стильно і ефектно можна виглядати і без яскравих тонів. Любителькам стриманих beauty-образів ми пропонуємо ніжний нюдовий макіяж. Для його створення знадобляться світлі тіні в пудровому, кремовому або світло-коричневому відтінку з шиммером, туш для вій, рум'яна, хайлайтер, олівець або туш для брів і красивий блиск з сатиновим фінішем, близький за кольором до відтінку губ. Попередньо важливо вирівняти колір обличчя і злегка припудрити шкіру.
 
Ці і інші секрети макіяжу Ви можете дізнатись в Цетрі краси Іванни Пиріг .
Чекаємо саме на Вас!
Статтю написала майстер - викладач Центру краси Іванни Пиріг - Марта Васечко! 

В яких випадках лашмейкеру необхідний скотч.

1. Вії важкодоступні через нависшу повіку . Можна зробити невеликий ліфтинг за допомогою скотча. Але головне не перестаратися і не дуже відтягувати шкіру в гору, тому що у такому випадку випаровування клею неминуче будуть подразнювати слизову очей.
2. При роботі з внутрішнім кутом ока . Можна відрізати тонку смужку пластикового скотча і натягнути її уздовж повіки і трохи вгору, тоді всі дрібні вії у внутрішньому куті будуть добре доступні для огляду . В такому випадку майстер справляється швидше .

3. Також скотч необхідний при нарощуванні нижніх вій. Уже нарощені верхні вії делікатно фіксуються скотчем до верхньої повіки , для того щоб вікрити доступ до нижніх вій.В основному в нарощуванні використовується медичний безворсовий і пластиковий скотч.
Статтю написала майстер-викладач Центру краси Іванни Пиріг - Маряна Бенсь.

 Чи можна олійку наносити перед шампунем ?

Є така думка, що олійка захищає кінчики волосся від пересушування шампунем. Але давайте подивимось глибше:Олійка - це засіб для догляду за волоссям, основою якого є рослинний жир. Шампуні ж мають лужне середовище, мета якого — розщеплювати жир, який виділяють сальні залози голови, і тим самим очищати волоссячко. Відповідно олійка теж розщепиться і ніякого захисту не принесе 
Правильно в такому випадку, було би підібрати шампунь, яка захищатиме і доглядатиме за кінчиками .Або використовувати олійку так:  Кілька крапель олійки розігріти в долонях і нанести на кінчики ще вологого волосся перед сушкою. Це наповнює волосся і живить його.
Статтю написала адміністратор Центру краси Іванни Пиріг - Підгайна Марта.

Перманентний макіяж 
 
Перманентний макіяж довершує красу обличчя . Правильне розміщення брів і форма роблять очі більш відкритими, змінюють зовнішній вигляд і вираз обличчя, у вас є можливість створити пудрові брови, ефект омбре на бровах і на губах, а також м'які тіньові розтушовування на повіках, а також цього навчитись !
Перманентний Макіяж це прекрасний спосіб надовго підкреслити свою витонченість і при цьому не доведеться турбуватися про ненадійність макіяжу. Процедура безпечна та безболісна. Тому чекаємо Вас в Центрі краси Іванни Пиріг!
Статтю написала майстер - викладач Центру краси Іванни Пиріг - Оля Кос.

Яскраві фарбування!
 

Час від часу дівчата і жінки змінюють свій образ, стиль і часто починають із волосся.
Сучасний спосіб змінити імідж, виділитися з натовпу і стати яскравіше – зробити кольорові пасма у волоссі. 
Залишитися непоміченою не вийде! 
Волосся всіх кольорів веселки, або пасма одного, але яскравого кольору — спосіб заявити про себе сміливо. Відповідні варіанти є і для менш відчайдушних дівчат, які не готові ходити з синьої або зеленої шевелюрою: ніжний персиковий, модний м’ятний або стриманий графітовий. Перш ніж зважитися на таке радикальне перевтілення, потрібно обов’язково зважити всі за і проти, розібратися з тонкощами догляду за волоссям після різнобарвного фарбування волосся. Експериментувати з кольорами можуть брюнетки, шатенки, блондинки, руді, дівчата з натуральним або штучним відтінком волосся — словом всі, хто прагне змін.Вдало виглядає яскрава фарбування на локони різної довжини, прямих і кучерявих пасмах.Основним обмеженням служить вік: яскраво-фіолетові або червоні пасма можуть зробити вульгарну зовнішність зрілої жінки, тому при виборі відтінків слід проявити почуття міри. Пастельні, неяскраві тони — кращий варіант для тих, хто вже маскує першу сивину у волоссі. Ще одне обмеження стосується стану локонів. Не рекомендується фарбувати пошкоджені, ослаблені пасма з сухими, січеться кінчиками. Вихід тільки один: підлікувати, і тільки після цього тонувати. Щоб новий колір волосся тримався довше, варто уважно поставитися до догляду за шевелюрою. У цьому допоможуть нехитрі правила: 

• Купуйте шампуні для фарбованого пасм. Важливо щоб вони не містили сульфатів і не призначалися для боротьби з лупою. Такі препарати швидше вимивають фарбу. 
• Змивайте миючий засіб холодною водою, яка закриває кутикули і тим самим сприяє збереженню кольору. 
• Не мийте голову занадто часто, інакше новий відтінок швидко зблідне. 
• Для зволоження пасм користуйтеся кремами, масками, бальзамами, по можливості уникаючи застосування масел. Вони теж вимивають пігмент. 
• Вирушаючи в басейн, надягайте шапочку. 
• Після кольорового фарбування зробіть ламінування волосся. 
Залишайтесь неординарними разом з Центром краси Іванни Пиріг!
Cтаттю написала адміністратор Навчального центру Іванни Пиріг - Бура Софія.

 
Часто наші клієнти, учні та моделі в Центрі краси Іванни Пиріг цікавляться як отримати безпечний та якісний манікюр?

От вам пару порад в цьому питанні. 
1. Перш за все манікюр повинен бути безпечним, а це можливо лише за умов правильної дезінфекції та стерилізації всіх інструментів. Ви маєте повне право запитати майстра як він обробляє інструмент. Якщо ви не впевнені в стерильності чи не довіряєте цей процес майстру, то маєте право мати свій особистий набір інструментів. 
2. Манікюрний кабінет. Це місце де ви маєте почувати себе затишно та безпечно, адже тут створюється краса ваших ручок. Повертаючись до першого пункту в кабінеті майстра обов’язково повинен бути куток стерилізації. Робоче місце має бути чистим, продезінфікованим. Кабінет – це лице майстра. 
3. Без болю. Процедура манікюру має проходити без болю, якщо ти відчуваєш біль чи дискомфорт попередь про це майстра, щоб запобігти поранень чи повтору цього. 
4. Ваш майстер. Щоб почувати себе комфортно на процедурі манікюру дуже важливо знайти майстра який підходить саме вам, це повна бути людина яка крім того що професіонал в нейл індустрії (постійно розвивається і підвищує свій рівень професіоналізму) так ще й хороший психолог. Ви зрозумієте, що знайшли саме ту людину коли захочеться довіряти свої ручки тільки цьому майстру. 
5. Якість манікюру. Важливо пам’ятати що якісно зроблений манікюр це запорука вашого хорошого настрою  Якість манікюру залежить від добре зробленої чистки та правильного покриття, ваш майстер повинен дотримуватись послідовності нанесення всіх препаратів. Запорука якості ще в тому щоб не переношувати гель лак в середньому манікюр поновлюється кожні три тижні. 
6. Взаємоповага. Дуже важливий пункт як для клієнта так і для майстра. Майстер відповідає зі своєї сторони за ваш якісний манікюр, за вчасно прийнятого клієнта та ваш комфорт під час процедури. Клієнт зі своєї сторони повинен відповідально та з повагою відноситись до свого майстра, приходити вчасно , а вразі затримки чи ситуації коли немає змоги прийти, попередити завчасно про це, а також дослухатися до порад та прохань майстра, бо від цього на пряму залежить якість вашого манікюру! 
Статтю написала майстер - викладач Навчального центру Іванни Пиріг - Олеся Палчинська.
 
Колористика в макіяжі (1 частина)
 
Одним з найважливіших елементів макіяжу є колір. Для того , щоб правильно використовувати кольорову палітру і навчитися грамотно поєднувати кольори в макіяжі потрібно вміти застосовувати на практиці хроматичне коло. Саме робота з хроматичним колом є основою практично всіх занять по макіяжу, в Навчальному центрі Іванни Пиріг.
Розтяжка від білого до чорного, включаючи сірі кольори. Нейтральним або ахроматичними. А всі кольори спектру та їх відтінки - хроматичними. Хроматичне коло будується по принципу: три основних кольори першого порядку - червоний, жовтий, синій. Кольори другого порядку утворюються при змішуванні основних. Наприклад: жовтий + червоний = оранжевий ; жовтий + синій = зелений ; червоний + синій= фіолетовий.
Кольори третього порядку - це суміш основних та другорядних.
Кольори розміщені по сусідству в хроматичному колі, передають частину свого кольору сусідньому. Таким чином , використовуючи ці кольори можна досягнути максимально чистих переходів при розтушовці тіней.
Кольори, які займають діаметрально протилежні місця в хроматичному колі, називають контрастними. При змішуванні контрастних кольорів одержують сіро- коричневі відтінки, на цьому принципі базується правило корекції дефектів шкіри.
Як це працює ?
Візажисти часто застосовують основи або коректори зеленого кольору для нейтралізації почервоніння.
Оранжеві відтінки для роботи з синцями, які часто можемо бачити в зоні під очима.
Фіолетовий - жовтизну
Рожевий- коричневі плями.
В навчальному процесі візажисти Центру краси Іванни Пиріг завжди застосовують ці правила в роботі з клієнтами та моделями.
Якщо ж контрастні кольори розміщені поряд, то вони будуть взаємопосилювати один одного.
Наприклад: для того щоб посилити блакитний колір очей потрібно використати персиково - золотисті, коричневі відтінки;
Якщо спостерігаємо почервоніння очей уникаємо зелених тіней.
Запрошуємо Вас в Центр краси Іванни Пиріг, з нами Ви будете завжди на висоті!
Статтю написала майстер-викладач Навчального центру Іванни Пиріг - Юдіна Маряна.
 
Яка відмінність між клієнтом і моделлю?

Клієнт: Обслуговуючи клієнта, майстер узгоджує всі деталі згідно послуги. Вподобання клієнта, час, озвучує вартість, згідно прейскуранта.
Клієнт, за бажанням, залишає чайові. В разі поганого результату - може вимагати переробити роботу або ж повернення коштів.
Клієнт завжди правий! А вмілий підхід майстра - задовольнить потреби.
Модель: В Навчальний центр Іванни Пиріг, в якості моделі записуються ті клієнти, які мають достатньо вільного часу, безмежне терпіння. Модель завжди ризикує, тому, свідомо і без притензій приходить на послуги. Модель економить гроші, бо більшість послуг, які надають учні- безкоштовні або ж мінімальна оплата за матеріали. Проте, не завжди тема відпрацювань співпадає з вашими побажаннями. Та маєте переваги- дізнаєтеся професійні " фішки" по догляду за руками, волоссям, отримуєте майстер клас по візажу, знаєте все про тенденції поточного року, в чому відмінність дизинфекції та стерилізації, вам індивідуально підберуть стрижку, нададуть консультацію з косметології та багато іншого...
Бути моделлю - це важка праця, яку викладачі Центру Іванни Пиріг цінують. Щиро дякуємо за терпіння, експерименти, іноді, надмірне очікування, за ваше позитивне ставлення, і, що знову повертаєтесь!!!
Нам важливо думка кожного, як моделі, клієнта, учня.
Ми стараємось гарно обслужити і цього навчаємо наших майбутніх майстрів!!!
Статтю написала майстер-викладач Навчального центру Іванни Пиріг - Кравецька Галина.
 

ПУДРА ДЛЯ НАДАННЯ ОБ'ЄМУ KEMON 

Пудра дозволяє створювати максимальний прикореневій об'єм і моделювати зачіски на свій смак. Використовують з однаковим успіхом як в домашніх умовах, так і в професійних салонах.
Досить лише кількох міліграмів порошку для додання об'єму.
Пудра забезпечує стійку фіксацію. Також її можна використовувати при створенні складних зачісок.
Тонкому, гладкому волоссю надати обсяг і форму складніше. Пудра, завдяки потовщенню волоска, робить пасма тимчасово більш жорсткими і важкими, а в цьому випадку об'єм тримається довше.
Пудра надає пасмам матовий блиск і зберігає свіжий вигляд зачіски.
Придбати пудру від торгової марки Kemon можна в магазинах «Аніва» або замовити онлайн за цінами виробника.
Статтю підготувала майстер-викладач Навчального центру Іванни Пиріг - Мар'яна Кекляк.

 

Укріплення натуральних нігтиків 

В наш час дуже популярною є така процедура, як укріплення натуральних нігтів. 
Укріплення натуральної нігтьової пластини можемо виконувати багатьма способами: укріплення базою, укріплення акриловою пудрою, укріплення біо гелем і укріплення моделюючим гелем. 
Для укріплення базою найкраще підходять каучукові бази, густі по своїй консистенції, самовирівнюючі. Такою базою легко і швидко працювати. Нігті укріплені і вирівняні базою виглядають природно, кольорове покриття виконується якісніше. 
Укріплення нігтів за допомогою акрилу - це один з найбільш простих і ефективних способів зміцнення нігтьової пластини і збільшення терміну носіння гель-лакового покриття. Сам по собі акрил навіть у нарощуванні вважається більш міцним матеріалом, ніж гель, а простота його використання під гель-лак зробила цей спосіб зміцнення улюбленим багатьма майстрами. З його допомогою: підвищується міцність покриття,вирівнюється нігтьова поверхня, попереджається поява тріщин. 
Укріплення нігтів біо гелем. Гелеве укріплення натуральних нігтів має основну перевагу. Воно перешкоджає зламу і розтріскуванню нігтя у зв’язку з механічними пошкодженнями. Гель створює товстий і міцний шар на поверхні пластини, яка захищає ніготь від подряпин. За рахунок цього шару ніготь не згинається навіть під досить сильним тиском. Саме покриття досить міцне і стійке, тримається на нігтях близько трьох тижнів, а часом і більше. Однак внаслідок відростання нігтя, межа між гелем і своїм нігтем стає видно, а тому покриття доводиться коригувати. 
Укріплення нігтів моделюючим гелем під гель-лак не часто практикується, хоча таке питання виникає часто. Справа в тому, що моделюючі гелі більш тверді в своїй основі ніж інші укріплюючі матеріали. Викладання базового шару гелю для зміцнення нігтів і продовження служби носіння гель-лакового покриття можна робити лише в тому випадку, коли нігтьова пластина в процесі носіння не міняє своєї форми. При відростанні нігті можуть міняти задану майстром форму, скручуватися на вільному. Моделюючі гелі в такому випадку можуть відшаровуватися або розтріскуватися в зоні вільного краю. Тому в будь-якому іншому випадку рекомендується використовувати вищеописані способи. 
Статтю написала майстер-викладач Центру краси Іванни Пиріг — Леся Воробей.

 

Як осіжити повсякденний образ?

З приходом весни ,душа будь-якої дівчини, жінки вимагає змін!
А якщо не хочеться радикальних змін, як бути? Як освіжити повсякденний образ?

Ні для кого не є таємницею, що власницям довгого волосся нікуди не дітися без різних гумок, шпильок і т.п. 
Особливо, якщо робота зобов'язує акуратну зачіску, без зайвих деталей.
Можливо у Вас виникає бажання додати "родзинки" до загального образу ?

Що можуть порадити Вам, майстри нашого Центру Краси Іванни Пиріг?

1)Багато невидимок. Зараз в моді їх не ховати і це здорово ! Колір - в залежності від настрою! А також можна формувати з них малюнки. Багато хто вибирає їх у формі пелюсток або з ,,літерами,, що вигідно підкреслюють зачіску. 

2)Атласні або оксамитові стрічки. Можна носити їх як повсякденно, так і освіжити вечірній образ. Атласні доповнять відкриту сукню, а оксамитові внесуть трохи романтики. 

3)Можливо поєднання стрічки і невидимки. 

4)Любителям яскравих і надзвичайних образів підійде хустка. Залежно від настрою обирайте колір, експериментуйте і будьте особливими ! 

А як ти підкреслюєш свою особистість?

 

Статтю написала майстер-викладач Центру краси Іванни Пиріг - Катерина Сафонова.

 

Шугарінг

Поговоримо про одну з найпопулярніших послуг серед нас дівчат.

Шугарінг - це вид епіляції, яка проводиться за допомогою паст на основі цукру та його похідних. Це один з найдавніших способів видалення волосся. Його знали і застосовували ще у Стародавньому Єгипті.

Цукрова епіляція ефективно видаляє волосся будь-якого кольору і типу. Варто зауважити, що пасти, які використовуються для шугарінгу, виготовляються на основі натуральних продуктів - цукру, меду тощо. І завдяки цьому, вони повністю безпечні для здоров'я.

Наші майстри в навчальному центрі та салоні АнІва, користуються професійною косметикою ТМ Velvet, виробництва Канади.


Пасти не містять запаху, барвників і хімічних добавок. Не подразнюють шкіру, не викликають почервоніння після процедури.
Паста глибоко проникає в волосяні фолікули, огортає волосок і захватом видаляє його повністю, не ламаючи його і не залишаючи запальної реакції і врослих волосини.


Також паста виконує функцію легкого пілінгу, що надає шкірі ніжності і ефекту шовку.


Підсумуємо!
Шугарінг - це:
- ефективне видалення волосся
- екологічність і безпека для здоров'я
- максимально можливий комфорт для клієнта.


Телефонуйте, записуйтесь до нас на послугу та на навчання.

А також, Ви маєте можливість придбати всі матеріали зі знижкою в мережі наших магазинів АнІва!

Статтю підготувала майстер - викладач Центру краси Іванни Пиріг - Оксана Ярема

Як знайти роботу по закінченню курсів? 

Кожен з нас стикається з проблемою пошуку роботи. Ми мріємо про високооплачувану, цікаву роботу в хорошому колективі, яка приноситиме задоволення. Тому інформація буде актуальною для тих, хто тільки планує піти на курси, або вже отримав диплом.


По-перше, Ви маєте бути відверті з собою і визначитися, що Ви дійсно хочете цим займатися. Якщо Ваша відповідь позитивна і Ви не уявляєте своє життя без цієї справи, тоді потрібно діяти.


По-друге, потрібно набратися впевненості в собі і поводитися, як справжній професіонал, навіть якщо Ви ще навчаєтеся, впевненість завжди притягує клієнтів. З першого заняття формується Ваше ставлення до роботи, тому дуже важливо набратися терпіння і не опускати руки, йти тільки вперед, пам’ятайте, завтра буде легше.


По-третє, розкажіть «всьому світу» про себе! Подруги, рідні, соціальні мережі – повідомте, що Ви освоїли нові навички, отримали диплом і можете надавати таку послугу. Якщо не одразу до Вас підуть клієнти, то в перспективі про Вас пам’ятатимуть.

Візитки – це теж не менш важлива річ. Замовте собі певну кількість та роздавайте їх при нагоді. І ще один важливий нюанс, закупіть одразу після курсів всі необхідні матеріали для роботи. Тоді Ви готові навіть сьогодні і в цю хвилину надати послугу клієнту. Дотримання вищеперерахованих порад, сприятиме Вашому професійному становленню в обраній прибутковій справі.

Статтю підготувала адміністратор - Анастасія Малик

 

Секрети ідеального стемпінгу

Останнім часом все більшої популярності в нігтьовій естетиці набирають експрес дизайни, до яких відноситься Стемпінг. Але не завжди його так легко зробити як виглядає на перший погляд. Розберемо нюанси і секрети цієї техніки.

1)Пластина для стемпінгу

Повинна мати хорошу різьбу, дизайн повинен бути чітким. Рекомендовані фірми: Konad, MoYou, Moyra.

2) Штамп

Краще обирати великий силіконовий прозорий штамп,пружний,еластичний,але не надто м'який. Якщо малюнок не відбивається на штамп, рекомендую забафувати його жорстким бафом.

3) Лак для стемпінгу

Повинен бути плотним, однорідним, не швидко сохнути. Рекомендовані торгові марки:Konad, Kaleidoskop, Nail Story

4) Ньюанси та секрети

Працювати в техніці Стемпінг потрібно швидко, так як в роботі використовуються звичайні ацетонові лаки, які мають здатність швидко сохнути. Кількість нанесеного лаку повинна бути великою, наносимо лак на 1/3 дизайну на пластині. Для того, щоб штамп довго вам служив, потрібно чистити його лише липкою стороною скотчу і ні в якому разі не протирати засобом для зняття лаку.

Використовуйте якісну продукцію, професійні матеріали, працюй те швидко, якісно та навчайтесь у найкращих.

 

Статтю підготувала викладач з нігтьової естетики - Катерина Леньо.

 

ВABY FACE  

Тренд макіяжу 2019Красуні, якщо ви так і не навчилися робити жорсткий контурінг як у Кім Кардашьян, не треба засмучуватися, адже тепер це не в моді. На думку редакції Vogue точене підборіддя і запалі вилиці, що роблять дівчат візуально старше, фактично стають неактуальними! 

Весну 2019 оголосили сезоном усіх віддтінків рожевого: візажсти впевнені - цей колір робить усіх молодшими і свіжішими. "Бебіфейс" або, якщо перекласти дослівно, "дитяче личко" знову повертається в моду. І треба визнати, це прекрасна тенденція!

Що таке baby face? 

Це м'які риси обличчя, великі очі (наївний погляд або його ілюзія), пухкі губки (не плутати з перекачаними філлерами губами), пухкі щічки тощо. 

Як створити baby face? 

В першу чергу відмовтеся від контурінгу, не створюйте ілюзію глибоких тіней на обличчі. У макіяжі використовуйте максимально об'ємну і подовжуючу туш (або ж нарощені вії), щоб домогтися ефекту лялькових вій. На губах використовуйте персиково-рожеві відтінки, так як і на щоках - рум'янець повинен бути ніжним, свіжим і може містити невелику кількість шимеру. 

Звертаємо увагу, що створення baby face не закінчується на макіяжі. І найважливіша складова цього майбутнього тренду - гладка ніжна шкіра, яка досягається тільки ретельним доглядом. Крім пілінгів, зволоження, харчування та інших ступенів догляду за шкірою не забувайте і про вітаміни. 

Автор Марта Васечко.

 

Ти майстер з beauty industry!?
Не знаєш як вести соціальні мережі!?


Сьогодні ми розкажемо, що повинен публікувати кожен з майстрів!

Соціальні мережі для beauty- майстрів - це своєрідне портфоліо, кожен з майстрів у них може знайти своїх потенційних клієнтів!
.
Як заповнити сторінку:
• Фото робіт - потрібно виставити освітлення, у кадрі не повинно бути багато елементів декору. Зловити кадр у найкращому ракурсі. Фото повинно виглядати "живим"! І завжди пам'ятайте: краще не виставити жодного фото, чим 1 поганої якості!
• Фото робіт ДО/ПІСЛЯ -бажано використовувати лише 2 фото у колажі. Не забувайте про естетичний вигляд "до". Якщо вигляд "до" викликає сильну відразу- краще не виставляти таке фото.
• Кардинальні зміни- це ідеальний варіант для послуг, оскільки товар можна відчути на дотки, описати і т.д. то з послугою важче! Саме краще це фото кардинальних змін, але не забуваємо про фотр"до"!
• Опитування- залучайте своїх підписчиків до активності на сторінці.Чим більша активність на сторінці-тим частіше ви попадаєтесь у стрічці новин.
• Контрастні кольори- без сумніву це приваблює увагу читачів. За допомогою цього Ви завжди залишається поміченими, та формується власний стиль сторінки.
• Фото для лайків- найбільшу кількість лайків приносять нестандартні фото, це можуть бути фото діток чи навпаки старших людей в непривичному образі.
• Образ для повсякденного життя- nud- макіяж, укладка волосся яка дуже просто виконується чи ніжний манікюр - переважно такі пости саме більше зберігають оскільки їх легко відтворити самому.
• Відео робочого процесу - у кадрі повинно бути усе ідеально. Жодного бруду, лишнього на столику у майстра не повинно бути!
• Фото кваліфікації- усі семінари, курси. Не відкладайте такі пости на потім - цим ви заявляєте про себе, як ЕКСПЕРТА у своїй галузі. Клієнти починають вам більше довіряти ю
•Різноманітні акції- це є змога залучення нових клієнтів.
• Діліться корисною інформацією з своїми читачами.
• Відгуки

Любіть своїх підписчиків, будьте корисними для них! Заявляєте про себе як ЕКСПЕРТА у своїй галузі і неодмінно соціальні мережі стануть потоком клієнтів для Вас!

 

Сезон весіль в розпалі!


Наречена- головна героїня свята.
Вона має бути бездоганна. Образ витончений і жіночний, сповнений ніжності і елегантності.
Яка ж роль візажиста? Безпосередньо найважливіша.
Макіяж- доповнення до образу. Тому майстер звертає увагу до найменших дрібниць. Фасон сукні нареченої, її колір, кольори інтер'єру зали святкування, зачіска, аксесуари. І лише макіяж надзвичайно легко доповнить романтичний образ.
Перше- це шкіра. Надзвичайно чиста, ніжна і сяюча. Іноді варто прикласти зусиль, щоб досягти бажаного ефекту. Потрібна хороша база-коригуюча, камуфлююча. А от тональні засоби варто обирати легшої текстури, щоб зберегти максимально натуральний ефект. Легке моделювання жирними коректорами, хайлайтер, що сприятиме сяйву шкіри. І ,звісно, рум'янець, лососевий чи рожевий неодмінно додасть свіжості.
Щодо макіяжу очей: класика- пастельні тіні- безпрограшний варіант.
Проте, для юних красунь більше пасуватимуть лососеві, теракотові, коралові кольори. Як доповнення акценту- кольорова підводка, зелена, синя, бордо...В роботі з нареченою важливо відчуття міри. Це золота середина між денним і вечірнім макіяжем. Губи- природніх кольорів, глянець, це додасть романтичності образу.
Майстер задає настрій нареченій, тож створюймо незабутнє свято!!!

Статтю підготувала - Кравецька Галина

 

A чи знаєте ви, як доглядати за волоссям на морі ?


.
Майстри Навчального центру Іванни Пиріг із задоволенням дадуть відповідь вам на це питання ! На пляжі наше волосся потребує додаткового захисту із-за надмірного ультрафіолетового випромінювання. Попри те, що багато хто вважає, що морський клімат і солона вода зміцнюють волосся - це далеко не так. УФ-промені шкодять волоссю не менше ніж шкірі, зневоднюючи їх і лишають природного мастила.
.
Особливо сильно від сонця страждає сиве волосся, оскільки воно вже втратило природний захист - меланін. Солона вода, або ще гірше хлорована, змиває фарбу з волосся, висушує їх і позбавляє природного блиску. Напевно ви помічали, що по поверненню з моря волосся вимагає відновлення, тому треба захищати їх прямо на пляжі, щоб пізніше не довелося витрачати тисячі гривень на лікування?
Ось декілька корисних порад :
- У вітряні дні на пляжі волосся слід збирати в пучок. Попри те, що природні кучері дуже красиво розвиваються за вітром, це не корисно.

Вітер сплутує їх, а після води волосся стає жорстким, таким чином ламаються, а кінчики стають січеними. Крім того, потім вам буде легший їх розчісувати.
.

- Після пляжу ОБОВ'ЯЗКОВО мийте голову. З волосся необхідно змити хлорку (сіль) і це допоможе уникнути їх перерізу і ламкості після відпочинку, інакше локони швидко втратять блиск і стануть схожі на солому. До речі, не обов'язково щодня використати шампунь, досить змити хлор і сіль великою кількістю проточної води. Беріть на пляж пляшку чистої води, щоб після кожного купання змивати з волосся сіль (хлор).Так ви збережете здоров'я локонів і по приїзду їх не доведеться стригти або лікувати.
.
- Перед тим, як вирушати на море - освіжите кінчики.
- На пляжі краще всього використати гумки з покриттям, бажано пластикові пружинки, які не заламують пасма.
- І обов'язково треба покрити голову хусткою не лише для того, щоб уникнути теплового удару, але і захистити волосся від ультрафіолету.
- Кожного разу, коли наносите на тіло лосьйон - наносите захисний засіб і на волосся. Це може бути олія для волосся з SPF, спеціальна маска або спрей кондиціонер. Але простежите, щоб в складі обов'язково були захисні і зволожуючі компоненти.
.
Навчальний Центр Краси Іванни Пиріг бажає вам яскравих вражень і приємного відпочинку в період відпустки ! А наші невеликі поради допоможуть зберегти вашу красу в літні жаркі дні !

.

Статтю написала майстер-викладач Центру краси Іванни Пиріг - Катерина Сафонова.

ІСТОРІЯ МОДЕЛЮВАННЯ НІГТІВ

Прообразом сучасного акрилового і гелевого моделювання стали льон і папірус. Таку техніку запатентували ще в 30 -х роках. Такі нігті були недовговічними, адже і папір і льон не володіють достатньою міцністю і швидко розмокають від води.  

У 50-ті роки послуга моделювання і зміцнення нігтів стала поступово входити в світ. Першими клієнтами були кіноакторки, так як від них була потрібна ідеальність в зовнішності від кінчиків волосся, до кінчиків нігтів. Першими матеріалами були штучні імплантанти. Жінки, котрі володіли гарними, міцними і довгими нігтями від природи, обрізали їх і продавали, потім ці кінчики наклеювалися на нігті кінозірок. Ці штучні імплантанти мали багато недоліків були недовговічними та дорогими. Потім настав час використання кіноплівки, чайних пакетиків, пластика, які теж не були міцними матеріалами, їх вистачало тільки на час зйомки.

 І ось в середині 70-тих  один стоматолог при роботі пошкодив собі нігтьову пластину і щоб продовжувати роботу, він  запломбував пошкоджену нігтьову пластину стоматологічною пломбою. Найдивовижніше для нього було те, що наступний день він зауважив, що ніготь у нього не болить. Після цього при зміцненні і нарощуванні нігтьової пластини стали використовувати стоматологічні матеріали (акриловий порошок). Незважаючи на те що тоді цей матеріал був дуже шкідливий для організму, за рахунок вмісту метилметакрилату , що викликає алергічні реакції , майже всі американки робили акрилове нарощування .  В акрил нинішнього покоління входить етілметакрілат, який за своїми властивостями більше підходить для створення штучних нігтів.

На сьогоднішній день існує велика кількість матеріалів і препаратів для створення штучних покриттів. Це і акрил, і гель, і акригель. При всій їх несхожості, в хімічному плані вони всі однакові, відмінність тільки в їх структурній організації, але всі ці матеріали об`єднує одне: створення красивих, міцних нігтів.

Підводячи підсумки вищесказаного, хотілося б відзначити, що сучасне моделювання - це мистецтво, яке має свою цікаву історію, що йде корінням в далеке минуле. У різні часи до штучних нігтів ставилися по-різному, але одне залишилося незмінним: красиві і доглянуті руки завжди в пошані. Слідкуйте за своїм манікюром і завжди виглядаєте бездоганно!

Статтю підготувала - викладач манікюру та гелевого нарощення нігтів ЛЕСЯ ВОРОБЕЙ

ЩО ТАКЕ ЛАМІНУВАННЯ БРІВ?

Ламінування брів — це процедура, спрямована на відновлення і поліпшення їх природної форми. Це досягається за допомогою кератину, який вирівнює поверхню волосків, насичує корисними мікроелементами і перешкоджає втраті вологи. За рахунок цього брови виглядають густими, об’ємними і блискучими, також відбувається стимуляція їх росту.

.
Ламінування брів допомагає впоратися з такими проблемами, як неслухняні волоски на бровах, кучеряві волоски, волоски, які ростуть вниз.
Важливо розуміти, що ламінування не шкодить волоскам або шкірі брів. Суміші містять кератин, необхідний для зміцнення і відновлення структури волосся, а також комплекс з вітамінів, мінералів, рослинних екстрактів і інші компоненти, спрямовані на відновлення та зволоження.

.
Фіксуючий фінішний склад запечатує ці корисні активні компоненти в волосках, покриваючи їх захисною плівкою. В результаті ослаблені, сухі, ламкі волоски стають більш пружними і міцними.

.
КОМУ ПОТРІБНО РОБИТИ ЛАМІНУВАННЯ БРІВ?

.
1)Власницям неслухняних брів, яким кожен день доводиться укладати і фіксувати за допомогою гелів або інших спеціальних засобів.

.
2)Дівчатам, які мають жорсткі брови, яким складно надати естетичний вигляд.

.
3)Тим, хто хоче однією процедурою замінити необхідність використання тіней, олівців, фіксуючих гелів і не переживати про зовнішній вигляд своїх брів на термін до 1,5 - 2 місяців (в кожного індивідуально).

.
Якщо Вас зацікавила дана процедура,тоді ми чекаємо на Вас! Наші майстри Центру краси АнІва зроблять Ваші брівки красивими та слухняними.
Статтю підготувала адміністратор та бров майстер - Анастасія Малик