- -

Відгуки

Написати відгук

  • Обов'язкові для заповнення поля позначені знаком *.
Василина 29.05.2019
Re:
Хочу також побажати школі,процвітання,розвивання і багато учнів.
Василина 29.05.2019
Re:
Доброго дня.Вчора я закінчила курси по манікюру.Хочу сказати величезне ДЯКУЮ Леньо Катерині і Воробей Лесі,які є нереально класними майстрами і дуже приємними людьми,до яких швидко привикаєш і нехочеш прощатися.За короткий час я навчилася тому,чого раніше навіть не могла уявити.Школа Іванни Пиріг є дуже хорошою.Хто надумає піти сюди на навчання-непожаліє.
P.S. Леньо Катерина і Воробей Леся ,-ви супер,дякую вам.
Ірина 15.05.2019
Комбі-манікюр
Щиро вдячна Вам за свої нові знання,які отримала в Вас.....особливе дякую викладачу Катерині Леньо завдяки їй в мене тепер получається, те що не виходило)Вона все дуже добре пояснює,і має чудовий підхід до своїх студентів,також в центрі дуже приємна і затишна атмосфера, привітний персонал......дуже задоволена тим днем навчання, тому що дізналася дуже багато корисного для себе в манікюрній сфері
Орислава 18.02.2019
Курси бров- майстрів
Велика подяка чудовому викладачу Кравецькій Галині за фахову інформацію та цікаву подачу матеріалу! Не зупинятимусь лише на курсі Brow Stylist.
Maria 23.11.2018
Курс «Самомакіяж»
Дуже дякую, за чудові макіяжі для себе! Хочеться ще і ще повертатись до Вас!
Супер
Maria 23.11.2018
Курс «Самомакіяж»
Дуже дякую, за чудові макіяжі для себе! Хочеться ще і ще повертатись до Вас!
Супер
тетяна 05.09.2018
курси бровиста
Хочу залишити свій позитивний відгук про курси бровиста які я закінчила у центрі краси Іванни Пиріг.Дівчатка раджу всім !!викладач Галина це просто знахідка ...настільки приємна і дружня атмосфера на заняттях що хочеться ще і ще вчитись чогось нового ...!!!
Ірина 25.07.2018
Різне
За час мого перебуття (біля 3-х тижнів) освоїла дуже багато різних технік (від базового манікюру до кератинування волосся) !! Адміністратори (Наталочка та Оксанка) відгукнулись з великим розумінням, щодо мого графіку!! Вчителі усі без винятку (Катічка, Галинка, Яринка, Мар‘яна та Катя) професіонали вищого класу, які знаходять без жодних проблем підхід до КОЖНОГО учня!! Зокрема, хочеться наголосити про душевну та по-справжньому сімейну атмосферу, яка витає у повітрі, як тільки ми переступаємо поріг цього пречудового центру !! Я провела МЕГА-ЧУДОВИХ три тижні !! Величезне дякую УСІМ без винятку !!
Буду обов‘язково слідкувати за новинками і з великим задоволенням буду повертатись на підвищення кваліфікації !!
Чекаю Вас у гості
Юля 22.06.2018
Курс "Перманентний макіяж"
Привіт усім. Давно мріяла навчитись робити перманентний макіяж. В інстаграмі випадково видало рекламу про центр краси Іванни Пиріг. Про нього я чула й раніше від знайомих. Домовились про зустріч з майстром Олею. Там вона розповіла й показала усе: матеріал, голочки, машинку, ручку, розповіла як усе працює, ціни і т.д. І вже через тиждень в нас була узгоджена дата навчання.
Ні краплі не жалію що вибрала саме цей центр. Привітність персоналу дуже порадувала, усі усміхнені, приємні, добрі. З Олею приємно було працювати, добре і зрозуміло усе пояснює, показує, допомагає порадами. В перший день практики здавалось що це щось нереальне, але я швидко зрозуміла що і як робиться, залишається ще трошки попрактикуватись. Завтра останній день курсів і до роботи
Остання правка: January 28, 2019, 11:30:53 користувачем admin  
Наталія Степанюк 14.03.2018
Re:
Я навчалась на декількох курсах відразу,
"курс з Візажу" з Мар'янкою і Мартою,
"курс художній манікюр" з Катею і Іванною,
" курс покриття гель лаком" також з Катею і Лесею,
"курс нарощення вій" з Мартою,
"курс восковаї депіляції" з Яринкою,
"курс моделювання брів" з Іванною і Галею.
Дуже задоволена! Дуже професійно викладають! Чудова атмосфера! Маю велике бажання повернутись у Львів і пройти ще які курси у Центрі Краси Іванни Пиріг. Приємно вражена ставленням до учнів, індивідуальний підхід, для мене була розроблена індивідуальна спеціальна програма, бо мала мало часу і потрібно було зробити багато курсів. Рекомендую усім хто має якісь сумніви, найкращий навчальний центр, найкращі професіонали, люди які люблять свою справу і вміють навчити. Мені абсолютно все пригодилося! Дуже вдячна усім викладачам красуням- професіоналам!