- -
Курси манікюру та курси макіяжу » Курси » Перукарство » Жіночі стрижки(Підвищення кваліфікації)

Жіночі стрижки(Підвищення кваліфікації)

Навчальний центр Іванни Пиріг проводить навчальні курси підвищення кваліфікації для майстрів перукарської майстерності

 

Цей курс допоможе молодим фахівцям або перукарям з достатнім досвідом розширити власні професійні знання, вдосконалити майстерність та відпрацювати це на практиці. Ми пропонуємо Вам універсальну програму підвищення кваліфікації, яка включає найбільш поширені напрямки роботи салонних майстрів – сучасні жіночі та чоловічі стрижки, колористика та моделювання святкових зачісок. Курс побудований на базі багаторічного досвіду кваліфікованого перукаря-стиліста, викладача Інни Бессараб та наійбільш популярних і ведучих течіях сфери перукарського мистецтва. Наші курси проводяться включаючи професійну косметику, комфортні умови навчання, необхідні інструменти та моделі. Навчальний процес  індивідуальний і  підлаштований під ваші потреби.

Навчальний центр Іванни Пиріг– єдиний акредитований у Львівській  області заклад освіти, згідно стандартів КССК .

 

Курс “Салонна жіноча стрижка”

 Головна мета цього курсу навчити Вас відходити від принципів шаблонної стрижки, беручи до уваги послідовість дій в стрижці, психологія спілкування з клієнтом, особливості форми голови, напрямки росту волосся, структури, довжини та побажання клієнта. Для створення неперевершеного образу клієнта навчання передбачає володіння різними техніками стрижок, ньюансами і способами філірування та створення гармонійного об`єму волосся.

Тривалість курсу - навчання включає 10 стрижок (5-7 днів по 4 години заняття, тривалість в днях залежить від кількості виконаних робіт) і складається з урахуванням вашого графіку) на моделях навчального центру.

Програма курусу:

 1. 4 базові форми (масивна, рівномірна, градуйована, прогресивна)
 2. Комбінація форм
 3. Розподіл на зони
 4. Види окантовок
 5. Види зрізів
 6. Види філіровки
 7. Філіровка бритвою
 8. Техніки стрижок
 9. Техніки асиметричних стрижок    
 10. Пропорція                                                                                                                 
 11. Силует

 

Підвищення кваліфікації  дає можливість  майстрові почувати себе впевнено при будь-якому запиті клієнта, відкриваючи безмежні можливості для творчої самореалізації .

Також проводиться індивідуальне навчання салонної жіночої стрижки для тих хто не має базового рівня.

По закінченні - диплом про підвищення кваліфікації встановленого зразка.