- -
Курси манікюру та курси макіяжу » Курси » Перукарство » Чоловічі стрижки(Підвищення кваліфікації)

Чоловічі стрижки(Підвищення кваліфікації)

Навчальний центр Іванни Пиріг проводить навчальні курси підвищення кваліфікації для майстрів перукарської майстерності

 

Цей курс допоможе молодим фахівцям або перукарям з достатнім досвідом розширити власні професійні знання, вдосконалити майстерність та відпрацювати це на практиці. Ми пропонуємо Вам універсальну програму підвищення кваліфікації, яка включає найбільш поширені напрямки роботи салонних майстрів – сучасні жіночі та чоловічі стрижки, колористика та моделювання святкових зачісок. Курс побудований на базі багаторічного досвіду кваліфікованого перукаря-стиліста, викладача Інни Бессараб та наійбільш популярних і ведучих течіях сфери перукарського мистецтва. Наші курси проводяться включаючи професійну косметику, комфортні умови навчання, необхідні інструменти та моделі. Навчальний процес  індивідуальний і  підлаштований під ваші потреби.

Навчальний центр Іванни Пиріг– єдиний акредитований у Львівській  області заклад освіти, згідно стандартів КССК .

 

Курс “чоловіча стрижка”

Для майстрів, котрі прагнуть удосконалити свої професійні уміння та навики в чоловічих стрижках.

Навчання включає відпрацювання класичних та сучасних форм чоловічої стрижки. Особливості  моделювання чоловічої стрижки відповідно форми голови та обличча , робота із різним за властивостями волоссям.

 Також пропонуємо  відвідати індивідуальний базовий курс «Чоловіча стрижка від А до Я» для тих   хто не має базового рівня.

Тривалість курсу - навчання включає 10 стрижок (5-7 днів по 4 години заняття, тривалість в днях залежить від кількості виконаних робіт)  і складається з урахуванням вашого графіку)  на моделях навчального центру.

Програма курусу:

  1. Класичні техніки чоловічих стрижок
  2. Новітні техніки чоловічих стрижок
  3. Техніки зрізів
  4. Техніка «тушовки»
  5. Текстурування
  6. Філіровка
  7. Робота машинкою
  8. Підбір стайлінгу
  9. Укладка

По закінченні - диплом про підвищення кваліфікації встановленого зразка.