- -
Курси манікюру та курси макіяжу » Новини та акції » ЧИ ШКІДЛИВО НАРОЩУВАТИ ВІЇ?

ЧИ ШКІДЛИВО НАРОЩУВАТИ ВІЇ

Чи шкідливо нарощувати вії ?

Чи бувають негативні наслідки після процедури ?
Що важливо враховувати, плануюючи зробити очі виразними ?

Центр краси Іванни Пиріг поділиться з вами про найважливіші деталі, які майстер та клієнт повинні враховувати .

5 міфів про нарощення вій та реальність .

1.Натуральні віі обов'язково випадуть .
Навіть, якщо робити процедуру в наймоднішому салоні та професіонала своєї справи - випадуть . Справа в тому, що вії випадають по своїй природі. Життєвий цикл кожної волосини приблизно до 100 днів. Але як швидко відростають та відновлюються залежить від догляду за шкірою повік та наявність в організмі необхідної кількості вітамінів.

2.Клеючі речовини дуже шкідливі.
На питання, чим шкідливо робити дану процедуру часто відповідають : вплив клею.
Якщо використовувати дешевий, куплений в супермаркеті клей , то наслідки дійсно будуть серйозні.
В кращому випадку на повіках залишиться плівка, в гіршому- розвивається алергічна реакція та відтік. Наші майстри та викладачі Центру краси Іванни Пиріг - ніколи не візьмуться працювати на матеріалах , які не являються професійними та сертифікованими.

3. Натуральні вії будуть надломуватись.
Цей факт відносимо до найбільш негативних наслідків.
Але і тут є нюанс. Надломи натуральних вій відразу являється показником професіоналізму майстра. Наші майстри з кожним клієнтом працюють індивідуально . Підбір штучної вії повинен бути точним , а накладання - правильним.
Чітко зберігати відступ від повіки, та не допускати щоб штучні та натуральні війки склеювались . В такому випадку надлом натуральної війки майлоймовірний.

4. При знятті штучних вій страждають натуральні .
Якщо клієнт виконує зняття нарощених вій власноруч, є дуже виликий ризик видалити штучні разом з натуральними. Майстер, знімаючи нарощення, використовує спеціальний препарат- ремувер. Клейка основа швидко та безпечно розчеплюється до 10 хв. В такому випадку натуральній війки залишаються на місці та продовжують відростати.

5.Єфект тримається не довго .
Це залежить від кваліфікації майстра. Ефект дійсно може триматись до тижня часу, в тому випадку якщо майстер не професіонал. Наші майстри в Центрі краси Іванни Пиріг дають гарантію, що нарощенні вії будуть триматись до 4 тижнів.
Але також це залежить він змін в організмі клієнта ( ПМС, вагітнійсть 1 та 9 міс., хворобливий стан, стреси та нерви, лікарські препарати та вживання алкоголю - за 12 год до та після процедури не рекомендуємо вживати:)
та дотримання певних правил догляду:
*24 год не мочити нарощенні вії.
*при потреба розчісувати
* крем,олійку акуратно наносити навколо очей, щоб не попало на клей.
* зняти вії в майстра.

Залишайтесь здоровими та красивими разом з Центром краси Іванни Пиріг та командою справжніх професіоналів своєї справи .