- -

Перманентний макіяж

Перманентний макіяж

 Як же набридло щоранку фарбуватися! І так часу елементарно не вистачає навіть на сон і людський сніданок, а тут ще й косметика. Але ж виходити з дому взагалі без макіяжу якось…ніяково, ще колеги питати почнуть, чи не захворіла раптом, он бліда яка, не кажучи вже про романтичний вечір, коли ви маєте бути найкрасивішою та найпривабливішою. Адже зазвичай такий вечір плавно переходить в ранок, коли ваш коханий побачить вас такою, якою ви є насправді, тобто, без нафарбованих очей та губ. Вихід, звичайно, є - прокинутися раніше за нього і знов нафарбуватися, щоб вразити своєю „природною” красою. До речі, саме так і робила відома кінодива Бріджит Бардо, бажаючи виглядати жінкою з обкладинки і вранці, і вночі. Але хто гарантує вам, що саме ви прокинетеся першими за чоловіка? А басейн? А дощ? А відпочинок на морі, коли на пляжі жінка з косметичкою розміром з валізу виглядає абсолютно безглуздо? Що ж робити, коли бути ефектною завжди так хочеться, проте нервуватися через бліде обличчя набридло?

 Якщо проблема невиразної зовнішності так вас хвилює, що без косметики ви себе не уявляєте, дозвольте запитати: а ви ніколи не замислювалися про перманентний макіяж?

 Що це таке і з чим його... малюють

 Перманентний макіяж або татуаж - це неглибоке косметичне татуювання, яке робиться за допомогою натуральних гіпоалергенних фарбників. На відміну від звичайного татуювання (де фарбники синтетичні), у цьому випадку голка проколює шкіру не так глибоко, лише на 1 міліметр, і з часом фарба зникає, не залишаючи слідів, а взагалі стійкий макіяж тримається від 6 місяців до 3-4 років. Процедура ця не болісна, тому що проводиться під анестезією за допомогою гелів та кремів або ледокаїну, а процес загоєння триває приблизно тиждень. Як правило, для найкращого результату через декілька днів потрібна повторна процедура для деякої корекції кольору та для того, щоб побачити реакцію шкіри.

 За допомогою цієї процедури, яка триває від 40 хвилин до 1,5 години за один „об’єкт”, можна зробити губи яскравими (до речі, ще найпопулярніше замовлення), природно навести рідкі брови, підвести очі, створюючи ілюзію більш густих вій та навіть підмалювати собі знамениту родинку як у Сінді Кроуфорд, яку багато жінок постійно домальовують олівцем.

 А ще перманентний макіяж - це ідеальний варіант саме для тих жінок, котрі страждають на алергію, адже її може викликати навіть звичайна декоративна косметика. Інша група - дами, „котрим за”…Не секрет, що з віком риси обличчя втрачають свою чіткість і, таким чином, створюється ефект стомленості. Це також можна виправити завдяки правильному татуажу - підкорегувати зовнішні куточки очей чи губ, що опустилися.

 Обираймо, обираймо…

 Бажаєте змінити свій імідж та стати справжньою роковою жінкою, вражаючи ефектним одягом та яскраво-червоними вустами? Щож, маєте право, але для цього краще купіть помаду, а у перманентному макіяжі оберіть більш спокійний колір. Адже мода змінюється і з нею змінюються і наші вподобання, і, коли вам це набридне, і ви забажаєте нових змін, на яскравих перманентних губах світла помада буде виглядати темнішою. Тому й не варто робити „повний парад” - обмежтеся підкресленням чогось одного. Одразу після процедури ваш новий стійкий макіяж буде здаватися занадто виразним. Це нормально, адже через 2-3 дні після загоєння фарби стануть природнішими. Але, якщо ви любите стояти перед дзеркалом і приміряти на собі різні образи, змінюючи тон помади чи колір олівця для очей, перманентний макіяж точно не для вас.

 

Майстра в студію!

 

Якщо ви оберете справжнього професіонала, хвилюватися немає чого. Для цього обов’язково попросіть його показати каталоги з його виконаною роботою, а краще скористатися „сарафанним радіо”, тобто порадами та досвідом знайомих, які вже зробили собі перманентний макіяж. Також не бійтеся задавати майстру багато питань і перебирати рішення щодо майбутнього кольору. Якщо вам щось не подобається, шукайте іншого спеціаліста - це явно не той випадок, коли треба терпіти через ввічливість або намагатися зекономити гроші на власній зовнішності. І пам’ятайте - татуаж і татуювання - речі абсолютно різні, тож, якщо ви не бажаєте отримати стійкий макіяж з нерівними лініями та невірно підібраною фарбою, звертайтеся до майстра саме по нанесенню перманентного макіяжу.

 Протипоказання

 Звичайно, не без них: людям з серцево-судинними хворобами краще не замовляти собі перманентний макіяж. Якщо ви чекаєте на поповнення в родині, теж відкладіть візит у салон: вагітним жінкам не рекомендується зайве втручання в організм. Також при проблемній шкірі та герпесі спочатку треба пройти лікування, а вже потім красу наводити. А ще перевірте, чи не має ваша шкіра схильності до утворення келоїдних рубців.

 До речі, найкращій час для проведення такої процедури - саме пізня осінь та початок зими, адже для нормального загоєння шкіри перший час треба уникати яскравих сонячних променів. Має значення і вік, наприклад, якщо шкіра на повіках рано ослабла і з’явилися помітні зморшки, зробити підводку очей буде важко.

 Крім всього вищезгаданого, стійкий макіяж - це ще й непоганий спосіб заощадити гроші, тому що тепер вам не треба скуповувати декоративну косметику для очей та губ, бажаючи бути самою-самою. Тож, якщо без яскравої зовнішності вам не жити - зробіть свій вибір на користь перманентного макіяжу, і тепер ви будете красиві як з косметикою, так і без неї.

 

Станьте нашим Vip клієнтом

 

На кожного клієнта відкривається Vip карточка

 

В центрі працює система знижок!

 

Обслуговують дипломовані  майстри!

 

Приємна музика, смачна кава і чай!

 

З нетерпінням чекаєм на ВАС!!!

Назва курсу Вартість
Манікюр
Полірування нігтів 30 грн.
Покриття кольборовим лаком 50 грн.
Ремонт нігтя 20-30
Обрізний манікюр 60
Апарат ний манікюр 80 грн.
Комбінований манікюр 80  грн.
Покриття мікрогелем(після зняття гель лаку) 30 грн.
Гігієнічний манікюр для чоловіків 80 грн.
Дитячий манікюр 50 грн.
Французський манікюр 80 грн.
Художній розпис нігтів від 20 до 50 100 грн..
Китайський розпис нігтів від 30 до 50 100 грн.
Аерографія 150 грн.
Гель-Ліпка 30 грн.